تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: تعمیرکار چقدر بعد از ثبت سفارش مراجعه میکند؟
  پاسخ: حداکثر 60 دقیقه بعد از ثبت درخواست شما تکنسین با شما تماس میگیرد و زمان مراجعه را با شما هماهنگ میکند.
 2. سوال: علت بوی بد داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: علت بوی بد داخل یخچال میتواند با باقی ماندن طولانی مدت برخی مواد غذایی داخل یخچال باشد. برای جلوگیری از ایجاد بوی بود در یخچال حتما مواد غذایی را داخل ظروف در بسته نگه دارید و یخچال را به طور مرتب هر هفته تمیز کنید و مواد رو به خرابی را از یخچال خارج نمایید.
 3. سوال: جمع شدن آب کف جامیوه ای یخچال چیست؟
  پاسخ: علت جمع شدن آب در زیر کشوی یخچال عمدتا گرفتگی لوله دیفراست میباشد که بر اثر ورود نان خشک یا سبزی و یا کثیفی و گرد و خاک از کندانسور دچار گرفتگی میشود و یخ زدگی قسمت زیرین اواپراتور سبب سرریز شدن آب حاصل از دیفراست به زیر کشو ها میگردد. همچنین در مواردی خرابی المنت یا سنسور دیفراست نیز باعث بروز چنین ایرادی در یخچال میگردد.
 4. سوال: نقش سنسور دیفراست در یخچال چیست؟
  پاسخ: سنسور دیفراست یک مقاومت حساس به حرارت میباشد که در برابر افزایش دما عملکرد عکس داشته و مقاومت آن کم میشود. برد الکترونیکی از طریق تغییرات مقاومت و ولتاژ سنسور دیفراست متوجه وضعیت دمایی المنت و اواپراتور شده و عملیات برفک زدایی را خاتمه میدهد.
 5. سوال: دلیل یخ زدگی مواد غذایی درون یخچال چیست؟
  پاسخ: انتخاب دمای نامناسب برای یخچال ، چیدمان نادرست مواد غذایی ، خرابی سنسور های یخچال ، اشکال در برد الکترونیکی ، خرابی داکت انتقال هوا عواملی هستند که ممکن است باعث ایجاد یخ زدگی در مواد غذایی درون یخچال شوند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00098.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

مایکروسافت رسماً فروش لایسنس‌های ویندوز 10 را متوقف کرد

همان‌طور که قبلاً اعلام شده بود، از 11 بهمن‌ماه مایکروسافت فروش لایسنس‌های ویندوز 10 را متوقف کرده است.

همان‌طور که قبلاً - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - نیز اعلام شده بود، مایکروسافت از روز گذشته (11 بهمن‌ماه) رسماً فروش لایسنس ویندوز 10 - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - از طریق وب‌سایت خود را متوقف - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - کرده است.

مایکروسافت ماه گذشته - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - به مشتریان خود اطلاع داد که در پایان ماه ژانویه قصد دارد فروش لایسنس ویندوز 10 - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - را - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - متوقف کند. مطابق با همین اطلاعیه، از تاریخ - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - 31 ژانویه دسترسی به صفحه مجوزهای ویندوز‌ 10 دیگر امکان‌پذیر نیست. - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - همان‌طور که mspoweruser گزارش می‌دهد، درحال‌حاضر اگر از صفحات محصولات Windows 10 Home و Windows 10 Pro بازدید کنید، به صفحه محصول ویندوز 11 هدایت خواهید شد.

بااین‌وجود، لایسنس‌های ویندوز ‌10 همچنان توسط خرده‌فروشان شخص - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - ثالث ارائه می‌شود؛ هرچند نمی‌توان - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - انتظار داشت تا برای همیشه از این طریق به نسخه قبلی سیستم‌عامل ویندوز دسترسی پیدا کرد.

تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس

درحالی‌که این محصول دیگر از - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - طریق وب‌سایت مایکروسافت ارائه نمی‌شود، کاربران همچنان می‌توانند از سیستم‌عامل ویندوز 10 - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - خود - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - استفاده کنند؛ زیرا تاریخ پایان پشتیبانی مایکروسافت از رایانه‌های شخصی مجهز به ویندوز‌ 10 سال 2025 اعلام شده است.

غول ردموندی در وب‌سایت خود توضیح می‌دهد:

«31 ژانویه 2023، آخرین روزی است که دانلود ویندوز‌ 10 برای فروش ارائه می‌شود. ویندوز 10 همچنان تا تاریخ 14 اکتبر 2025 با به‌روزرسانی‌های امنیتی پشتیبانی می‌شود که به محافظت از رایانه شما در برابر ویروس‌ها، جاسوس‌‎افزارها و سایر بدافزارها کمک می‌کند.»

ویندوز - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - 10 همچنان محبوب‌ترین

مایکروسافت در ماه گذشته به پشتیبانی از ویندوز 7 و 8.1 پایان داده بود و حالا با متوقف‌کردن فروش لایسنس‌های ویندوز‌ 10 در سایت‌های خود، تلاش می‌کند تا کاربران بیشتری را به دریافت جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل خود، یعنی ویند‌وز 11 مجاب کند. - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - درحال‌حاضر، ویندوز‌ 1‌0 با 68.75 - تعمیرات یخچال در شهر داراب استان فارس - درصد، همچنان بیشترین سهم پذیرش در بین نسخه‌های ویندوز سراسر جهان را در اختیار دارد. در همین حال، ویندوز 11 با وجود به‌روزرسانی‌های مکرر و ویژگی‌های جدید خود، همچنان سهم 18.13 درصدی را در اختیار دارد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone