تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: دلیل یخ زدگی مواد غذایی درون یخچال چیست؟
  پاسخ: تنظیم نبودن دمای یخچال ، چیدمان ناصحیح مواد غذایی ، خرابی سنسور محیطی یخچال ، خرابی برد ، خرابی دمپر انتقال هوا میتوانند باعث یخ زدن مواد غذایی در یخچال شوند.
 2. سوال: در صورتی که بعد از جابجایی بلافاصله یخچال را برق بزنیم چه آسیبی به یخچال وارد میشود؟
  پاسخ: در هنگام جابجایی و حمل و نقل و در صورت کج شدن یخچال روغن موجود در کمپرسور وارد لوله های گاز شده و میتواند باعث مسدود شدن مسیر گردش گاز شود ، بنابراین باید چند ساعت صبر کنید تا روغن مجددا به درون کمپرسور برگردد.
 3. سوال: آیا میشود یخچال ساید بای ساید را به دستگاه تصفیه آب وصل نمود؟
  پاسخ: در صورتی که فشار دستگاه تصفیه آب کم نباشد اتصال یخچال به تصفیه آب ایرادی ندارد اما اگر فشار آب کم باشد میتواند باعث ایجاد خرابی در شیربرقی یخچال شود.
 4. سوال: آیا جابجایی یخچال وقتی دستگاه روشن است خطرناک است؟
  پاسخ: خیر در صورتی که جابجایی به صورت عمودی باشد ایرادی ندارد اما برای اطمینان خاطر بهتر است در هنگام جابجایی یخچال دستگاه را از برق بکشید.
 5. سوال: یخچال هرچند وقت یکبار باید سرویس شود؟
  پاسخ: بله یخچال باید به طور مرتب سالیانه سرویس شده و کندانسور و فن آن تمیز گردد و فیلتر های تصفیه آب ساید بای ساید باید 6 ماه یکبار تعویض شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00097.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

استفاده از ابزار هوش مصنوعی شبیه‌ساز صدا برای ساخت ویدیوهای دیپ‌فیک افراد مشهور

کاربران با کمک پلتفرم شبیه‌ساز صدای شرکت ElevenLabs ویدیوهای جعلی با حضور افراد مشهور مانند بازیگران ایجاد کرده‌اند.

چند - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - روز پیش استارتاپ هوش مصنوعی گفتاری ElevenLabs یک نسخه - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - بتا از پلتفرم خود را راه‌اندازی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد صداهای مصنوعی کاملاً جدیدی برای تبدیل - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - متن به گفتار ایجاد یا صدای دیگران را شبیه‌سازی کنند. حالا اشاره شده است که تنها چند روز پس از راه‌اندازی این پلتفرم، کاربران شروع به استفاده از آن - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - برای اهداف ناخوشایندی کرده‌اند.

شرکت ElevenLabs از طریق حساب توییتر خود - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - فاش کرد که شاهد «تعداد بسیار زیادی سوءاستفاده از شبیه‌سازی صدا» - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - بوده و به‌دنبال راهی برای حل این مشکل - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - است.

شبیه‌سازی صدای افراد مشهور با هوش مصنوعی ElevenLabs

تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان

هرچند ElevenLabs - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - در توییت خود توضیح بیشتری درباره این موارد سوءاستفاده ارائه نکرده، نشریه Motherboard کلیپ‌هایی را پیدا کرده است که در آن‌ها از صداهایی - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - استفاده شده که شبیه به صدای افراد مشهور درحال خواندن یا بیان‌کردن چیز مشکوکی هستند. به عنوان مثال در یکی از این کلیپ‌ها، صدایی شبیه به «اما واتسون»، بازیگر فیلم‌های هری پاتر، درحال خواندن کتاب «نبرد من» از «آدولف هیتلر» است.

ElevenLabs اکنون بازخوردهای لازم را در مورد نحوه جلوگیری از سوءاستفاده کاربران از فناوری خود جمع‌آوری می‌کند. درحال‌حاضر، ایده فعلی آن شامل افزودن لایه‌های بیشتری به تأیید حساب کاربران برای فعال‌کردن قابلیت شبیه‌سازی صوتی می‌شود؛ مانند الزام کاربران به واردکردن اطلاعات پرداخت یا شناسه. همچنین این موضوع - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - برای آینده در نظر گرفته شده است که کاربران حق کپی‌رایت صدایی را که می‌خواهند آن را شبیه‌سازی کنند، - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - باید تأیید کنند. مثلاً از آن‌ها خواسته می‌شود تا نمونه ویدیویی را با متن درخواستی خود ارسال کنند.

درنهایت، این شرکت به این - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - مسئله نیز فکر می‌کند که ابزار Voice Lab خود را به‌طور کلی کنار بگذارد و از کاربران بخواهد درخواست‌های شبیه‌سازی صوتی خود را به‌صورت دستی ارسال کنند.

در طول چند - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - سال گذشته فناوری‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین پیشرفت بسیار زیادی کرده‌اند و آشنایی کاربران اینترنت با آن‌ها باعث شده است تا ویدیوهای دیپ‌فیک زیادی نیز - تعمیرات یخچال در شهر تالش استان گیلان - ساخته شوند.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone