تعمیر تلویزیون

تماشای تلویزیون یکی از سرگرمی های مورد علاقه بیشتر مردم جهان است. زمانی که از سر کار خسته به منزل می آییم تماشای یک فیلم یا برنامه تلویزیونی خوب می تواند حالمان را سر جایش بیاورد. خراب شدن تلویزیون  برای بیشتر ما بسیار کلافه کننده است. زمانی که تلویزیون خراب می شود خیلی سخت است که چندین روز برای تعمیرات آن صبر کنیم. در این مواقع پیدا کردن مجموعه ای که بتواند خدمات تعمیر تلویزیون را در کوتاهترین زمان ممکن ارائه دهد می تواند چالش برانگیز باشد.

تعمیر تلویزیون یکی از خدمات مجموعه تعمیرچی است که در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر و سریع تر به هموطنان عزیزمان انجام می شود. خدمات تعمیرات تمام تلویزیون های برند دوو، سامسونگ و ال جی توسط مجموعه ما ارائه می شوند. تفاوتی ندارد که از کدامیک از این برندها استفاده میکنید تعمیرات آن توسط تعمیرکاران تیم ما به بهترین شکل انجام می شود.

هزینه تعمیر تلویزیون

هزینه تعمیر تلویزیون ممکن است یکی از دغدغه های مشتریان باشد. متاسفانه برای تعرفه تعمیرات تلویزیون نمیتوان عدد ثابتی را مشخص کرد به دلیل اینکه این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه مطلب مهم ترین این عوامل را شرح میدهیم.

 • برند تلویزیون

یکی از عوامل موثر بر قیمت، برند تلویزیون مورد نظر است. تیم ما در زمینه تعمیرات تلویزیون های ال جی، دوو و سامسونگ فعال است. بر اساس اینکه شما از کدامیک از این برندها استفاده میکنید تعرفه های تعمیرات نیز متفاوت خواهد بود.

 • نوع تلویزیون

از مبحث برند که بگذریم تلویزیون ها در مدل های مختلفی در بازار موجود هستند. اینکه شما از چه نوع تلویزیونی استفاده میکنید می تواند در هزینه تعمیرات آن تاثیر داشته باشد.

 • نوع خرابی تلویزیون

همانطور که میدانید تلویزیون ها به دلایل مختلفی ممکن است خراب شوند. اینکه مشکل دستگاه شما از چه نوعی باشد بر تعرفه تعمیرات موثر است. مشخص است که هر چقدر مشکل تلویزیون حادتر باشد هزینه تعمیرات آن نیز بالاتر خواهد بود.

تعمیر تلویزیون ال جی

یکی از خدمات مجموعه تعمیرچی تعمیر تلویزیون ال جی است. تلویزیون های ال جی در مدل ها و ابعاد متفاوتی ساخته می شوند که تعمیرکاران ما قادر به تعمیرات همه آن ها هستند فارق از اینکه چه مدل یا ابعادی دارند.

مجموعه ما با داشتن تکنیسین های مجرب و آشنا با تلویزیون های ال جی به بهترین نحو این خدمات را به شما ارائه می دهد. خدمات نصب، سرویس و تعمیر تلویزیون های ال جی توسط تعمیرکاران ما همواره با رضایت مشتری پس از اتمام کار همراه بوده است.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

برند سامسونگ سال هاست که جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین سازندگان تلویزیون تثبیت کرده است. تلویزیون های تولید این برند طرفداران زیادی دارند و افراد بسیاری از آن ها استفاده می کنند. تکنیسین های الو ریپیر در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ متخصص هستند.

فرقی ندارد که از کدامیک از تلویزیون های سامسونگ استفاده میکنید تعمیرکاران ما در اسرع وقت و به بهترین شکل تعمیرات آن را برای شما انجام خواهند داد.تکنیسین های ما در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ دارای مهارت های لازم هستند و همه از تجربه کافی در این زمینه برخوردار می باشند.

تعمیر تلویزیون دوو

کمتر کسی است که با تلویزیون های دوو آشنا نباشد. تلویزیون های این برند با وجود کیفیت زیادی که دارند ممکن است مانند هر تلویزیون دیگری به تعمیرات نیاز پیدا کنند. در مرکز الو ریپیر خدمات تعمیر تلویزیون دوو نیز ارائه می شود و تعمیرکاران ما به طور کامل با تلویزیون های ساخت این برند آشنا هستند.

برای رفاه حال شما عزیزان مجموعه ما شرایطی را مهیا ساخته است که تعمیرات تلویزیون های دوو در کمترین زمان ممکن و در محل زندگی مشتری انجام شود. تفاوتی ندارد دستگاه شما چه مشکلی دارد برای تعمیرات آن می توانید با ما تماس بگیرید.

مزایای استفاده از خدمات الو ریپیر در زمینه تعمیرات تلویزیون

استفاده از خدمات ما در زمینه تعمیر تلویزیون دارای مزایای بسیاری است که در ادامه مهم ترین آن ها را بیان میکنیم.

 • امکان ارائه خدمات در محل

ممکن است جا به جایی تلویزیون برای انتقال به تعمیرگاه کار سختی باشد. از آن گذشته می تواند به دستگاه شما آسیب وارد کند. با استفاده از خدمات ما دیگر نیازی به جا به جایی دستگاه برای انجام تعمیرات آن نخواهید داشت.

 • استفاده از تعمیرکاران متخصص و با تجربه

تعمیرکاران تیم ما همگی به طور کاملا تخصصی به تعمیرات تلویزیون های سامسونگ، ال جی و دوو  میپردازند و به طور کامل با این تلویزیون ها آشنایی دارند. شما با خیال راحت و بدون نگرانی می توانید تعمیرات تلویزیون خود را به دست آن ها بسپارید.

 • استفاده از قطعات اصلی

اگر تلویزیون منزل شما در حین تعمیر به تعویض قطعه نیاز داشته باشد تعمیرکاران ما از قطعات اصلی برای انجام  این کار استفاده می کنند. استفاده از قطعات تقلبی نه تنها مشکل تلویزیون شما را حل نمیکند بلکه ممکن است به بخش های دیگر آن نیز آسیب برساند.

 • انجام تعمیرات در کمترین زمان ممکن

بیشتر افراد از تلویزیون به صورت روزانه استفاده می کنند به همین دلیل تمایل دارند تعمیر آن در کمترین زمان ممکن انجام شود. تعمیر تلویزیون در مجموعه ما در اسرع وقت انجام خواهد شد به دلیل اینکه ما برای زمان مشتریانمان ارزش زیادی قائل هستیم.

 • تعرفه های مناسب

تعرفه های مناسب یکی از مزایای استفاده از خدمات ما در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ، ال جی و دوو است. تمام هزینه های تعمیرات در الو ریپیر طبق نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و این اطمینان را می دهیم که هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نخواهیم کرد.

مرکز تعمیرات تعمیرچی با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات انواع تلویزیون با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات تلویزیون خود با شماره تلفن 43840-021 تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات تعمیرچی میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

جهت تماس با مرکز تعمیرات تعمیرچی بر روی این شماره 43840-021 و یا عکس زیر کلیک کنید.

از امتیاز های تعمیرات تلویزیون در شرکت تعمیرچی :

این شرکت دارای تیم مشاوره فعال می باشد که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی تلویزیون سامسونگ خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.

تعمیر در محل

ما همواره می کوشیم تمام خدمات و تعمیرات تلویزیون شما را کاملا در محل و منزل شما به بهترین شکل به پایان برسانیم و تا جای امکان از حمل و نقل دستگاه شما به کارگاه تخصصی پرهیز کنیم. ولی در عین حال برای حفظ امنیت دستگاه شما در موارد خاص انتقال آن به کارگاه قطعا بهترین گزینه می باشد.

تمام تعمیرات تلویزیون از قبیل تعویض برد الکترونیکی ، خرابی صفحه نمایش، سرویس کامل دستگاه، مشکل در بلندگو ها ،خرابی صدا و تصویر ، نصب، آموزش و راه اندازی کامل و تعویض قطعات مرتبط  با دستگاه شما در منزل شما انجام خواهد گرفت.

ضمانت خدمات

 مرکز تعمیرات تعمیرچی با ارائه بهترین کیفیت خدمات در ایران کار خود را با اطمینان کامل ضمانت می کند.در عین حال  برای اطمینان و آرامش خاطر شما تمام خدمات خود را به مدت 90 روز گارانتی خواهد کرد. و از این بابت جای هیچ گونه نگرانی بعد از اتمام خدمات برای شما وجود نخواهد داشت.

قطعات اورجینال و اصلی

اگر تلویزیون شما بعد از بررسی توسط تکنسین نیاز به تعویض قطعه ای داشته باشد، شرکت ما بهترین قطعه موجود در کشور با اصالت و کیفیت اصلی برای شما فراهم خواهد کرد و دستگاه شما به هیچ عنوان از حیث تعویض قطعه افت کیفیت نخواهد داشت.

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

این مرکز با پشتیبانی 24 ساعته و فعال در هر لحظه پاسخگو شما مشتریان عزیز خواهد بود و بعد از ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان تکنسین متخصص تلویزیون با شما تماس و در محل حضور خواهد یافت.

چرا تعمیرچی را به عنوان برترین مرکز خدمات و تعمیرات تلویزیون  انتخاب کنیم ؟

 • پشتیبانی 24 ساعته
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)
 • کادری دوره دیده و تحصیل کرده
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده
 • حفظ حریم شخصی مشتریان
 • رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا
سخن آخر تعمیر تلویزیون

با توجه به قیمت بالای تلویزیون در بازار بیشتر افراد ترجیح می دهند که در صورت خرابی تلویزیون منزلشان تعمیر آن را الویت قرار دهند. همانطور که در زمان خرید تلویزیون باید دقت زیادی به خرج دهید در هنگام تعمیر آن نیز این موضوع صدق میکند. باید برای تعمیر تلویزیون یک مجموعه معتبر و با سابقه را انتخاب کنید تا به بهترین شکل بتواند مشکل آن را حل کند. استفاده از مراکز نامعتبر در این زمینه نه تنها مشکل دستگاه شما را حل نمیکند بلکه ممکن است ایرادات دیگری را نیز به آن اضافه کند.

اگر به تعمیرات تلویزیون های سامسونگ، ال جی یا دوو نیاز دارید کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده سایر خدمات تلویزیون اینجا را کلیک کنید.

سوالات متداول تعمیر تلویزیون

1.تعمیر تلویزیون بهتر است یا تعویض آن؟

به دلیل قیمت بالای تلویزیون توصیه میکنیم در ابتدا اقدام به تعمیر آن نمایید. در صورتی که امکان تعمیر آن وجود نداشت بهتر است تلویزیون دیگری را خریداری کنید. هزینه تعمیرات تلویزیون نسبت به تعویض آن برای شما بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

2.تعمیر تلویزیون چقدر زمان می برد؟

برای تعمیر تلویزیون نمیتوان زمان دقیقی را مشخص کرد. در ابتدا باید تلویزیون شما عیب یابی شود. پس از مشخص شدن مشکل تعمیرکار مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر آن را به شما اعلام خواهد کرد.

3.آیا داشتن تجهیزات مناسب می تواند در زمینه تعمیرات بهتر تلویزیون نقش داشته باشد؟

بله، وجود تجهیزات و ابزارها باعث می شود که تعمیرکار با دقت و سرعت بیشتری بتواند کار خود را انجام دهد. در مورد تعمیرات تلویزیون نیز به ابزارهای خاصی نیاز است که می توانند در این زمینه بسیار کمک کننده باشند.