خدمات ما

مرکز تعمیرات تعمیرچی ارائه دهنده خدمات و تعمیرات ضمانت شده انواع لوازم خانگی با 25 سال تجربه کار در سراسر کشور می باشد. شرکت ما اهداف خود را در راستای افزایش کیفیت خدمات و در نتیجه رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان خود قرار داده و در تلاش است که با گسترش خدمات خود به اقصی نقاط کشور، شهر های مختلف را از حیث وجود مراکز تعمیرات معتبر بی نیاز کند.

در حال حاضر در ایران لوازم خانگی متنوعی از برند های مختلف ایرانی و خارجی وجود دارد که قطعا حداقل چند دستگاه با برند های متفاوت در خانه های هر کدام از ما وجود دارد که برای تعمیرات و سرویس این دستگاه ها نیاز به متخصص حرفه ای برند و شرکت مربوطه خود داریم. در این بین ما با داشتن بیش از 200 تکنسین فعال که متخصصین در زمینه های متفاوت با برند های مختلف می باشند خود را از دیگر شرکت های خدماتی مستثنی کرده ایم و در کوشش هستیم از این امتیاز برای ارائه تخصصی خدمات برای دستگاه شما استفاده کنیم. ما در مرکز تعمیرات تعمیرچی خدمات نصب، سرویس و تعمیرات انواع لوازم خانگی از لوازم نظافت و شستشو گرفته تا سیستم های تهویه را ارائه می دهیم.

ما در این شرکت خدماتی از جمله سرویس، نصب و تعمیر انواع ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز و فر، مایکروویو، پکیج،تلویزیون و … از برند های مختلف به همراه 90 روز ضمانت مطمئن ارائه می دهیم. کافیست برای دریافت خدمات با این شماره 91001680-021 تماس بگیرید و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس در چند دقیقه در خواست خود را ثبت کنید. بعد از ثبت توسط شما یا تماس با شماره های شرکت ، در اسرع وقت تکنسین متخصص دستگاه شما با شما تماس خواهد گرفت.