تعمیرات یخچال در شهر ابهر استان زنجان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: نحوه پرداخت هزینه تعمیرات به چه صورت میباشد؟
  پاسخ: شما میتوانید از طریق دستگاه کارتخوان یا انتقال وجه با همراه بانک و همچنین به صورت نقد هزینه تعمیر را پرداخت نمایید.
 2. سوال: دلیل خرابی شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: رسوب بیش از اندازه آب ، تعویض دیر هنگام فیلتر تصفیه آب یخچال ، فشار بیش از حد آب ، فشار خیلی کم آب و یا نوسانات برقی و خرابی برد الکترونیکی یا نشتی آب از شلنگ ها میتواند باعث آسیب به شیربرقی یخچال گردد.
 3. سوال: آیا تعمیرکار بدون هماهنگی با من مراجعه میکند؟
  پاسخ: تمام کارشناسان قبل از مراجعه با شما تماس میگیرند و زمان مراجعه خود را با شما هماهنگ میکنند.
 4. سوال: نقش کمپرسور در یخچال چیست؟
  پاسخ: کمپرسور یا همان موتور یخچال وظیفه متراکم کردن و افزایش فشار گاز را بر عهده دارد که به تبع آن گاز مبرد در داخل سیکل شروع به گردش نموده و با عبور از لوله موئی به دلیل کاهش ناگهانی فشار دمای آن افت شدیدی نموده و فرآیند جذب گرما از محیط فریزر انجام میگردد.
 5. سوال: چه تضمینی برای حفظ حریم شخصی من وجود دارد؟
  پاسخ: تمامی تعمیرکاران ما مدارک تایید شده از مراجع نظارتی و انتظامی را داشته و دوره های ارتباط موثر با مشتری را گذرانده اند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00094.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

تغییرات توییتر ادامه دارد؛ حذف قابلیت ارسال توییت مشترک، کمتر از یک سال پس از عرضه

توییتر در برنامه‌های فعلی خود جایی برای قابلیت CoTweets در نظر نگرفته است.

توییتر از زمان ورود ایلان ماسک تغییرات زیادی داشته؛ چندین قابلیت جدید به این شبکه اجتماعی اضافه و چند قابلیت هم از آن حذف شده است. یکی از قابلیت‌هایی که ظاهراً موفق به ادامه حیات نبوده، CoTweets نام دارد که برای ارسال توییت مشترک توسط دو اکانت استفاده می‌شد.

توییتر در صفحه مخصوص قابلیت CoTweets در وب‌سایت خود اعلام کرد که این ویژگی با پشت‌سرگذاشتن - تعمیرات یخچال در شهر ابهر استان زنجان - یک دوره آزمایشی، حالا از این شبکه اجتماعی حذف می‌شود. این قابلیت از دیروز از دسترس - تعمیرات یخچال در شهر ابهر استان زنجان - خارج شده است و دیگر امکان انتشار توییت‌های مشترک وجود ندارد. بااین‌حال، توییت‌هایی که پیش‌تر ارسال شده بودند تا یک ماه دیگر به‌شکل فعلی نمایش داده خواهند شد. بعد از این تاریخ، توییت‌های - تعمیرات یخچال در شهر ابهر استان زنجان - CoTweets به‌صورت ری‌توییت‌های معمولی درمی‌آیند.

در بخشی از بیانیه توییتر آمده است: «از بازخوردهایی که درباره CoTweets به ما داده می‌شد، سپاسگزاریم و همچنان به‌دنبال روش‌هایی برای پیاده‌سازی این امکان در آینده خواهیم بود.» همچنین این شرکت از بابت مشکلاتی که ممکن است این تصمیم برای کاربران به‌وجود بیاورد، - تعمیرات یخچال در شهر ابهر استان زنجان - عذرخواهی کرد.

تعمیرات یخچال در شهر ابهر استان زنجان

توییتر CoTweets چگونه - تعمیرات یخچال در شهر ابهر استان زنجان - کار می‌کرد؟

ایده پشت این ویژگی بسیار - تعمیرات یخچال در شهر ابهر استان زنجان - ساده بود: اگر دو اکانت می‌خواستند محتوای مشترکی را منتشر کنند، می‌توانستند از CoTweet استفاده کنند تا این محتوا با نویسنده‌ای مشترک در هر دو صفحه به نمایش درآید. پیش‌تر کاربرانی در آمریکا، کانادا و کره جنوبی به این ویژگی دسترسی پیدا کرده بودند و می‌توانستند بقیه اکانت‌ها را به انتشار توییت مشترک دعوت کنند.

CoTweets محدودیت‌هایی هم داشت؛ برای مثال، امکان ویرایش این توییت‌ها وجود نداشت و تنها می‌توانستید آن را حذف کنید. البته این شرکت به کاربران اجازه می‌داد تا پس - تعمیرات یخچال در شهر ابهر استان زنجان - از انتشار توییت مشترک نام خود را از آن پاک کنند. همچنین، این ویژگی فقط امکان ارسال محتوای مشترک توسط دو حساب کاربری را فراهم می‌کرد.

با توجه به اینکه توییتر درحال‌حاضر برنامه‌های زیادی را دنبال می‌کند، احتمالاً تمرکز این شرکت به پروژه‌های دیگری معطوف شده و به همین خاطر این پروژه در این مقطع زمانی لغو شده است.

- تعمیرات یخچال در شهر ابهر استان زنجان -
اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone