تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد

مرکز تعمیرات لباسشویی پاکشوما با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی پاکشوما با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام نقاط مشهد در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات لباسشویی پاکشوما خود با شماره تلفن 91011680-051 تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات لباسشویی پاکشوما میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی و نحوه رفع آنها

در حالی که پیشرفت‌های تکنولوژی به همه ما ویژگی‌های چشمگیر ماشین لباسشویی داده است، هسته اصلی ماشین ساده است: آب در یک درام بزرگ با پارچه‌ها پمپ می‌شود، درام بزرگ به اطراف می‌چرخد و آب به بیرون پمپ می‌شود. با این حال، با وجود سادگی، هنوز هم چیزهایی وجود دارد که حتی با بهترین واشرهای موجود ممکن است اشتباه کنند.

ماشین لباسشویی شما بین دو چرخه کاملاً متوقف می شود

اگر ماشین لباسشویی به طور تصادفی خاموش می شود یا اصلاً متوقف نمی شود، ممکن است مشکل برق داشته باشید. مطمئن شوید که کابل برق به درستی وصل شده و به برق وصل شده است. برای واشرهای جدیدتر، به کدهای خطایی که ممکن است در پنل یا برنامه ظاهر شود توجه کنید و به دفترچه راهنمای مالک خود نگاه کنید تا ببینید چه چیزی ممکن است نشان دهد.

خاموشی های تصادفی نیز می تواند ناشی از معیوب بودن درب یا سوئیچ درب باشد. اگر ماشین لباسشویی تشخیص دهد که درب باز شده است، به طور خودکار متوقف می شود، بنابراین سوئیچ درب شکسته یا تقریباً جدا شده می تواند باعث ایجاد مشکل در اینجا شود. شما اغلب می توانید سوئیچ درب ماشین لباسشویی خود را ببینید یا احساس کنید تا متوجه شوید که آیا آسیب دیده است یا خیر.

از سوی دیگر، اگر به نظر می‌رسد که ماشین لباسشویی شما عمداً بین چرخه‌ها متوقف می‌شود، یا همیشه در همان زمان پس از راه‌اندازی ماشین لباسشویی متوقف می‌شود، این نشانه خاموش شدن آن است زیرا لباس‌های زیادی در آن پر شده است. اضافه بار یکی از رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی است و علت بسیاری از مسائلی است که در این راهنما به آن اشاره می کنیم. هرگز لباسشویی خود را بیش از حد بار نکنید و به علائم هشدار دهنده با کاهش مقدار لباسی که برای هر بار می پوشید پاسخ دهید.

در نهایت، واشرهای قدیمی ممکن است در موتورهای خود دچار مشکل شوند و در نهایت دچار سوختگی شوند، که همچنین می تواند منجر به خاموش شدن شود – این نشانه آن است که زمان تعویض واشر شما فرا رسیده است.

ماشین لباسشویی شما شروع به تولید صداهای عجیب و غریب کرده است

تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد
تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد

برخی از لرزش‌ها برای همه ماشین‌های لباسشویی رایج است، اما اگر ماشین لباسشویی شما ناگهان صداهایی به هم می‌ریزد که قبلاً تولید نمی‌کرد، وقت آن است که نگاه دقیق‌تری به آن داشته باشید. این اغلب می تواند ناشی از خرابی یا زنگ زدگی بلبرینگ ها باشد که به حرکت درام یا وان کمک می کند، یا احتمالاً به دلیل فرسودگی تسمه ها (این می تواند به ساختار ماشین لباسشویی شما بستگی داشته باشد). برخی از درام ها همچنین دارای کوپله هایی هستند که می توانند با استفاده بیش از حد از بین بروند و صداهای ساییدن بلند ایجاد کنند.

با کمی دانش مکانیکی، می‌توانید پنل پشتی ماشین لباسشویی خود را جدا کنید و با چراغ قوه نگاهی دقیق‌تر بیندازید تا آسیب‌های آشکار را تشخیص دهید، اما ممکن است یک تماس حرفه‌ای لازم باشد.

اگر ماشین لباسشویی شما از یک نوسانگر استفاده می کند، همچنین مطمئن شوید که هیچ چیز مانع نوسانگر نشده است و در شرایط کارکرد خود باقی می ماند. مثل همیشه، به خاطر داشته باشید که بار اضافی یا نامتعادل بودن بار در ماشین لباسشویی نیز می تواند باعث ایجاد صداهای عجیب در ماشین لباسشویی شود.

تخلیه آب از ماشین لباسشویی شما متوقف شده است

این یکی از رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی است و پاسخ آن معمولاً در شلنگ تخلیه نهفته است که با پمپ تخلیه کار می کند تا پس از اتمام آن قسمت از چرخه، آب را از درام ماشین لباسشویی خارج کند. شیلنگ تخلیه را پیدا کنید (با شیلنگ پر کننده اشتباه نگیرید)، و بررسی کنید که آیا پیچ خوردگی وجود دارد که ممکن است مانع از خروج آب شود. اگر خوب به نظر می رسد، شلنگ تخلیه را با دقت باز کنید – و برنامه ای داشته باشید که با هر آبی که خارج می شود چه کاری انجام دهید.

به دنبال گرفتگی در اطراف ورودی شیلنگ تخلیه باشید. این می تواند کثیفی، لباس های کوچک مانند جوراب، پرزهای توپ شده و بسیاری چیزهای دیگر باشد. همچنین می‌توانید یک جت آب به داخل خانه بپاشید یا از یک سیم برای جستجوی دقیق شلنگ استفاده کنید و ببینید آیا می‌توانید انسداد را از بین ببرید. گاهی اوقات، اجرای یک چرخه خالی در گرمترین دما نیز می تواند گرفتگی را از بین ببرد، اما این به آن اندازه قابل اعتماد نیست.

اگر هیچ نشانه‌ای از گرفتگی نمی‌بینید یا می‌خواهید ابتدا چیز دیگری را امتحان کنید در حالی که درام هنوز آب در آن وجود دارد، پیشنهاد می‌کنیم کتابچه راهنمای مالک خود را برای گزینه‌ای برای تنظیم مجدد ماشین لباسشویی بررسی کنید – معمولاً با خاموش کردن آن در منبع تغذیه – و ببینید که آیا این به حل مشکل کمک می کند.

چرخش درام ماشین لباسشویی متوقف شده یا به طور قابل اعتمادی نمی چرخد

در اینجا یک مشکل کلاسیک دیگر وجود دارد که اغلب به دلیل بار زیاد ماشین لباسشویی با لباس های زیاد ایجاد می شود. بار را کوچک کنید و ببینید که آیا چرخش لباسشویی اکنون می چرخد ​​یا خیر. گاهی اوقات، توزیع مجدد لباس ها نیز کمک می کند، به خصوص اگر چرخش ماشین لباسشویی در اواسط چرخه متوقف شود.

این نیز موقعیتی است که باید سوئیچ درب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می کند و به طور غیرمنتظره ای کار نمی کند. علاوه بر این، اگر پمپ تخلیه خراب شده باشد، ممکن است ماشین لباسشویی به منظور ایمنی از چرخش خودداری کند.

اگر قبل از توقف چرخش ماشین لباسشویی صدای بلندی شنیدید یا تا زمانی که ماشین لباسشویی را خاموش نکردید به چرخیدن ادامه داد، این نشان دهنده مشکل در تسمه یا موتور است. این نشانه خوبی است که یک متخصص باید به موضوع نگاه کند.

درب ماشین لباسشویی روی قفل گیر کرده است

تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد
تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد

ابتدا مطمئن شوید که ماشین لباسشویی شما کاملاً خاموش است. سپس دفترچه راهنما یا برنامه خود را برای گزینه تنظیم مجدد بررسی کنید، که اغلب می تواند به سرعت همه چیز را پاک کند. اگر چرخه های ماشین لباسشویی تمام شده است، ممکن است بخواهید به سرعت چرخه جدیدی را اجرا کنید، که ممکن است به اندازه کافی مکان را تغییر دهید تا ماشین لباسشویی تشخیص دهد که اکنون می تواند قفل را باز کند.

برخی از ماشین‌های لباسشویی اگر هنوز مقدار زیادی آب در داخل آن وجود داشته باشد از باز کردن امتناع می‌کنند، به این معنی که باید با مشکل «ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌شود» که در بالا در مورد آن صحبت کردیم، مشورت کنید. وقتی همه چیز شکست خورد، با پشتیبانی سازنده یا یک تکنسین محلی تماس بگیرید تا کمک کند.

لرزش های ماشین لباسشویی باعث ایجاد مشکل می شود

آیا ماشین لباسشویی شما از پایه خود، به دیوار می لرزد یا مشکلات دیگری ایجاد می کند؟ همیشه یک راه حل کامل برای این وجود ندارد، اما چندین چیز وجود دارد که می توانید امتحان کنید. اطمینان حاصل کنید که سطحی که ماشین لباسشویی روی آن قرار می گیرد کاملاً تراز، تمیز و عاری از هرگونه کثیفی یا باقی مانده باشد. پاهای ماشین لباسشویی خود را نیز بررسی کنید و مطمئن شوید که به درستی قرار گرفته اند. بسیاری از پایه‌های ماشین لباسشویی را می‌توان با قفل تنظیم کرد، اگرچه احتمالاً برای برگرداندن ماشین لباسشویی برای تنظیم پایه‌ها به کمک نیاز دارید.

اگر همه این‌ها خوب به نظر می‌رسند، احتمالاً مشکلاتی با بار نامتعادل یا بارگذاری بیش از حد دارید که می‌توان با تنظیم یا برداشتن لباس در ماشین لباسشویی آن را برطرف کرد.

ماشین لباسشویی شروع به نشتی می کند

نشت ماشین لباسشویی کشف بدی است و متأسفانه دلایل بالقوه مختلفی وجود دارد. اگر ماشین لباسشویی به طور کلی در طول چرخه شستشو نشتی دارد، این نشانه این است که شلنگ پرکننده ممکن است نشتی داشته باشد یا ممکن است دریچه ورودی آب شکسته یا آسیب دیده باشد. اگر واشر در اصل در چرخه چرخش نشتی داشته باشد، این نشانه آن است که شلنگ تخلیه یا پمپ تخلیه ممکن است آسیب دیده یا شل شده باشد.

از سوی دیگر، اگر ماشین لباسشویی به وضوح از جلو چکه می کند، این نشانه ای است که ممکن است مهر و موم درب ساییده شده و آسیب دیده باشد، مشکلی که واشرهای قدیمی با آن مواجه می شوند. گاهی اوقات اضافه کردن بیش از حد مواد شوینده ممکن است باعث نشت کف از ماشین لباسشویی شود، که بسیار جدی تر از آنچه هست به نظر می رسد، زیرا در واقع به دلیل نقص دستگاه ایجاد نمی شود.

با این حال، اضافه کردن مکرر سفید کننده به ماشین لباسشویی یکی دیگر از مقصران بالقوه است، زیرا سفید کننده می تواند در زمان استفاده شیلنگ ها، مهر و موم ها و سوپاپ ها را خراب کند و در بسیاری از مناطق مختلف نشتی ایجاد کند.

همچنین ممکن است، اگرچه کمتر رایج است، که درام/وان واشر یک سوراخ درزگیر یا نوعی آسیب ایجاد کرده باشد که باعث نشت دائمی شود.

در حالی که ایده خوبی است که پانل ماشین لباسشویی را باز کنید و به دنبال علائم آشکار آسیب بگردید تا ببینید چه چیزی را می توانید جایگزین کنید، تماس با یک متخصص برای تشخیص دقیق مشکلی ندارد.

ماشین لباسشویی شما شروع به بوییدن کرده است

این یک مشکل رایج و در عین حال آزاردهنده است که می تواند روی بوی لباس های شما هنگام بیرون آمدن از ماشین لباسشویی تأثیر بگذارد. چند علت بالقوه وجود دارد. اگر ماشین لباسشویی شما دارای آستر یا واشر لاستیکی داخلی است، ببینید که آیا قابل جدا شدن است یا خیر. اغلب، یک بقایای فیلمی می تواند در این بخش جمع شود و شروع به نگهداری باکتری کند که منجر به بوی بد می شود. تمیز کردن کامل آن در فواصل منظم می تواند از بروز این مشکل جلوگیری کند. استفاده از مواد شوینده کمی کمتر نیز ممکن است از تشکیل سریع این باکتری ها جلوگیری کند.

همچنین می توانید هر از چند گاهی چرخه های تمیز کردن با دمای بالا را اجرا کنید تا از شر این تکه های باکتری خلاص شوید. بسیاری از واشرهای مدرن با اضافه کردن یک حالت تمیز برای چرخه ای که دقیقاً برای انجام این کار طراحی شده است، کار را آسان تر می کنند.

در نهایت، ایده خوبی است که ماشین لباسشویی خود را حداقل برای مدتی پس از بیرون آوردن لباس ها باز بگذارید. این به آن فرصت بهتری برای خشک شدن و بدون بو ماندن می دهد.

چرا الو تعمیر را به‌عنوان برترین مرکز خدمات و تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد را انتخاب کنیم؟

 • دارای پشتیبانی 24 ساعته؛
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)؛
 • کادری دوره‌دیده و تحصیل‌کرده در زمینه‌ی برند لباسشویی شما؛
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه شما؛
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه؛
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم‌خانگی؛
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده؛
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده؛
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده؛
 • حفظ حریم شخصی مشتریان و رعایت آداب مشتری‌مداری؛
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا؛

پس همین‌الان با الو تعمیر تماس بگیرید تا از مزیت‌های دریافت یک خدمات عالی و استاندارد در زمینه‌ی تعمیر لباسشویی پاکشوما خود بهره‌مند شوید.