تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا یخچال و فریزر دو موتور جدا از هم دارند؟
  پاسخ: تقریبا در تمام یخچال های موجود در بازار از یک موتور استفاده شده است که وظیفه تولید سرما هم در قسمت فریزر و هم در قسمت یخچال بر عهده همان موتور بوده و در بیشتر مدل ها سرمای یخچال از طریق دمپر از فریزر تامین میگردد. در موارد بسیار نادری در یخچال ها از دو موتور مجزا استفاده شده است.
 2. سوال: آیا جابجا کردن یخچال در هنگام روشن بودن دستگاه ایراد دارد؟
  پاسخ: بهتر است در هنگام جابجایی یخچال دستگاه را از برق بکشید.
 3. سوال: چه تضمینی برای حفظ حریم شخصی من وجود دارد؟
  پاسخ: تمامی تعمیرکاران ما مدارک تایید شده از مراجع نظارتی و انتظامی را داشته و دوره های ارتباط موثر با مشتری را گذرانده اند.
 4. سوال: در صورتی که از خدمات رضایت نداشته باشیم چه اتفاقی می افتد؟
  پاسخ: دارا بودن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواه بر رضایت مشتریان از خدمات ماست ؛ اما در صورتی که شما از خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران ما راضی نباشید در اسرع فرصت به مشکل شما رسیدگی میگردد و در صورت عدم رضایت امکان استرداد وجه پرداختی به شما وجود دارد.
 5. سوال: آیا نصب یخچال در کنار اجاق گاز مشکلی ایجاد میکند؟
  پاسخ: بهتر است یخچال به دور از منابع حرارتی نصب گردد و در صورتی که محل استقرار اجاق گاز دقیقا کنار یخچال میباشد از یک ورق فویل آلومینیوم به عنوان عایق استفاده نمایید.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00278.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

نقد و بررسی الزامات پلیس فتا برای صرافی‌های رمزارز: مثبت و امیدوارکننده و در عین حال ناکافی

عضو هیئت مدیره انجمن بلاکچین در یادداشت خود، الزامات پلیس فتا برای پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال را نقد و بررسی کرده است.

نویسنده این یادداشت، «مجید خاکپور» عضو هیئت مدیره انجمن بلاکچین است.

چندی - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - پیش، پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فراجا، مستندی را تحت عنوان «الزامات انتظامی سایبری تخصصی کارگزاران مبادله رمزارز» به تعدادی از مدیران سکوهای تبادل رمزارزها به صورت غیررسمی ابلاغ کرد. این - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - الزامات در قالب 14 صفحه تنظیم شده است و شامل 5 بند اصلی و 43 بند فرعی است که نسخه ابلاغ شده، به تاریخ مهر 1401 تهیه شده است.

از شواهد و قراین موجود، به نظر می‌رسد این الزامات مورد تایید «کارگروه ساماندهی مبادلات رمزارزها» است. «کارگروه ساماندهی مبادلات رمزارزها» یک کارگروه حاکمیتی متشکل از نمایندگان بانک مرکزی، وزارت امور اقتصادی ودارایی، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، نهادهای امنیتی و پلیس فتا است که براساس مصوبه اسفندماه 1399 مرکز ملی فضای مجازی تشکیل شده است.

شاید این اولین بار است که حاکمیت، به شکلی هر چند نیمه‌رسمی‌، به حوزه مبادلات رمزارزها ورود می‌کند. این الزامات دارای نقاط مثبت و منطقی زیادی بوده و مشخص است برای تهیه آن، از کمک کارشناسان و فعالین به خوبی استفاده شده است و به همین دلیل، از پختگی و - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - کارآمدی لازم برخوردار است. 

کیفیت و قوام این الزامات نشان می‌دهد، حاکمیت در حال شناخت بیشتر و بهتر فعالیت مبادله رمزارزها - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - بوده و اشراف خود را بر این موضوع افزایش داده - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - است. امری که - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - احتمالاً مرهون تعامل نزدیک‌تر و بیشتر - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - با فعالان و - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - تشکل‌های صنفی است. نکته مثبت دیگر قابل ذکر در این رابطه این است که بخش قابل توجهی - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - از این الزامات، در - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - حال حاضر توسط سکوهای تبادل رمزارزها در حال اجراست و بخش دیگری از آن نیز در صورت وجود زمانبندی مناسب، توسط این شرکت‌ها - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - قابل اجرا خواهد بود. 

