تعمیر لباسشویی دوو در اصفهان

مرکز تعمیرات دوو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اصفهان این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در اصفهان  برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی دوو خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات دوو می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی دوو شما در هر نقطه اصفهان به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 03191011680 تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی دوو خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر لباسشویی دوو در اصفهان

دوو یک شرکت در کره است که برند آن سروصدای زیادی کرده است! کیفیت محصولات آنها، چه سخت‌افزاری و چه نرم‌افزاری به حدی بالاست که می‌تواند به‌عنوان رقیبی جدی برای سایر مارک‌ها به‌حساب آید! اولین اصل شرکت دوو؛ استفاده از مواد اولیه و با بالاترین کیفت است. بحث ما در این مقاله دربارة لباسشویی دوو خواهد بود و لازم است بگوییم که به فکر تعمیرات لباسشویی دوو در اصفهان برای شما هم بودیم!

دوو یک شرکت جهانی است که متعهد به توسعه فناوری‌های جدید با برنامه‌های کاربردی است که نیازهای مشتریان را برطرف می‌کند. پیش‌گام تجارت جدید و بازارهای جدید؛ توسعه هوش بازار محلی؛ ایجاد یک شبکه جهانی؛ و ایجاد روابط طولانی‌مدت با مشتریان.

آیا این برند معروف؛ شعبة معتبری در ایران دارد؟ آیا خدمات قبل و پس از فروش مناسبی ارائه می‌دهد؟ پس با ما در این مقاله همراه باشید.

تعمیر لباسشویی دوو در اصفهان

دوو و محصولات آن

برای اینکه انتخابی مناسب و خوب داشته باشیم، لازم است قبل از آن درباره‌ی موارد انتخابی‌مان تحقیق کنیم؛ تا بهترین انتخاب را داشته باشیم. موردی که این امر را از قبل مهم‌تر می‌کند این است که قرار است انتخابمان یکی از موارد اصلی منزلمان نظیر (لباسشویی، یخچال، تلویزیون و . …) باشد. اولین موردی که باید به آن توجه کرد برند و میزان سابقه‌ی آن است که البته مارک‌های معتبر نیز از خدمات پس و قبل از فروش خوبی برخوردار هستند.

ما در این مقاله صرفاً به مارک دوو و محصول لباسشویی آن خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

ماشین لباسشویی مارک دوو از نظر ظاهر بسیار زیباست، صفحات لمسی بزرگی را داراست و جلوه‌ی زیبایی به لباسشویی دووی شما می‌دهد. امروزه لباس‌شویی‌های هوشمند دارای موتور دایرکت درایو هستند. آیا سؤال شما این است که موتور دایرکت درایو چیست؟ پاسخ شما: موتور مستقیم درایو، نوعی موتور هم‌زمان سنسور آهنربای دائمی است که مستقیماً بار را به حرکت در می‌آورد که این می‌تواند از لرزش و چرخش و سروصدای لباسشویی شما تا حد چشم‌گیری بکاهد!!

علت بی صدا بودن موتور ها

هنگام استفاده از این نوع موتورها، استفاده از گیربکس یا گیربکس حذف می‌شود؛ بنابراین، میزان قطعات متحرک در سیستم به طور چشمگیری کاهش می‌یابد. این کارایی را افزایش می‌دهد و عملکردی آرام و بسیار پویا و همچنین عمر بسیار بالای سیستم ایجاد می‌کند.

یکی دیگر از مواردی که دووی عزیز برای راحتی شما در لباس‌شویی خود در نظر گرفته است این است که زمان شست‌وشو را به حداقل زمان کاهش داده است، یعنی فقط ۱۹ دقیقه!!

طبیعتاً هر برندی در اثر گذر زمان، استفاده‌ی نادرست، نصب غلط و یا اشتباهات مشتری دچار خرابی خواهد شد! طبیعتاً شما نیز نگران خواهید بود که اگر مجبور به تعویض باشید چه؟ اگر مهندسان مجربی را استخدام نکنید چقدر خسارت خواهید دید؟! کافی است بدانید که این نگرانی شما در مورد لباسشویی دوو را ما در تعمیرات لباسشویی دو در اصفهان حل کردیم!

ممکن است بخواهید بدانید چه مشکلاتی ممکن است برای لباسشویی نازنین شما پیش بیاید! پس در ادامه با تعمیر لباسشویی دوو در اصفهان همراه ما باشید.

تعمیر لباسشویی دوو در اصفهان

مشکلات احتمالی لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی با هر مشکلی (مشکل در تأمین آب، نصب نادرست لوله‌ی تخلیه، قفل نشدن در و غیره) ، معمولاً یک کد خطا را نشان می‌دهد که نوع مشکل را به شما نشان می‌دهد.

  • کد خطای ماشین لباسشویی دوو: E2

خطا شناسایی شد: خطای پرشدن آب

واشر تشخیص داده است: آب بیش از حد پر شده است و کد خطا نمایش داده می‌شود

بررسی / تعمیر / رفع = شیر ورودی آب – پمپ تخلیه – کلید فشار – سنسور سطح

  • کد خطای ماشین لباسشویی دوو : E5

خطا تشخیص داده شد: خطای ولتاژ بالا

واشر تشخیص داده است: ولتاژ بالاتر / لباس بین طبل / واشر گیرکرده است

بررسی / تعمیر / رفع :  PCB

  • کد خطای ماشین لباسشویی دوو پیام : E6

خطا تشخیص داده شد :  EMG ERROR

ماشین لباسشویی تشخیص داده است: لباسشویی بین واشر و طبل گیرکرده است … ترتیب مجدد.

بررسی / تعمیر / رفع = موتور خراب است. موتور را عوض کنید.

مجموعه برد کنترل PCB معیوب است. برد الکترونیکی PCB را عوض کنید.

  • کد خطای ماشین لباسشویی دوو = E7

خطا شناسایی شد: خطای جهت

واشر تشخیص داده است: موتور / درام تشخیص داده می‌شود که در جهت مخالف حرکت می‌کند

بررسی / تعمیر / رفع = سنسور Hall

دیدن و متوجه شدن این نوع خطاها برای فردی که آموزش ندیده است و بی‌تجربه است ممکن است ترسناک باشد! ولی بدانید و آگاه باشید که این نوع مشکلات برای تیم ما مثل آب خوردن است!

ما در تعمیر لباسشویی دوو در اصفهان این نگرانی را از بین بردیم!

از دیگر مشکلات ساده‌تر می‌توانیم به این موارد اشاره کنیم:

  • روشن نشدن ماشین لباسشویی دوو: ممکن است مشکل از سیم‌کشی لباسشویی یا پریز شما باشد، دقت داشته باشید که اتصال کامل باشد.
  • لباسشویی دوو صدایی عجیب می‌دهد؛ مشکل با پمپ یا فیلتر: در برخی موارد، بلبرینگ درام باید تعویض شود. اگر ماشین لباسشویی شما صدای جیغ و یا صدای ضربانی مکرر می‌دهد که مخصوصاً در یک دور چرخشی بد است. به‌احتمال زیاد به دلیل شل شدن یا فرسوده بودن بلبرینگ درام است.
  • ماشین لباسشویی دوو لباس هار ا خشک نمی‌کند: محتمل‌ترین عامل برای یک ماشین لباسشویی که می‌چرخد اما هنوز لباس خیس شده به نظر می‌رسد مشکل لوله تخلیه است. … اغلب با این مسئله، هر چیزی که باعث می‌شود در طول چرخه چرخش تخلیه نشود به این معنی است که آب به‌اندازه کافی سریع تخلیه نمی‌شود و در اصل به داخل درام ماشین لباسشویی سرازیر می‌شود و لباس شما را خیس می‌کند.

تعمیرات لباسشویی دوو در اصفهان

و در نهایت ما اینجا هستیم! مهندسان و تیم فوق‌العاده‌ی ما در تعمیرات لباسشویی دوو در اصفهان، آماده هستند تا شما را از تجربیات و دانش خود در زمینه‌ی تعمیرات تخصصی لباسشویی دوو، بهره‌مند کنند.

می‌توانید به ما و به تیم قویی در پشت اسم تعمیرات لباسشویی دوو در اصفهان اعتماد کنید. و سپس از نتیجه‌ی اعتمادتان با کارکردن لباسشویی دووی خود در کمال سلامت، لذت ببرید!!