تعمیرات یخچال در شهر تنکابن استان مازندران


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: در صورتی که بعد از جابجایی بلافاصله یخچال را برق بزنیم چه آسیبی به یخچال وارد میشود؟
  پاسخ: در هنگام جابجایی و حمل و نقل و در صورت کج شدن یخچال روغن موجود در کمپرسور وارد لوله های گاز شده و میتواند باعث مسدود شدن مسیر گردش گاز شود ، بنابراین باید چند ساعت صبر کنید تا روغن مجددا به درون کمپرسور برگردد.
 2. سوال: آیا باز گذاشتن درب یخچال به موتور یخچال آسیب میزند؟
  پاسخ: باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی باعث خارج شدن سرمای موجود در کابین یخچال شده و به تبع آن موتور یخچال باید برای مدت بیشتری کارکند تا سرمای از دست رفته را تامین نماید. باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی مثلا یک شبانه روز میتواند باعث آسیب رساندن به کمپرسور یخچال بشود.
 3. سوال: یخساز یخچال چند ساعت یکبار یخ خالی میکند؟
  پاسخ: در صورتی که دمای فریزر مناسب بوده و سرما به اندازه کافی به قالب های یخ برسد هر 4 ساعت یکبار موتور یخساز یکبار چرخش داشته و بین 6 تا 10 عدد قالب یخ را داخل محفظه یخ خالی میکند.
 4. سوال: دلیل ایجاد برفک داخل فریزر چیست؟
  پاسخ: علت ایجاد برفک داخل فریزر میتواند به دلیل باز ماندن طولانی مدت درب فریزر یا خراب شدن و پارگی و دفرمگی لاستیک فریزر باشد. خرابی یکی از قطعات برفک زدای یخچال نیز میتواند از دلایل بروز چنین ایرادی در یخچال شود
 5. سوال: شیب محل نصب یخچال چقدر باید باشد؟
  پاسخ: حداکثر شیب مجاز برای محل نصب یخچال 5 درجه میباشد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 01337.html

۲ فروردین ۱۴۰۲ -

ساترا: بخشی از محتوای صدا‌و‌سیما در دسترس پلتفرم‌های صوت و تصویر مجازی قرار خواهد گرفت

سعید مقیسه اعلام کرد در آذر‌ماه، ۲۴۹ قسمت محتوای فیلم و سریال در اختیار پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی درباره حمایت ساترا از رسانه‌های فعال در فضای مجازی، اعلام کرد که از ابتدای امسال برخی آثار صداوسیما به‌صورت رایگان در اختیار رسانه‌های - تعمیرات یخچال در شهر تنکابن استان مازندران - صوت و تصویر فراگیر قرار گرفته است و در آذر‌ماه، ۲۴۹ قسمت محتوای فیلم و سریال در اختیار پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت.

«سعید مقیسه» در گفتگویی که با ایسنا داشت، شرط این حمایت را نگاه به رتبه رسانه‌های مجازی دانست و گفت: «البته ما یک نظام رتبه‌بندی - تعمیرات یخچال در شهر تنکابن استان مازندران - داریم. رسانه‌ها در ابتدای صدور مجوز از ۱۰۰ امتیاز، ۵۰ امتیاز دارند؛ به‌واسطه فعالیت مثبتشان امتیاز مثبت می‌گیرند و به اقتضای تخلفاتشان، امتیاز منفی می‌گیرند. هر - تعمیرات یخچال در شهر تنکابن استان مازندران - وقت می‌خواهیم حمایت کنیم، به تراز مثبت آن رسانه نگاه می‌کنیم و در غیر این صورت، اگر تراز منفی باشد، مشمول این حمایت نمی‌شود. به همین منظور، در این ماه ۲۴۹ قسمت - تعمیرات یخچال در شهر تنکابن استان مازندران - محتوای سازمان صداوسیما که مراحل قانونی - تعمیرات یخچال در شهر تنکابن استان مازندران - را طی کرده است، در اختیار رسانه‌ها قرار داده می‌شود که آثار سینمایی، سریال، انیمیشن، مسابقه تلویزیونی و انواع و اقسام قالب‌ها، چه ایرانی و چه خارجی را شامل می‌شود.»

تعمیرات یخچال در شهر تنکابن استان مازندران

به گفته مقیسه قرار است تعامل وزارت ارشاد با آن‌ها بیشتر شود و به‌زودی نمایندگانی از این وزارتخانه در جلسات ساترا حضور پیدا کنند. مقیسه تأکید کرد وزارت ارشاد در هر یک از دو شورای صدور مجوز محتوای حرفه‌ای و شورای انتشار نمایندگانی خواهد داشت. شورای صدور مجوز به فعالیت‌های مراحل ساخت و فیلمنامه آثار مرتبط است و شورای انتظار نیز در مبحث صدور مجوز انتشار و پخش محتوا فعالیت دارد.

رئیس ساترا به این پرسش که آیا تمام محتواهای موجود در پلتفرم‌ها یا رسانه‌های فضای مجازی مورد تأیید ساترا است، پاسخ منفی داد و تصریح کرد: «برخی محتواها مجوز ممیزی پیشینی ندارند و ممیزی و نظارت در فضای مجازی گاهی اوقات پسینی است؛ مثل شبکه‌های کاربرمحور که ممیزی‌های ماشینی دارند و به غیر از آن ممیزی پسینی نیز دارند. ممیزی پسینی هم گاهی اوقات مبتنی بر گزارش‌های مردمی است که بررسی در قبال آن صورت می‌گیرد و اگر نکته‌ای داشته باشد، به پلتفرم تذکر داده می‌شود که محتوا را حذف کند. البته به این سمت پیش می‌رویم که به‌زودی همه محتوای حرفه‌ای در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی دارای ممیزی پیشینی باشند، اما در حال حاضر مردم به اعتماد اینکه این رسانه از ساترا مجوز دارد، - تعمیرات یخچال در شهر تنکابن استان مازندران - نباید ممیزی ساترا یا صداوسیما را بر آن - تعمیرات یخچال در شهر تنکابن استان مازندران - حاکم بدانند.»

مقیسه در بخش دیگری از گفتگوی خود در نشست ایسنا در پاسخ به پرسشی درباره نظارت بر کیفیت دوبله آثاری که اغلب در شبکه نمایش خانگی توسط افراد عادی صداگذاری و منتشر می‌شوند، اتفاقی که با انتقادهایی از سوی برخی اساتید دوبله همراه بوده است، - تعمیرات یخچال در شهر تنکابن استان مازندران - اظهار کرد: «ما در رسانه‌های حرفه‌ای مثل صداوسیما ملزم به رعایت اصول حرفه‌ای تولید محتوا هستیم. در صداوسیما حتی اگر از نظر فنی، - تعمیرات یخچال در شهر تنکابن استان مازندران - کیفیت از حدی پایین‌تر بیاید، اجازه پخش پیدا نمی‌کند، حتی اگر از نظر محتوا مشکلی نداشته باشد. اما در فضای مجازی اینکه از نظر هنری حتماً محتوا حرفه‌ای باشد، شرط ما نیست. یعنی مردم می‌توانند محتوای کاربر‌محور و تولید‌شده توسط خانواده‌ها را هم بارگذاری کنند. حتماً ما انتظار نداریم که کار دوبله حرفه‌ای صداوسیمایی داشته باشد؛ اشکالی هم نمی‌بینیم؛ برای رسانه‌های بخش خصوصی هم اشکال نمی‌دانیم. ما الزام - تعمیرات یخچال در شهر تنکابن استان مازندران - نداریم که حتماً دوبله با کیفیت بالا و استاندارد مشخصی باشد. در صداوسیما کیفیت دوبله مهم است، اما در نمایش خانگی این‌گونه نیست.»

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone