تعمیرات یخچال در شهر بندرترکمن استان گلستان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: چند ساعت بعد از جابجایی یا اسباب کشی باید یخچال را به برق بزنیم؟
  پاسخ: معمولا باید بعد از جابجایی بین 8 تا 12 ساعت یخچال خاموش باشد و بعد از آن اقدام به روشن کردن یخچال نمایید.
 2. سوال: علل سوختن کمپرسور یخچال چیست؟
  پاسخ: عوامل متعددی میتواند باعث سوختن موتور یا همان کمپرسور یخچال شود. نوسانات برقی ، خرابی برد الکترونیکی ، خرابی ترموستات ، کثیف بودن کندانسور ، خرابی فن کندانسور ، فاصله کم یخچال از اطراف و پشت ، کیپی لوله موئی ، نشتی در سیکل گاز و ... جزو عواملی هستند که میتوانند باعث شوند کمپرسور یخچال دچار آسیب گردد.
 3. سوال: علت یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: تنظیم نبودن دمای یخچال ، چیدمان ناصحیح مواد غذایی ، خرابی سنسور محیطی یخچال ، خرابی برد ، خرابی دمپر انتقال هوا میتوانند باعث یخ زدن مواد غذایی در یخچال شوند.
 4. سوال: علت روشن نشدن یخچال چیست؟
  پاسخ: اشکال در پریز برق ، خرابی محافظ ، خرابی برد الکترونیکی یخچال و یا خرابی سنسور ها از عواملی هستند که میتوانند باعث روشن نشدن یخچال شوند.
 5. سوال: آیا باید برای یخچال از محافظ برق استفاده کنیم؟
  پاسخ: به دلیل اینکه برد الکترونیکی یخچال و کمپرسور و سایر قطعات برقی یخچال در برابر نوسانات برقی آسیب پذیر هستند استفاده از محافظ برق با 5 دقیقه تاخیر برای یخچال الزامی میباشد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 02213.html

۱ فروردین ۱۴۰۲ -

سامسونگ اپ Camera Assistant را معرفی کرد؛ قابلیت‌های پیشرفته برای دوربین گوشی‌های گلکسی

سامسونگ اپ جدیدی به نام Camera Assistant را برای گوشی‌های خود منتشر کرده که ویژگی‌های پیشرفته‌ای را به دوربین این دستگاه‌ها اضافه می‌کند.

سامسونگ به تازگی اپلیکیشن جدیدی به نام Camera Assistant را برای گوشی‌های گلکسی منتشر کرده که بخشی از مجموعه اپلیکیشن‌های Good Lock است. این برنامه - تعمیرات یخچال در شهر بندرترکمن استان گلستان - قابلیت‌های پیشرفته‌ای را برای استفاده از دوربین گوشی در اختیار کاربر قرار می‌دهد و فعلا در چند بازار در اختیار کاربران گذاشته شده است.

اپلیکیشن - تعمیرات یخچال در شهر بندرترکمن استان گلستان - Camera Assistant - تعمیرات یخچال در شهر بندرترکمن استان گلستان - تنظیمات پیشرفته‌ای را برای دوربین موبایل در اختیار افرادی قرار می‌دهد که به دنبال امکاناتی فراتر از امکانات اپلیکیشن پیش‌فرض دوربین هستند. این برنامه اجازه می‌دهد قابلیت HDR خودکار، فیلتر نرم‌سازی بافت‌ها و جابه‌جایی خودکار لنزها در هنگام تصویربرداری از سوژه‌های دوردست را فعال یا غیرفعال کنید.

تعمیرات یخچال در شهر بندرترکمن استان گلستان

این اپلیکیشن که ظاهراً در بازارهای هند، کره جنوبی و چند کشور دیگر در دسترس قرار گرفته، اجازه می‌دهد کاربران حتی در زمان استفاده از حالت Photo Mode فیلمبرداری کنند. برای انجام این کار کافیست کاربر انگشت خود را روی دکمه شاتر نگه دارد. به‌علاوه، کاربر می‌تواند مشخص کند که وقتی از تایمر استفاده می‌کند، چند تصویر باید ثبت شود. Camera Assistant همچنین می‌تواند - تعمیرات یخچال در شهر بندرترکمن استان گلستان - اجازه دهد دوربین در صورت عدم استفاده پس از دو دقیقه به طور خودکار بسته شود.

تعمیرات یخچال در شهر بندرترکمن استان گلستان

Camera Assistant قابلیتی برای کاهش محوشدگی تصاویر دارد

یکی از دیگر ویژگی‌های جذاب - تعمیرات یخچال در شهر بندرترکمن استان گلستان - این اپلیکیشن قابلیت Quick Shot است که محوشدگی تصاویر را در عکس‌ها کاهش می‌دهد. سامسونگ می‌گوید استفاده از این قابلیت می‌تواند تا حدی کیفیت تصاویر را کاهش دهد، اما برای تصویربرداری از سوژه‌هایی مثل نوزادان به کار می‌آید که کنترل آن‌ها سخت است. از این قابلیت همچنین - تعمیرات یخچال در شهر بندرترکمن استان گلستان - می‌توان برای عکاسی از سوژه‌های پرسرعت استفاده کرد.

تعمیرات یخچال در شهر بندرترکمن استان گلستان
تعمیرات یخچال در شهر بندرترکمن استان گلستان

اپلیکیشن Camera Assistant - تعمیرات یخچال در شهر بندرترکمن استان گلستان - همچنین در هنگامی که گوشی با کابل HDMI به یک مانیتور خارجی وصل شده باشد، آیتم‌های روی صفحه را حذف می‌کند تا منوها و دکمه‌ها دیگر مزاحم خروجی تصویر نباشند. این ویژگی به درد کسانی می‌خورد که می‌خواهند از دوربین گوشی‌های گلکسی استفاده‌های حرفه‌ای داشته باشند.

تمامی این قابلیت‌ها در بخش تنظیمات اپ پیش‌فرض دوربین سامسونگ در قسمت Camera Assistant در دسترس قرار می‌گیرند.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone