تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: علت اینکه یخساز فقط یخ خرد بیرون میدهد چیست؟
  پاسخ: استفاده کردن کم از یخ ساز و یا قطعی برق باعث چسبیدن قالب های یخ در داخل مخزن به یکدیگر شده و گیربکس یخ ریز قدرت جدا کردن یخ ها به صورت قالبی را نخواهد داشت و در نتیجه یخ ها به صورت خرد خارج میشوند. همچنین خرابی سلونوئید یخساز میتواند باعث بروز این ایراد شود.
 2. سوال: آیا گاز یخچال خطرناک است؟
  پاسخ: در یخچال ها از گازهای متفاوتی استفاده میشود گاز R12 و R134 که گازهای زیر مجموعه فرئون بوده و اشتعالزا نمیباشد و خطر جانی ندارند اما برای محیط زیست در حجم بالا زیان بار هستند. اما گاز R600 زیرمجموعه گاز بوتان بوده و اشتعال زا میباشد و باید در هنگام تخلیه گاز یخچال نکات ایمنی را رعایت نمود. این گاز برای محیط زیست خطر کمتری دارد.
 3. سوال: آیا نصب یخچال در کنار اجاق گاز مشکلی ایجاد میکند؟
  پاسخ: یخچال باید دور از منابع حرارتی نصب شود اما در صورتی که ناچار به نصب یخچال در کنار اجاق گاز هستید از یک عایق حرارتی مابین یخچال و اجاق گاز استفاده کنید تا از انتقال حرارت به یخچال جلوگیری شود.
 4. سوال: چقدر طول میکشد تا مخزن خالی یخساز پر شود؟
  پاسخ: وقتی دستگاه را به برق بزنید حدودا 12 ساعت طول میکشد تا دمای فریزر به 20- درجه برسد و بعد از 12 ساعت عملیات ساخت یخ شروع شده و معمولا 48 تا 72 ساعت طول میکشد تا مخزن یخساز کاملا پر بشود. البته فشار آب و حجم مواد غذایی داخل فریزر و باز و بسته شدن درب در طول روز نیز میتواند بر سرعت یخسازی موثر باشد.
 5. سوال: آیا تکنسین قبل از مراجعه با من هماهنگ میکند؟
  پاسخ: تمام تکنسین ها قبل از مراجعه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه را با شما هماهنگ مینمایند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00487.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور: برای ورود دانش‌بنیان‌ها به چرخه اقتصاد تلاش می‌کنیم

کارگروه بار او با از بین بردن قواعد دست‌وپا گیر اداری در تلاش برای جذب مجموعه‌های دانش‌بنیان به سمت چرخه اقتصادی است.

«روح الله دهقانی فیروزآبادی»، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه نشست - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - هیئت دولت - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - امروز با بیان اینکه - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - کارگروه «بار اول» فرصتی برای از - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - بین بردن بروکراسی است، گفت تلاش معاونت علمی - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - این است که شرکت‌های دانش‌بنیان به زودی وارد چرخه - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - اقتصاد کشور شوند.

دهقانی با تاکید بر اینکه کارگروه «بار اول» فرصت مناسبی برای توسعه عملکرد شرکت‌های نوآورانه است، گفت: «کارگروه «بار اول» موقعیتی را فراهم خواهد کرد تا شرکت‌های دانش بنیان و مجموعه‌های فناور که دستاورهایی بومی دارند، بتوانند دستاوردهای خود را به دستگاه‌های - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - اجرایی و صنایع عرضه کنند.»

فیروزآبادی با تاکید بر نبود بروکراسی در این کارگروه، گفت: «بزرگترین مزیت این - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - کارگروه این است که از تشریفات و بروکراسی موجود در مناقصات جلوگیری می‌شود.»

ارتباط معاونت علمی و وزارت نفت

او با اشاره به برنامه‌های وزارت نفت درمورد تجهیزات گلوگاهی، گفت: «امیدواریم با همت وزارت نفت، شاهد امضای موافقتنامه کلان 2 میلیارد دلاری در نزدیک به 15 قلم تجهیزات - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - کاربردی و گلوگاهی باشیم.»

به گفته او معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در تلاش است - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - تا همه شرکت‌های - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - دانش‌بنیان بتوانند وارد عرصه عمومی اقتصاد دانش بنیان شوند.

پیش از این در دوران حضور سورنا ستاری در معاونت علمی ریاست جمهوری آئین‌نامه این کاگروه اعلام شده بود. با رونمایی از این آئین‌نما قرار بر این بود که در صورت موفقیت طرح‌های ارایه شده - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - در زمینه تولید بار اول محصولات فناورانه، سالانه بیش از 450 میلیون دلار صرفه‌جویی ارزی حاصل از عدم واردات اقلام بومی‌سازی شده برای کشور حاصل می شود.

کارگروه «بار اول» به منظور مقابله با - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - تحریم‌های حوزه محصولات فناورانه، با عضویت نمایندگان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت صنعت، معدن و تجارت، در شهریور1398 تشکیل شده است.

همان‌طور که دهقانی بر از بین رفتن بروکراسی در این کارگروه تاکید کرد، برای عقد قرارداد با شرکت‌های دانش‌بنیان به منظور تولید بار اول اقلام فناورانه تحریمی و راهبردی، الزامی به برگزاری مناقصه نیست و معامله مورد نظر بدون انجام تشریفات و مقررات برگزاری مناقصات قابل - تعمیرات یخچال در شهر تاکستان استان زنجان - انجام است.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone