تعمیرات یخچال در شهر زرندیه استان مرکزی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: کارشناسی که برای تعمیر یخچال مراجعه میکند قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورد؟
  پاسخ: کارشناسان ما معمولا قطعاتی که احتمال خرابی آن ها بیشتر است را به همراه خود دارند ، همچنین امکان ارسال قطعه مورد نیاز توسط پیک وجود دارد.
 2. سوال: آیا گاز یخچال خطرناک است؟
  پاسخ: در یخچال ها از گازهای مختلفی استفاده میشود گاز R12 و R134 که از خانواده گاز فرئون میباشند گاز اشتعالزایی نیستند و فاقد خطر جانی میباشند اما در حجم بالا میتواند به محیط زیست و لایه اوزون آسیب برساند. اما گاز R600 از خانواده گاز بوتان بوده و اشتعالزا میباشد و باید در گاز گیری یخچال نکات ایمنی را رعایت نمود. این گاز برای محیط زیست خطر کمتری دارد.
 3. سوال: در صورتی که بعد از جابجایی بلافاصله یخچال را برق بزنیم چه آسیبی به یخچال وارد میشود؟
  پاسخ: در هنگام جابجایی و حمل و نقل و در صورت کج شدن یخچال روغن موجود در کمپرسور وارد لوله های گاز شده و میتواند باعث مسدود شدن مسیر گردش گاز شود ، بنابراین باید چند ساعت صبر کنید تا روغن مجددا به درون کمپرسور برگردد.
 4. سوال: وظیفه شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: شیربرقی یخچال وظیفه تقسیم آب بین قسمت آبریز و یخساز را برعهده دارد و با فرمانی که از برد صادر میشود و با اعمال ولتاژ برق بوبین آن عمل نموده و عبور جریان آب از آن اتفاق می افتد.
 5. سوال: آیا تعمیرات در محل انجام میشود یا دستگاه به کارگاه حمل می شود؟
  پاسخ: تمامی تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و در صورتی که قطعه ای خراب بوده و امکان تعمیر آن در منزل نباشد ، فقط قطعه معیوب جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00282.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

اولین دادگاه جهان با حضور هوش مصنوعی به‌عنوان وکیل، به‌خاطر تهدید مدیرعامل DoNotPay به تعویق افتاد

برای اولین‌بار در تاریخ، قرار بود یک هوش مصنوعی به‌عنوان وکیل در دادگاه حضور پیدا کند که اکنون این تصمیم لغو شده است.

وکیل رباتیک هوش مصنوعی شرکت DoNotPay قرار بود برای اولین‌بار در تاریخ، در ماه فوریه 2023 در - تعمیرات یخچال در شهر زرندیه استان مرکزی - دادگاه از یک نفر دفاع - تعمیرات یخچال در شهر زرندیه استان مرکزی - کند، اما اکنون این تصمیم لغو شده است. «جاشوا برودر»، مؤسس و مدیرعامل DoNotPay، - تعمیرات یخچال در شهر زرندیه استان مرکزی - در توییتر اعلام کرد که این شرکت پس از دریافت تهدیدهایی از سوی «دادستان‌های ایالتی» درباره تطابق با قانون این کار نمایشی، «پرونده دادگاه خود را به تعویق می‌اندازد و به حقوق مصرف‌کننده پایبند - تعمیرات یخچال در شهر زرندیه استان مرکزی - است.»

مدیرعامل DoNotPay در رشته توییت خود نوشت:

«پس از دریافت تهدید از سوی دادستان‌های وکلای ایالتی، به‌نظر می‌رسد درصورت آوردن یک وکیل رباتیک به دادگاه، به مدت 6 ماه به زندان خواهم رفت.»

تعمیرات یخچال در شهر زرندیه استان مرکزی

برودر در ادامه می‌گوید که شرکت DoNotPay روی زمینه‌هایی مانند کاهش صورت‌حساب‌های پزشکی، لغو اشتراک و اختلاف گزارش‌های اعتباری تمرکز خواهد کرد تا به مشتریانش کمک کند.

درحالی‌که وکلای ایالتی کالیفرنیا از صحبت در مورد وضعیت DoNoPay خودداری کرده‌اند، به NPR گفته‌اند که موظفند تا موارد بالقوه‌ای را که قوانین را نقض می‌کنند، بررسی کنند.

DoNotPay و توسعه ربات وکیل

این شرکت که از هوش مصنوعی برای کمک به مردم در انجام کارهایی مانند شکایت از دیگران استفاده می‌کند، قصد داشت تا از این فناوری برای مبارزه با جریمه سرعت غیرمجاز یکی از مشتریان خود در دادگاه استفاده کند. برودر توضیح می‌دهد که هوش مصنوعی با استفاده از مدل‌های زبانی بزرگ (LLM) و GPT-3، همان پلتفرمی که توسط چت‌بات ChatGPT استفاده شده است، به این پرونده گوش می‌دهد و پاسخ‌هایی را از طریق ایرپاد به مشتری اعلام می‌کند.

DoNotPay اولین‌بار در سال - تعمیرات یخچال در شهر زرندیه استان مرکزی - 2015 به‌عنوان «اولین ربات وکیل جهان» ظاهر شد و در ابتدا الگوهایی را که برای ثبت شکایات و لغو اشتراک کاربران موردنیاز است، ارائه می‌کرد. طی سال‌ها، DoNotPay روی گسترش قابلیت‌های خود و - تعمیرات یخچال در شهر زرندیه استان مرکزی - ارائه خدمات بیشتر تمرکز کرد و در ماه گذشته یک ربات چت هوش مصنوعی برای کمک به - تعمیرات یخچال در شهر زرندیه استان مرکزی - مشتریان خود در مذاکرات مربوط به صورت‌حساب راه‌اندازی نمود.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone