تعمیر سولاردام مایکروویو سانی در مشهد

مرکز تعمیرات سانی با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیر مایکروفر سانی در مشهد با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام نقاط مشهد در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات مایکروفر سانی خود با شماره تلفن 05191011680 تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما در هر نقطه ای از مشهد یا اطراف مشهد مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات سانی میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

جهت تماس با مرکز تعمیرات سانی بر روی این شماره 05191011680 و یا عکس زیر کلیک کنید.

نکات ساده عیب یابی برای مایکروویو سانی

مایکروویوهای سانی از بهترین لوازم موجود در بازار هستند. با این حال، مانند هر وسیله خانگی دیگری، آنها مستعد خرابی هستند و نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. ما رایج ترین مشکلات مرتبط با مایکروویو سانی را در زیر فهرست کرده ایم.

چرخه مایکروویو شروع نمی شود

یکی از رایج ترین مشکلات مربوط به تعمیر مایکروویو زمانی است که چرخه دستگاه شروع نمی شود. متأسفانه دلایل متعددی وجود دارد که چرا ممکن است این اتفاق بیفتد. اولین چیزی که ممکن است بخواهید بررسی کنید این است که آیا مایکروویو انرژی کافی برای عملکرد صحیح را دریافت می کند یا خیر. پریز و سیم برق را برای هر گونه مشکل بررسی کنید. همچنین می‌توانید دستگاه یا دستگاه دیگری (مانند تلفن، رایانه) را با پریز آزمایش کنید تا ببینید آیا واقعاً درست کار می‌کند یا خیر. یا، می‌توانید مایکروویو را به یک پریز دیگر وصل کنید تا ببینید آیا این مشکل را حل می‌کند یا خیر.

اگر همچنان با مشکل مواجه هستید، قطع کننده مداری که پریز به آن وصل شده است را به مدت 30 ثانیه خاموش کرده و دوباره آن را روشن کنید. گاهی اوقات این می تواند مشکل را حل کند. اگر دستگاه شما برق را از یک پریز قابل اطمینان دریافت می کند، چندین دلیل دیگر وجود دارد که ممکن است با مشکل مواجه شوید.

چرخه مایکروویو شروع نمی شود

تعمیر سولاردام مایکروویو سانی در مشهد
تعمیر سولاردام مایکروویو سانی در مشهد

معیوب هیئت کنترل اصلی
برد کنترل مایکروویو معیوب
اگر مایکروویو شما روشن نمی شود، ممکن است به این معنی باشد که برد کنترل اصلی شما مشکل دارد.

صفحه لمسی ممکن است بیش از حد با غذا یا مواد دیگر آغشته شده باشد که نتواند لمس شما را ثبت کند. بنابراین، با تمیز کردن خوب آن شروع کنید تا ببینید آیا این می تواند به شما در رفع مشکل کمک کند یا خیر. پد لمسی همچنین ممکن است در ثبت نوک انگشتان شما مشکل داشته باشد زیرا به مغناطیس معکوس پاسخ می دهد. سعی کنید قبل از استفاده از پد لمسی دست‌های خود را گرم کنید و ببینید آیا این مشکلی را که با آن مواجه می‌شوید برطرف می‌کند یا خیر.

اگر هیچ یک از این مراحل مشکل را برطرف نکرد، احتمالاً باید با کمک یک تکنسین لوازم خانگی مجرب، دستگاه خود را سرویس کنید.

تعویض محافظ حرارتی

محافظ حرارتی مایکروویو
اگر متوجه شدید که مایکروویو شما بعد از چند ثانیه خاموش می شود یا غذای شما را به خوبی گرم نمی کند، این می تواند نشان دهنده مشکل در محافظ حرارتی شما باشد. این دستگاه در صورت داغ شدن بیش از حد مایکروویو ولتاژ آن را قطع می کند. با این حال، یک محافظ حرارتی ناکارآمد بدون دلیل خاموش می شود و باعث می شود غذای شما به خوبی گرم نشود یا دستگاه شما به طور کامل خاموش شود. اگر محافظ حرارتی شما به درستی کار نمی کند، باید تعویض شود.

سوئیچ درب شکسته

مایکروویوها معمولاً دارای 3 تا 4 سوئیچ در هستند که وقتی به درستی قفل شوند فعال می شوند. اگر حتی یکی از این سوئیچ ها به درستی کار نکند، دستگاه شما اصلا کار نمی کند. این کلیدها باید سیگنالی را به مایکروویو ارسال کنند مبنی بر اینکه شروع گرمایش برای عملکرد دستگاه بی خطر است.

تعویض سوئیچ درب شکسته نیاز به یک تکنسین مجاز برای تعمیر آن دارد.

مگنترون شکسته

تعمیر سولاردام مایکروویو سانی در مشهد
تعمیر سولاردام مایکروویو سانی در مشهد

مگنترون احتمالاً مهمترین بخش مایکروویو شما است، زیرا قسمتی است که مسئول گرم کردن غذای شماست. از برق ولتاژ بالا برای ایجاد فرکانس های مایکروویو استفاده می کند که برای پختن غذا استفاده می کنید. با این گفته، یک مگنترون سوخته، کل مایکروویو شما را بی استفاده می کند و برای تعویض به یک متخصص نیاز دارد. با این حال، در برخی موارد، ممکن است به جای تعویض مگنترون، به طور کامل دستگاه خود را جایگزین کنید.

فیوز حرارتی آسیب دیده

فیوزهای حرارتی مایکروویو را از گرمای بیش از حد محافظت می کنند. بنابراین، هنگامی که فیوز حرارتی منفجر می شود، برق کنترل های دستگاه قطع می شود و دیگر به هیچ وجه کار نمی کند.

اگر فیوز منفجر شود، جای سوختگی و سوختگی آشکار خواهد بود. همانند کلیدهای درب و مگنترون ها، برای تعویض فیوز حرارتی آسیب دیده به یک تکنسین مجاز نیاز دارید.

چرخاندن مایکروویو نمی چرخد

اگر صفحه گردان مایکروویو نمی چرخد، نباید به استفاده از مایکروویو خود ادامه دهید زیرا می تواند منجر به آسیب بیشتر به دستگاه شما شود. چند دلیل وجود دارد که صفحه گردان مایکروویو شما نمی چرخد. شایع ترین علت این است که چیزی مانع حرکت آن می شود. سعی کنید میز را به صورت دستی بچرخانید و به دنبال مانع باشید. هر چیزی را که می‌بینید مانع چرخش میز می‌شود را بردارید. همچنین می‌توانید غلتک‌های میز چرخان را جدا کنید تا تمیز شوند و دوباره آن‌ها را برگردانید. این ممکن است مشکل را حل کند.

اگر هیچ چیزی مانع حرکت صفحه گردان نمی شود، می تواند نشان دهنده مشکل در موتور صفحه گردان یا مشکل در صفحه کنترل شما باشد.

گردان مایکروویو نمی چرخد

موتور چرخان شکسته
مشکل موتور گردان مایکروویو
اگر میزهای گردان شما نمی چرخند یا نمی چرخند، این می تواند یک مشکل موتور باشد.

مشکلات پنل کنترل

مشکل پنل کنترل مایکروویو
چرخش نکردن صفحه گردان نیز می تواند مشکلی برای کنترل پنل شما باشد. یکی از راه حل های ممکن این است که قبل از روشن کردن مجدد، کلید قطع کننده مدار را که دستگاه وصل شده است به مدت 30 ثانیه خاموش کنید.

این می تواند مشکل شما را حل کند، اما اگر اینطور نیست، احتمالاً باید یک متخصص را برای ارزیابی استخدام کنید. 

چرا الو تعمیر را به‌عنوان برترین مرکز خدمات و تعمیر مایکروفر سانی در مشهد را انتخاب کنیم؟

 • دارای پشتیبانی 24 ساعته؛
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)؛
 • کادری دوره‌دیده و تحصیل‌کرده در زمینه‌ی برند مایکروفر شما؛
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه شما؛
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه؛
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم‌خانگی؛
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده؛
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده؛
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده؛
 • حفظ حریم شخصی مشتریان و رعایت آداب مشتری‌مداری؛
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا؛

پس همین‌الان با الو تعمیر تماس بگیرید تا از مزیت‌های دریافت یک خدمات عالی و استاندارد در زمینه‌ی تعمیر مایکروفر سانی خود بهره‌مند شوید.