تعمیر یخچال و ساید آاگ در مشهد

مرکز تعمیرات آاگ با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر آاگ   با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام نقاط  مشهد در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات یخچال فریزر آاگ و یا ساید بای ساید آاگ خود با شماره تلفن 05191011680      تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات آاگ میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

جهت تماس با مرکز تعمیرات آاگ بر روی این شماره 05191011680      و یا عکس زیر کلیک کنید.

مشکلات رایج یخچال و ساید آاگ

یخچال آب نشت می کند

آیا مرتباً روی یک گودال مرموز آب در کنار یخچال خود می لغزید؟ خبر بد این است که این هرگز نشانه خوبی نیست. خبر خوب این است که نشتی یخچال مشکلی است که به راحتی قابل حل است. در اینجا دو دلیل رایج برای نشتی آب یخچال و راه حل آنها آورده شده است:

گرفتگی زهکشی یخ زدایی

این شایع ترین دلیل نشتی یخچال است. اساساً اتفاقی که می افتد این است که زباله ها و تکه های غذای نامطلوب در شیلنگ تخلیه گیر می کنند که منجر به گرفتگی می شود. با گذشت زمان، یخ شروع به جمع شدن می کند و در نهایت با یک گودال آب بزرگ روبرو می شوید.

نحوه رفع آن: اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که تنها با استفاده از آب داغ، فاضلاب را از داخل یخچال پاک کنید. اگر این کار نکرد، یک لوله پاک کن تهیه کنید و سعی کنید تجمع نامطلوب را از بین ببرید. به‌عنوان آخرین راه‌حل، می‌توانید با بیرون کشیدن دستگاه و تمیز کردن شیر چک لاستیکی واقع در پنل پشتی، زباله‌ها را به صورت دستی پاک کنید. زباله ها را با صابون و آب گرم جدا کنید و دریچه را به عقب نصب کنید.

منبع آب مسدود / یخ زده

تعمیر یخچال و ساید آاگ در مشهد
تعمیر یخچال و ساید آاگ در مشهد

گرفتگی یا یخ زدگی منبع آب نیز می تواند دلیل نشتی یخچال باشد. باز هم، این یک مشکل بسیار رایج یخچال است و شما کنترل زیادی روی آن از نظر پیشگیری ندارید.

چطوری میشه اینو تعمیر کرد:
ابتدا باید دستگاه را از پریز برق جدا کنید. سپس، باید شیر قطع را پیدا کنید – به احتمال زیاد در زیر سینک آشپزخانه شما نصب خواهد شد. اطمینان حاصل کنید که شیر کاملاً بسته است و خط تغذیه پلاستیک را از نظر گرفتگی یا نشتی بررسی کنید. در صورت پارگی، باید خط تامین آب را تعویض کنید. اگر همه چیز خوب به نظر می رسد، اما هنوز نشت را تجربه می کنید، با یک بلوک یخ سروکار دارید. در این سناریو، کاری که باید انجام دهید این است که یخچال را از برق جدا کنید تا یخ آب شود.

یخچال خنک نمی شود

اگر متوجه شدید که یخچال شما به اندازه کافی خنک به نظر نمی رسد و غذای شما سریعتر فاسد می شود – نگران نباشید – دلایل مختلفی برای سرد نشدن یخچال وجود دارد و بسیاری از مشکلات به راحتی برطرف می شوند:

کمبود منبع تغذیه

ما نیازی به توضیح این مورد نداریم – سیم منبع تغذیه یخچال را خاموش کردید و آن را از پریز برق جدا کردید. نتیجه نهایی ماست توت فرنگی کم چرب گرم است.

چگونه آن را تعمیر کنید: فقط دستگاه را به پریز وصل کنید – قبل از آن.

تغییر تنظیم دما

ترموستات کنترل دمای خود را بررسی کنید. شاید هنگام رسیدن به چیزی به طور تصادفی با آن برخورد کرده باشید، یا شخصی به این نتیجه رسیده باشد که نوشابه گرم چیز خوبی است.

نحوه رفع آن: ترموستات را روی دمای مناسب تنظیم کنید.

فن کندانسور مسدود شده است

اگر یک مدل یخچال با فن کندانسور دارید، این احتمال وجود دارد که چیزی مانند گرد و غبار، تجمع نامطبوع، موهای حیوانات خانگی و غیره آن را مسدود کرده باشد. چنین مشکلی هم بر یخچال و هم فریزر تأثیر می گذارد.

نحوه تعمیر: یخچال را از برق جدا کرده و بیرون بکشید. فن کندانسور را پیدا کنید. عنصر را با یک برس یا حوله آشپزخانه تمیز کنید و آن را بچرخانید تا ببینید آیا حرکت می کند یا خیر. اگر همه چیز درست به نظر می رسد، یخچال را دوباره به برق وصل کنید و بررسی کنید که آیا فن درست کار می کند یا خیر. در صورتی که قطعه تصمیم گرفت از شما صرف نظر کند، باید با یک متخصص برای تعویض آن تماس بگیرید.

فریزر خنک نمی شود

تعمیر یخچال و ساید آاگ در مشهد
تعمیر یخچال و ساید آاگ در مشهد

دو کلمه: بستنی غمگین. دلیل اینکه فریزر شما دسر مورد علاقه تان را خنک نمی کند، اینجاست:

مشکلات سیستم یخ زدایی

هدف از سیستم یخ زدایی خودکار این است که هر 8 ساعت یکبار کویل های اواپراتور را یخ زدگی کند و مسیرهای هوای اواپراتور را باز نگه دارد. وقتی این قسمت می شکند، یخ در اطراف اواپراتور و دیواره قسمت پشتی فریزر شروع به تشکیل می کند و در نتیجه فریزر شما به درستی خنک نمی شود.

چگونه آن را تعمیر کنیم: تعمیر سیستم یخچال معیوب کار آسانی نیست. بهترین کار این است که با یک تکنسین تماس بگیرید تا آن را برای شما تعمیر کند.

سنسور دمای خراب

یک سنسور دما که ترمیستور نیز نامیده می شود، برای تشخیص دمای هوای داخل یخچال شما استفاده می شود. اگر این قسمت معیوب شود، دستگاه شما در حفظ دمای مناسب هم در یخچال و هم در فریزر، خنک نشدن یکنواخت داخل و یخ زدایی با مشکل مواجه می شود.

نحوه تعمیر: تنها راه حل این است که قطعه را تعویض کنید.

فن اواپراتور کار نمی کند

اگر شنیده‌اید که یخچال شما قبل از اینکه فریزر شما کار کند، صدای جیر جیر و جیر جیر عجیبی می‌دهد، «تبریک می‌گویم» – شما با یک فن اواپراتور مسدود یا شکسته سروکار دارید.

نحوه رفع آن: تنها کاری که باید انجام دهید این است که تمام مواد غذایی را از یخچال خارج کنید، دستگاه را از برق بکشید و منتظر بمانید تا کاملاً یخ زدایی شود. اگر پس از یخ زدایی لبه خود با مشکلات مشابه مواجه شدید، به احتمال زیاد اواپراتور آسیب دیده است و نیاز به تعویض دارد.

ما به خوبی از یخچال یا فریزر شما مراقبت خواهیم کرد! با ما تماس بگیرید و مشکل خود را به ما بگویید!

با ما تماس بگیرید
تجمع یخ و یخ زدگی روی غذا وجود دارد
هیچ چیز مثل این نیست که نیمی از غذای خود را در یخچال عمیقا منجمد کنید.

با این حال، تنها یک مقصر پشت این موضوع وجود دارد و اتفاقاً این است:

کنترل ترموستات معیوب

ترموستات کنترل دما، کمپرسور و موتور فن اواپراتور دستگاه را کنترل می کند. هنگامی که المنت به درستی کار نمی کند، یخچال بیش از حد مورد نیاز کار می کند، که منجر به یک قفسه یخ زده غذا می شود.

نحوه رفع آن: ترموستات کنترل دما را پیدا کرده و شروع به چرخش کنید. اگر صدای کلیک شنیدید به این معنی است که قطعه کار می کند. اگر این کار را نکردید، یک مولتی متر بگیرید و ترموستات را برای تداوم در تنظیمات مختلف دما تست کنید. در شرایطی که قطعه هیچ نشانه ای از پیوستگی نشان نمی دهد، نیاز به تعویض دارد.

چرا الو تعمیر را به‌عنوان برترین مرکز خدمات و تعمیر یخچال و ساید آاگ در مشهد را انتخاب کنیم؟

 • دارای پشتیبانی 24 ساعته؛
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)؛
 • کادری دوره‌دیده و تحصیل‌کرده در زمینه‌ی برند یخچال و ساید شما؛
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه شما؛
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه؛
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم‌خانگی؛
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده؛
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده؛
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده؛
 • حفظ حریم شخصی مشتریان و رعایت آداب مشتری‌مداری؛
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا؛

پس همین‌الان با الو تعمیر تماس بگیرید تا از مزیت‌های دریافت یک خدمات عالی و استاندارد در زمینه‌ی تعمیر یخچال و ساید آاگ خود بهره‌مند شوید.