با وجود این که تهیه و ابلاغ این الزامات در مجموع قدم مثبتی - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - محسوب می‌شود، اما ابهامات و سؤالاتی را نیز به همراه داشته است. در کنار این سؤالات، نقدهایی نیز به این الزامات مطرح است که در ادامه به ذکر آن‌ها می‌پردازیم.

تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی

ابهام حقوقی در فرآیند تدوین و ابلاغ این الزامات

سوالی که پیش از هر گونه نقد و بررسی محتوایی این الزامات مطرح می‌شود این است که آیا پلیس فتا از نظر حقوقی از اختیارات لازم برای تدوین و یا ابلاغ الزامات مشخص با این سطح از کلیات برخوردار هست؟ 

این ابهام حقوقی در شرایطی مطرح است که تا پیش از این، همواره بانک مرکزی به عنوان نهاد حاکمیتی که حق تدوین مقررات و ابلاغ آن را به کسب و کارهای فعال در زمینه مبادلات رمزارزها شناخته می‌شد. روندی که به نظر نمی‌رسد تغییری در آن ایجاد شده باشد. ضمن این که مطابق اصل تفکیک قوا، یک نهاد حاکمتی نمی‌تواند هم - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - قانون‌گذار باشد و هم اجرا کننده. 

مسئولیت یک طرفه سکوهای تبادل در غیاب مسئولیت حاکمیت

در مقدمه این الزامات، مخاطب این مستند، شرکت‌هایی اعلام شده - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - است که اقدام به فروش و مبادله رمزارزها می‌نمایند. در این مقدمه هچنین تاکید می‌نماید که «رعایت مفاد این سند، از سوی کارگزاران مباله رمزارز، به هیچ عنوان به منزله اعطای مجوز رسمی و قانونی نیست.»

بر اساس این جمله در مقدمه، به نظر می‌رسد حاکمیت هنوز قصد ندارد هیچ مسئولیت حقوقی و قانونی را برای خود در رابطه با ارائه خدمات و به رسمیت شناختن حقوقی سکوهای تبادل رمزارزها تعریف نماید. اما در عین حال، - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - از طریق این الزامات می‌خواهد محدودیت‌ها و چارچوبی را برای این کسب و کارها - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - ترسیم و اعمال - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - نماید. وضعیتی که شاید نمونه مشابه دیگری را نتوان در نظام قانون گذاری کشور، برای آن یافت.

با این شرایط، شاید این سؤال مطرح باشد که چرا سکوهای تبادل در شرایطی که قرار نیست از هیچ حقوق یا رسمیتی برخوردار باشند، خود را ملزم به اجرای این الزامات بدانند؟ پاسخ این سوال روش است: نگرانی از انسداد - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - درگاه پرداخت ریالی و همچنین دوری از  فیلترینگ.

الزام به ثبت شرکت تضامنی

اولین بند این الزامات که زیر مجموعه بخش «الزامات مدیریتی» است، - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - الزام سکوهای تبادل به فعالیت  «در قالب شخصیت حقوقی به - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - صورت تضامنی» است. جالب اینجاست که بیشترین نقدی که تاکنون توسط فعالان به این الزامات وارد شده است هم به این بند است.  

با این که فارغ از تبعات حقوقی حضور در شرکت تضامنی برای شرکا و صاحبان سهام، در نگاه اول ثبت شرکت تضامنی به نظر محدودیت‌های زیادی ندارد، اما عملاً ثبت شرکت تضامنی در حال حاضر منوط - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - به دریافت مجوز از بانک مرکزی است. به عبارت دیگر، اجرای این الزام پلیس فتا، سکوهای تبادل رمزارزها را مجبور به دریافت مجوز از بانک مرکزی برای فعالیت در زمینه تبادل رمزارزها می‌نماید. امری که بانک مرکزی بارها نشان داده است، حاضر به انجام آن و پذیرش مسئولیت آن نیست. مگر این که در این رابطه راه حقوقی جدیدی توسط بانک مرکزی گشوده شود و یا این محدودیت در مسیر ثبت شرکت تضامنی، برای - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - سکوهای تبادل رمزارزها برداشته شود.

محدودیت دیگر - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - در این رابطه این است که بعضی از شرکت‌های فعال در زمینه تبادل رمزارزها، دارای گواهی دانش بنیان بوده و در حال استفاده از مزایای هرچند اندک آن هستند. در - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - صورت ثبت شرکت جدید، گواهی دانش بنیان برای شرکت جدید، معتبر نبوده و لازم است مسیر نه چندان کوتاه دریافت گواهی دانش بنیان، مجدداً برای شرکت جدید مجدداً طی شود. 

تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی

فریز دارایی - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - کاربران بر اساس اعلام تلفنی

در بخش دوم این - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - الزامات تحت عنوان «الزامات حساب ریالی – رمزارزی» آمده است: «در صورت اعلام کتبی، الکترونیکی و یا تلفنی (احراز شده) نهادهای اطلاعاتی – امنیتی، شرکت موظف است موجودی - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - ریالی/رمزارزی و یا هر دو - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - نوع - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - را به مدت 72 ساعت کاری فریز نماید تا صدور دستور قضایی مربوطه تکمیل شود.» 

این الزام منطقی به نظر می‌رسد اما این که در آن، امکان اعلام شفاهی (از طریق تلفن) نیز در نظر گرفته شده است، امری عجیب و خارج از روند معمول قضایی و امنیتی محسوب می‌شود. مشخص نیست در صورتی که یک سکوی تبادل رمزارز، بر اساس دریافت بر یک تماس تلفنی از سوی - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - مقامات امنیتی، اقدام به فریز دارایی یک کاربر نماید، چطور می‌تواند در صورت ثبت شکایت کاربر در این رابطه، وجود یک درخواست امنیتی در این رابطه را در محاکم قضایی به اثبات برساند؟ موضوعی که اهمیت و لزوم مکتوب - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - بودن این - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - گونه - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - اعلامات را به خوبی نشان می‌دهد.

ابهام در رابطه با چگونگی بازاریابی و - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - تبلیغات

در آخرین بخش «الزامات حساب ریالی – رمزارزی»، بندی با عنوان «تبلیغات فریبنده» با این شرح آمده است:

«هر - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - گونه تبلیغات فریبنده در راستای ترویج رمزارزها (داخلی - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - یا خارجی)، تشویق و ترغیب عمومی به سرمایه گذاری در حوزه رمزارزها (هایپ)، هر گونه تبلیغات و تشویق مردم جهت سرمایه گذاری در سایت‌های پرداخت کننده سودهای کلان در کوتاه مدت (هایپ)، ارائه اطلاعات غیرواقعی در خصوص سایت‌های - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - فعال در حوزه رمزارزها  سوء استفاده از عدم آگاهی مردم، - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - هر گونه اطلاع رسانی که منجر به ترغیب یا - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - تشویق عمومی به خرید یک توکن مشخص یا بازارسازی برای آن گردد، ارائه هر گونه اطلاعات مرتبط با ترویج روزارزها، ارائه سیگنال‌های مرتبط با بازارهای رمزارز، - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - هر گونه تبلیغات رمزارزهای منتشر شده داخلی فاقد مجوز از سازمان بورس و اواراق بهادار ممنوع است.»

این - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - بند دارای ابهام است و این سوال را مطرح می‌نماید که آیا شرکت‌های فعال، با توجه به وجود این الزام، اساساً مجاز به هرگونه فعالیت تبلیغاتی، تولید محتوا و مارکتینگ (بازاریابی) - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - هستند یا خیر؟ به نظر - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - می‌رسد این بند، نیازمند به جزئیات بیشتر و اصلاحاتی دارد تا امکان مارکتینگ مناسب، سازنده، و غیرفریبنده سکوهای تبادل را نیز فراهم آورد و به مانعی در این رابطه تبدیل نشود، چرا که شرکت‌های فعال در این زمینه، مانند تمامی شرکت‌های دیگر، برای بقا در میدان رقابت داخلی و خارجی نیازمند به تبلیغات و فرآیندهای مدیریت بازاریابی هستند.

تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی

فریز 72 ساعت کاری رمزارز کاربران جدیدالورود

در بخش چهارم این الزامات، تحت عنوان - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - «الزامات بستر تبادل رمزارز» آمده است:

«شرکت موظف است، تراکنش های رمزارزی کاربرانی که به تازگی عضو شده اند را تا 72 ساعت کاری فریز نمایند. حجم معاملات برای کاربران جدید الورود باید به صورت پله‌ای افزایش یابد.»

با توجه به این که مطابق همین الزامات، سکوهای مبادلات رمزارزها، ملزم  به ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - هفته شده‌اند، این که 72 ساعت کاری چه تفاوتی با 72 ساعت غیرکاری دارد، دارای ابهام است. همچنین در مواردی مشاهده شده است که بعضی از مراکز پلیس فتا در استان‌ها، این محدودیت 72 ساعت را محدود به کاربران جدیدالورود نکرده و - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - آن را به تمامی کاربران، تعمیم داده‌اند. امری که با این الزامات در تناقض است و لازم است در رابطه با آن شفاف سازی لازم - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - صورت پذیرد.

اعلام کیف پول های مورد استفاده

در بخش پنجم این مستند تحت عنوان «الزامات انتظامی» آمده است:

«شرکت موظف است کلیه آدرس کیف پول‌های مورد استفاده خود را با رعایت ملاحظات محرمانگی به پلیس فتا فراجا اعلام نماید.»

اگرچه این محدودیت به نظر منطقی می‌نماید اما ریسک بالایی را برای سکوهای تبادل رمزارزها ایجاد می‌نماید. چرا که احتمال افشای آدرس کیف پول‌های مورد استفاده برای سازمان‌ها و نهادهای خارجی و همچنین هکرها را افزایش می‌دهد. از این رو لازم است در این رابطه ساز و کار پیچیده و دقیقی طراحی شود تا این ریسک مدیریت شود.

ممیزی کسب و کار

در ادامه بخش پنجم این مستند آمده است:

«شرکت - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - می بایست آمادگی و شرایط لازم برای بازدیدهای سرزده و همچنین ممیزی‌های دوره‌ای کارشناسان - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - پلیس فتا را فراهم نماید.»

برای اجرای این الزام، نیاز به وجود یک ساز و کار، مستندات با جزئیات کافی، دستورالعمل‌های شفاف و سایر پیش‌نیازها به طور جدی تهیه و ابلاغ شود تا از ممیزی‌های سلیقه‌ای که خود می‌تواند منبع ایجاد فساد و رانت شود، دوری شود.

تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی

جمع‌بندی 

تدوین و ابلاغ  «الزامات انتظامی سایبری تخصصی کارگزاران مبادله رمزارز» - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - پس از یک دوره طولانی، انفعال در رابطه با قانون‌گذاری در این بخش، امیدوار کننده است. اما در عین حال، به هیچ وجه پاسخگوی نیاز کسب و کارهای فعال، برای فعالیت - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - جدی و سرمایه‌گذاری در این بخش نیست. 

این الزامات در مجموع منطقی و قابل قبول به نظر می‌رسد و اقدام اولیه مناسبی در رابطه با ساماندهی و قانون‌گذاری مبادلات رمزارزها در کشور محسوب می‌شود، اما همچنان در - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - رابطه با جایگاه و اختیارات پلیس فتا در این رابطه در مقایسه با سایر نهادهای ذی‌ربط در تدوین و ابلاغ - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - این الزامات، ابهامات حقوقی واجرایی وجود - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - دارد. یک شرکت فعال در این زمینه، مطمئن نیست که در صورت اجرای این الزامات، آیا از نظر حقوقی در محاکم قضایی می‌تواند بهتر از قبل از فعالیت خود دفاع نماید یا خیر؟  موضوعی که پاسخ مناسب به آن، می‌تواند - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - اجرای سریع این الزامات را تضمین نماید.

همچنین با وجود این که اکثر بندهای این الزامات، دارای جزئیات مناسبی برای اولین نسخه خود هستند، اما در بخش‌هایی نیز ابهام برانگیز و منبع ایجاد سوالات متعددی شده‌اند که لزوم اصلاح و بهبود این الزامات را در همکاری - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - نزدیک با شرکت‌های فعال در - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - این زمینه و تشکل‌های صنفی را نشان می‌دهد. 

امید است با ادامه این روند، شاهد قانون گذاری مناسب و موثر تبادل رمزارز با هدف - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - گسترش و توسعه کسب و کارها در این بخش در عین - تعمیرات یخچال در شهر آشتیان استان مرکزی - مدیریت ریسک‌های آن در سطح ملی باشیم.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone