تعمیرات یخچال در شهر اراک استان مرکزی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: درجه مناسب یخچال در فصول مختلف چیست؟
  پاسخ: درجه مناسب و استاندارد یخچال در تمام فصول برای یخچال 3+ و برای فریزر 19- میباشد ، اما این درجات با توجه به نیاز و سلیقه شما قابل تغییر بوده و هیچ اجباری به قرار دادن دمای یخچال روی این درجه ها وجود ندارد.
 2. سوال: فاصله استاندارد یخچال از طرفین باید چقدر باشد؟
  پاسخ: یخچال باید از پشت با دیوار حداقل 10 سانتی متر فاصله داشته باشد و از طرفین بهتر است 5 سانتی متر فاصله داشته باشد.
 3. سوال: آیا اتصال یخچال ساید بای ساید به دستگاه تصفیه آب ایراد دارد؟
  پاسخ: در صورتی که فشار دستگاه تصفیه آب کم نباشد اتصال یخچال به تصفیه آب ایرادی ندارد اما اگر فشار آب کم باشد میتواند باعث ایجاد خرابی در شیربرقی یخچال شود.
 4. سوال: آیا بعد از جابجایی میتوانیم بلافاصله یخچال را به برق بزنیم؟
  پاسخ: حتما بعد از جابجایی و اسباب کشی و در صورت کج شدن یخچال باید یخچال به مدت 8 الی 12 ساعت خاموش باشد.
 5. سوال: نحوه پرداخت هزینه تعمیرات به چه صورت میباشد؟
  پاسخ: شما میتوانید از طریق دستگاه کارتخوان یا انتقال وجه با همراه بانک و همچنین به صورت نقد هزینه تعمیر را پرداخت نمایید.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00095.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

وزیر فرهنگ: 34 میلیون گیمر در حوزه بازی‌های دیجیتال فعال هستند

«محمدمهدی اسماعیلی»، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد هیچ محصولی همانند بازی‌های دیجیتالی از مصرف بالای فرهنگی در کشور برخوردار نیست.

«محمدمهدی اسماعیلی»، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی - تعمیرات یخچال در شهر اراک استان مرکزی - با بیان اینکه هیچ محصولی همانند بازی‌های دیجیتالی از مصرف بالای فرهنگی در کشور برخوردار نیست، گفت هم‌اکنون ۳۴ میلیون گیمر در این حوزه فعال هستند.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط‌ - تعمیرات یخچال در شهر اراک استان مرکزی - عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به پیمایش جدید بازی‌های رایانه‌ای و دیجیتالی در کشور گفت: «طبق نتایج این پیمایش، هم‌اکنون ۳۴ میلیون گیمر در این حوزه فعال هستند که این تعداد نسبت به نتایج پیمایش سال ۱۳۹۸، حدود دو میلیون بازیکن افزایش داشته است.»

او با اشاره به اینکه از سال ۱۳۸۹ تا ۱۴۰۰ تعداد کل گیمرهای ایرانی با نرخ رشد ترکیبی سالیانه برابر با ۷ درصد روبه‌رو بوده است، گفت: «دلیل اصلی این رشد بازی‌های موبایلی و افزایش ضریب نفوذ - تعمیرات یخچال در شهر اراک استان مرکزی - اینترنت و دسترسی گسترده‌تر به موبایل و اینترنت است.»

رئیس هیئت‌امنای بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با بیان اینکه هیچ محصولی مانند بازی‌های دیجیتالی از مصرف بالای فرهنگی برخوردار نیست، گفت: «برهمین‌اساس باید با فرهنگ‌سازی، بر ذائقه‌سازی گیمرهای - تعمیرات یخچال در شهر اراک استان مرکزی - بازی‌های رایانه‌ای و دیجیتال برنامه‌ریزی کرد تا بتوان بیشترین نسبت را میان رشد فکری نسل کودک و نوجوان با هویت ملی و دینی ایجاد کرد.»

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با - تعمیرات یخچال در شهر اراک استان مرکزی - اشاره به اینکه طبق نتایج پیمایش جدید، بیش از چهار - تعمیرات یخچال در شهر اراک استان مرکزی - میلیون گیمر به‌صورت حرفه‌ای بازی‌های رایانه‌ای و - تعمیرات یخچال در شهر اراک استان مرکزی - دیجیتالی انجام می‌دهند، گفت: «باید با تحلیل و بررسی دقیق نتایج این پیمایش به راهکارهای اساسی برای تحقق اهداف از پیش تعیین‌شده وزارت فرهنگ در دوره جدید در این حوزه - تعمیرات یخچال در شهر اراک استان مرکزی - دست پیدا کنیم.»

هفدهمین جلسه - تعمیرات یخچال در شهر اراک استان مرکزی - هیئت‌مدیره بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با دستور جلسه «ارائه برنامه تحولی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در راستای سند تحول دولت مردمی و وزارت فرهنگ»، «هماهنگی در خصوص نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای در نمایشگاه فضای مجازی» و «ارائه آخرین پیمایش ملی مصرف بازی‌های دیجیتال» در محل وزارتخانه برگزار شد.

- تعمیرات یخچال در شهر اراک استان مرکزی -
اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone