تعمیرات یخچال در شهر سقز استان کردستان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا باز کردن طولانی مدت درب یخچال باعث از بین رفتن گاز یخچال میشود؟
  پاسخ: خیر، گاز یخچال در یک سیکل بسته درون لوله ها قرار داشته و باز ماندن درب یخچال ارتباطی به نشتی گاز یخچال ندارد.
 2. سوال: در صورت خرابی مجدد دستگاه باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟
  پاسخ: در صورتی که خرابی یخچال شما در بازه گارانتی سه ماهه تعمیرات باشد و خرابی ایجاد شده مجدد در همان قسمتی باشد که قبلا تعمیر شده ، نیازی به پرداخت هزینه نیست.
 3. سوال: آیا میشود یخچال ساید بای ساید را به دستگاه تصفیه آب وصل نمود؟
  پاسخ: اتصال یخچال ساید بای ساید در صورتی که فشار دستگاه تصفیه آب مناسب باشد بلامانع است ، اما در صورتی که فشار آب کم باشد ممکن است باعث آسیب رسیدن به شیربرقی یخچال گردد.
 4. سوال: آیا باید بعد از جابجایی عمودی یخچال باید یخچال را چند ساعت خاموش کنیم؟
  پاسخ: خیر، در صورتی که جابجایی به صورت عمودی باشد و یخچال کج نشود احتیاجی به خاموش کردن دستگاه به مدت طولانی نیست.
 5. سوال: علل سوختن کمپرسور یخچال چیست؟
  پاسخ: عوامل متعددی میتواند باعث سوختن موتور یا همان کمپرسور یخچال شود. نوسانات برقی ، خرابی برد الکترونیکی ، خرابی ترموستات ، کثیف بودن کندانسور ، خرابی فن کندانسور ، فاصله کم یخچال از اطراف و پشت ، کیپی لوله موئی ، نشتی در سیکل گاز و ... جزو عواملی هستند که میتوانند باعث شوند کمپرسور یخچال دچار آسیب گردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00176.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

لغو کمیسیون کاربران راننده اسنپ در شهرهای خوی و سلماس

اسنپ کمیسیون کاربران خود در شهرهای خوی و سلماس را به‌دلیل زلزله پیش آمده لغو کرده است.

زلزله‌ای به قدرت 5.9 ریشتر در خوی و سلماس منجر به کشته‌شدن 3 نفر شد و اسنپ در پی این حادثه اعلام کرد - تعمیرات یخچال در شهر سقز استان کردستان - کمیسیون کاربران راننده در شهرهای خوی و سلماس را به‌منظور تسهیل رفت‌و‌آمد مردم این - تعمیرات یخچال در شهر سقز استان کردستان - دو شهر لغو کرده است.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، این سرویس تاکسی اینترنتی کمیسیون کاربران راننده در شهرهای - تعمیرات یخچال در شهر سقز استان کردستان - خوی و سلماس را به‌منظور تسهیل رفت‌وآمد مردم این دو شهر لغو کرد. اسنپ ضمن عرض تسلیت به بازماندگان و ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان زلزله خوی، به مدت یک روز کاربران راننده این دو شهر را معاف از کمیسیون اعلام کرد. این طرح از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه ۹ بهمن آغاز و تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ‍۱۰ بهمن‌ماه ادامه دارد و درصورت نیاز مردم این شهر تمدید می‌شود.

طبق آخرین اخبار زمین لرزه ۵.۹ ریشتری در خوی و سلماس منجر به کشته‌شدن ۳ نفر از هموطنانمان و مصدومیت بیش از ۸۰۰ نفر از اهالی این دو شهر شده است.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone