تعمیر یخچال و ساید گرنیه در مشهد

مرکز تعمیرات گرنیه با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر گرنیه   با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام نقاط  مشهد در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات یخچال فریزر گرنیه و یا ساید بای ساید گرنیه خود با شماره تلفن 05191011680   تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات گرنیه میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

جهت تماس با مرکز تعمیرات گرنیه بر روی این شماره 05191011680   و یا عکس زیر کلیک کنید.

3 مشکل آزاردهنده یخچال – علل و راه حل ها توضیح داده شده است

نشت آب، تجمع یخ فریزر، یخ ساز کار نمی کند! اینها مشکلات آزاردهنده معمولی در یخچال هستند که در مورد آنها زیاد شنیده اید. یخچال یکی از لوازم ضروری در آشپزخانه خانه ماست.

نقش مهمی در تازه نگه داشتن و نگهداری مواد غذایی ما دارد. هیچ کس نمی تواند زندگی بدون یخچال را تصور کند و ما نمی توانیم از آن به این شکل استفاده کنیم. در این وبلاگ سه مشکل و راه حل آزار دهنده یخچال را مورد بحث قرار می دهیم.

مشکل یخچال 1: مشکل نشتی آب

یک حوض کوچک آب زیر یخچال خود دارید؟ اگر با این مشکل روبرو هستید، پس این نشانه خوبی نیست. این یک مشکل رایج است و به راحتی قابل حل است. دو دلیل مشکل نشتی آب یخچال و راه حل آن در زیر ذکر شده است:

دلیل 1

تعمیر یخچال و ساید گرنیه در مشهد
تعمیر یخچال و ساید گرنیه در مشهد

مسدود شدن زهکشی یخ زدایی دلیل رایج مشکل نشت آب است. این زمانی اتفاق می افتد که ذرات غذا یا سایر زباله ها شیلنگ تخلیه را مسدود کند که منجر به تجمع یخ و نشت آب از یخچال یا فریزر می شود.

راه حل: آبکش را از داخل فریزر با آب گرم بشویید. برای برداشتن محکم گرفتگی، از لوله پاک کن یا رخت آویز صاف شده استفاده کنید. اگر مشکل همچنان وجود دارد، حذف دستی زباله در انتهای شیلنگ تخلیه انجام می شود. برای این کار، یخچال خود را بیرون بکشید و شیلنگ تخلیه یخ زدایی را در پنل سرویس پشتی زیر شناسایی کنید. شیلنگ دارای یک سوپاپ لاستیکی است که رطوبت را تنظیم می کند و زباله ها را جمع می کند. برای تمیز کردن شیر از آب داغ و صابون استفاده کنید و دوباره شیر را نصب کنید.

دلیل 2

با گذشت زمان، گرفتگی یا یخ زدگی منبع آب باعث نشت آب یخچال می شود. این مشکل بر تولید یخ از یخ ساز تأثیر می گذارد. همچنین جریان آب را از دیسپنسر کند یا متوقف می کند.

راه حل: یخچال خود را از برق بکشید و شیر قطع را پیدا کنید. در اکثر موارد، زیر سینک، پشت یا زیر یخچال در زیرزمین قرار دارد. اطمینان حاصل کنید که شیر بسته است و هرگونه نشتی، گرفتگی یا پیچ خوردگی در خط تامین پلاستیک را بررسی کنید.

در صورت شکستگی یا پارگی در خط، نیاز به تعویض خط آبرسانی است. این خط عمدتا یک لوله نایلونی با اتصالات فشرده سازی رزوه ای در هر دو انتها است. علاوه بر این، اگر خط آب سالم است و شما دچار انسداد نیمه شفاف هستید، در اینجا یخ مقصر خواهد بود. برای این کار یخچال را دو ساعت از برق بکشید تا گرفتگی آن برطرف شود. اگر مشکل همچنان وجود دارد، تعمیر فوری دستگاه را در کیپ کد از تکنسین های آموزش دیده سرویس لوازم خانگی کیپ کد دریافت کنید.

مشکل 2: تجمع یخ در فریزر

تعمیر یخچال و ساید گرنیه در مشهد
تعمیر یخچال و ساید گرنیه در مشهد

تجمع یخ در فریزر

آیا مقدار زیادی یخ در فریزر خود انباشته شده است؟ قطعاً مشکلی وجود دارد. سه دلیل پشت این موضوع و راه حل ها در زیر آمده است:

دلیل 1

باز نگه داشتن فریزر برای مدت طولانی باعث افزایش رطوبت داخل فریزر می شود که در نتیجه باعث یخ زدگی و تجمع یخ می شود. نمی‌دانید چگونه از تجمع یخ در فریزر جلوگیری کنیم؟

راه حل: برای رفع مشکل، یخچال را از دیوار بیرون بکشید و با کمک یک نفر یخچال را به اندازه کافی به عقب تکیه دهید تا به دو پایه پایه جلویی برسید. سپس پاهای یخچال را چند دور با باز کردن پیچ آن ها باز کنید. این تضمین می کند که درب به خودی خود بسته می شود و آب به درستی از فریزر و یخچال تخلیه می شود. اگر مشکل همچنان وجود دارد، ممکن است زمان یخ زدایی خراب باشد.

دلیل 2

آب بندی معیوب باعث یخ زدگی ناخواسته می شود.

راه حل: ابتدا درزگیر داخل درب فریزر را با کمک صابون گرم و دستمال شستشو تمیز کنید. از یک حوله برای خشک کردن مهر و موم و مناطق اطراف آن نزدیک به فریزر استفاده کنید. اگر این کار نمی کند، نصب واشر جدید انجام می شود. برای این کار از شماره مدل خود آگاه باشید. با شماره خرید واشر خاص با توجه به مدل یخچال شما آسان خواهد بود. برای نصب واشر جدید، یخچال را از برق بکشید. در مرحله بعد، باید لبه واشر قدیمی را بلند کنید و از یک پیچ گوشتی برای جدا کردن همه پیچ ها استفاده کنید. پس از برداشتن واشر قدیمی، واشر جدید را نصب کنید. تمام مواد غذایی خود را دوباره در فریزر قرار دهید و دوباره یخچال را به برق بزنید.

دلیل 3

موارد زیاد در مقابل فریزر عقب، جریان هوا را مسدود می کند که منجر به ایجاد یخ زدگی می شود.

راه‌حل: تمام بسته‌های مواد غذایی را که در نزدیکی فریزر پشتی قرار گرفته‌اند یا دریچه‌های فریزر را مسدود کنید، پاک کنید.

یخچال مشکل 3: کار مداوم

به این فکر می کنید که یک یخچال چند وقت یکبار باید کار کند؟ اکثراً یخچال کم مصرف جدید 80 تا 90 درصد مواقع کار می کند. توجه داشته باشید که زمان کار با توجه به مدل و اندازه یخچال متفاوت است. اگر یخچال شما پر سر و صدا است، این امر می تواند منجر به تعمیرات پرهزینه شود. علاوه بر این، یک یخچال مقدار خوبی برق مصرف می کند. بنابراین، یک یخچال بدون وقفه کارکرد قبض انرژی شما را افزایش می دهد. دو دلیل پشت این عیب با راه حل های آنها به شرح زیر است:

چرا الو تعمیر را به‌عنوان برترین مرکز خدمات و تعمیر یخچال و ساید گرنيه در مشهد را انتخاب کنیم؟

 • دارای پشتیبانی 24 ساعته؛
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)؛
 • کادری دوره‌دیده و تحصیل‌کرده در زمینه‌ی برند یخچال و ساید شما؛
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه شما؛
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه؛
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم‌خانگی؛
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده؛
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده؛
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده؛
 • حفظ حریم شخصی مشتریان و رعایت آداب مشتری‌مداری؛
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا؛

پس همین‌الان با الو تعمیر تماس بگیرید تا از مزیت‌های دریافت یک خدمات عالی و استاندارد در زمینه‌ی تعمیر یخچال و ساید گرنيه خود بهره‌مند شوید.