تعمیر فر و اجاق گاز ایندزیت در مشهد

مرکز تعمیرات ایندزیت با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات فر و اجاق گاز ایندزیت با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام نقاط مشهد در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات فر و اجاق گاز ایندزیت خود با شماره تلفن 91011680-051  تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات ایندزیت میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

7 نشانه واضح که نیاز به یک شرکت برای تعمیر اجاق گاز دارید

اگر لوازم خانگی در خانه خود دارید، ممکن است نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشند. فر یک وسیله ضروری است که به خانواده شما غذاهای گرم و دلچسب می دهد. اگر اجاق گاز خاموش شود، غذاهای دوست داشتنی ناپدید می شوند.

بنابراین اگر شک دارید که فر شما ایراد دارد، نیاز به خدمات تعمیر فر گازی دارید. برای شناسایی و رفع مشکلات باید با یک تکنسین تماس بگیرید. سرویس منظم اجاق گاز بسیار مهم است.

در زیر هفت نشانه واضح وجود دارد که نشان می دهد نیاز به یک شرکت برای تعمیر اجاق گاز دارید و بنابراین خانه شما را ایمن نگه می دارد.

1. بوی غیر طبیعی

معمولاً فر باید خانه شما را پر از رایحه غذاهای پخته کند. فر باید بوی خوشبویی از غذای مورد علاقه شما پخش کند. با این حال، اگر اجاق گاز بوی عجیبی منتشر کند، غیر طبیعی می شود.

بوی بد یک پرچم قرمز است. یعنی فر شما نیاز به توجه حرفه ای دارد. در صورت وجود سیم های تاب دار که مستعد آتش گرفتن هستند، اجاق گاز شما بوی بدی متصاعد می کند.

نشت گاز نیز می تواند باعث ایجاد بوی بد شود. صرف نظر از علت، به یک تکنسین نیاز دارید تا فر شما را قبل از بدتر شدن تعمیر کند. هنگامی که بوی غیرمنتظره ای را تشخیص دادید، بهتر است فر خود را خاموش کنید و با یک تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

فر را پس از بازرسی و تعمیر توسط تکنسین روشن کنید.

2. صداهای عجیب

تعمیر فر و اجاق گاز ایندزیت در مشهد
تعمیر فر و اجاق گاز ایندزیت در مشهد

یک اجاق گازی با عملکرد مناسب نباید صدا ایجاد کند. اگر شروع به شنیدن صدای تیک و وزوز غیرعادی کردید، این نشانه کاملی است که مشکلی در فر شما وجود دارد. یعنی فر گازی شما یا دارای قطعات شل یا معیوب است که نیاز به تعمیر دارند.

در صورت شنیدن صداهای عجیب و غریب، باید فر گازی خود را خاموش کرده و با تعمیرکار فر تماس بگیرید. تکنسین فر شما را بازرسی و تعمیر می کند. اگر گاز شما ثابت بماند، قطعات شل ممکن است آتش بگیرند.

کل خانه شما را به خطر می‌اندازد. اگر مشکوک به صداهای عجیب و غریب هستید، باید با یک تکنسین تماس بگیرید تا از مشکلات مهم تر جلوگیری کنید.

3. غذای سوخته

حتی اگر دستورالعمل‌ها را دنبال کنید، هر چیزی که می‌پزید سوخته می‌شود. این نشانه این نیست که شما آشپز وحشتناکی هستید. فر شما احتمالا مشکل دارد.

یک اجاق گازی کارآمد، غذای کاملی را می پزد. اما اگر غذا سوخته بیرون بیاید، ترموستات مشکل دارد. با این حال، ممکن است قسمت های دیگری از فر شما معیوب باشد.

گاهی اوقات، ظروف ممکن است گاهی بسوزند. با این حال، باید از یک تکنسین ماهر کمک بگیرید. به یاد داشته باشید، شما به آتشی ویرانگر خیره شده اید و منتظر وقوع هستید.

گاهی ممکن است غذا سرد شود. اگر غذا خام خارج می شود، به یک تکنسین نیاز دارید تا فر گازی شما را ارزیابی کند. به طور معمول، یک فر معیوب غذا را گرم نمی کند.

خرابی ها به دلیل شکستگی قطعاتی است که مسئول گرمایش هستند. اقدام مناسب این است که فر گازی را خاموش کنید و با یک متخصص تعمیر و نگهداری اجاق گاز تماس بگیرید. تکنسین فر شما را بررسی می کند و قطعات گرمایشی جدید را نصب می کند.

4. مشکلات برق

اگر این مشکلات الکتریکی را تشخیص دهید، فر گاز شما مقصر است. اگر روشن شدن فر شما بیش از حد معمول طول می کشد، دلیل آن مشکل برق است. علاوه بر این، اگر فر با همان سطوح قدرت کار نمی کند، باید آن را بررسی کنید.

اگر مشکل برق باشد، یک تکنسین پورتلند به دنبال سیم های شکسته می شود.

گاهی اوقات، تکنسین ممکن است فر شما را از نظر جریان الکتریکی بد بررسی کند. فر گازی شما ممکن است باعث برق گرفتگی شود. بنابراین، شما باید یک تکنسین حرفه ای پیدا کنید که بتواند با خیال راحت مسائل برق را حل کند.

5. مشعل های گاز معیوب

تعمیر فر و اجاق گاز ایندزیت در مشهد
تعمیر فر و اجاق گاز ایندزیت در مشهد

مشعل های فر شما در زمان های عجیب و غریب کار نمی کنند. مشعل های اجاق گاز شما نیز گهگاهی روشن نمی شوند. معمولاً اکثر مردم مشعل های خود را سرویس نمی کنند که منجر به خرابی می شود.

تکنسین تعمیرات را انجام می دهد و قطعات معیوب فر شما را تعویض می کند.

6. فر گازی بیشتر از حد معمول طول می کشد تا از قبل گرم شود

اگر منتظر یک ابد هستید تا زمان پیش گرمایش خاموش شود، مشکلی در فر گازی شما وجود دارد. یا سنسور دمای شما معیوب است یا منبع تغذیه خراب شده است. برای تعمیر اجاق گاز خود باید با تمام خدمات لوازم خانگی تماس بگیرید.

اجاق های مدرن برای گرم شدن سریع طراحی شده اند. اگر فر شما به خوبی گرم نمی شود، ممکن است مشکلی وجود داشته باشد. همچنین، یک اجاق قدیمی ممکن است گرم شود.

با این حال، یک اجاق قدیمی را می توان تعمیر کرد و مانند اجاق جدید کار کرد. تنها چیزی که نیاز دارید این است که با تعمیرکار اجاق گاز پورتلند تماس بگیرید تا دستگاه شما را بررسی کند.

7. بسته نشدن درب فر

معمولاً اگر لولاها کار نکنند، درهای شما کار نمی کنند. اگر در بسته نشود، غذای شما کم پخته می شود. گاهی اوقات غذای شما اصلا پخته نمی شود.

مشکلات درب کوره گازی به راحتی قابل تشخیص و رفع است. یک تکنسین به شما می گوید که شکستگی لولا به دلیل عدم نگهداری یا کثیفی است. این مشکل بسته به شدت در چند دقیقه قابل رفع است.

تکنسین برای اهداف ایمنی اجاق گاز شما را از برق می کشد. اگر فر شما مدل گازی است، تکنسین قبل از شروع تعمیر، ورودی گاز را خاموش می کند.

ابتدا، تکنسین در را جدا می کند تا لولاها را بررسی کند. اگر در باز نشود، تکنسین لولاها را با لولاهای یکسان تعویض می کند.

تعمیرکار به طور مرتب فنرهای درب را نیز بررسی می کند تا خرابی آنها را بررسی کند. اگر فنرها با فنرهای یکسان جایگزین شوند، مشکل برطرف می شود.

تکنسین اجاق گاز نیز پارچه های سیلیکونی را برای تعویض جدا می کند. پس از تعمیر درب، اجاق گاز شما روشن می شود و می سوزد.

تعمیر فر گازی

شکست ها باعث ناراحتی شما می شود و نمی توانید غذای مورد علاقه خود را تهیه کنید. اگر مشعل های شما به درستی گرم نمی شوند، غذای شما یا بیش از حد پخته می شود یا کم پخته می شود. در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرعادی با مشعل خود، باید از یک شرکت تعمیر اجاق گاز کمک بگیرید.

چرا الو تعمیر را به‌عنوان برترین مرکز خدمات و تعمیر فر و اجاق گاز ایندزیت در مشهد را انتخاب کنیم؟

 • دارای پشتیبانی 24 ساعته؛
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)؛
 • کادری دوره‌دیده و تحصیل‌کرده در زمینه‌ی برند فر و اجاق گاز شما؛
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه شما؛
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه؛
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم‌خانگی؛
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده؛
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده؛
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده؛
 • حفظ حریم شخصی مشتریان و رعایت آداب مشتری‌مداری؛
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا؛

پس همین‌الان با الو تعمیر تماس بگیرید تا از مزیت‌های دریافت یک خدمات عالی و استاندارد در زمینه‌ی تعمیر فر و اجاق گاز ایندزیت خود بهره‌مند شوید.