تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: درجه یخچال در زمستان و تابستان باید روی چند باشد؟
  پاسخ: درجه مناسب و استاندارد یخچال در تمام فصول برای یخچال 3+ و برای فریزر 19- میباشد ، اما این درجات با توجه به نیاز و سلیقه شما قابل تغییر بوده و هیچ اجباری به قرار دادن دمای یخچال روی این درجه ها وجود ندارد.
 2. سوال: آیا تعمیرکاری که مراجعه میکند تخصص کافی برای تعمیر یخچال من را دارد؟
  پاسخ: تمامی کارشناسان ما دارای مدرک فنی تعمیرات لوازم خانگی بوده و دارای تجربه چندین سال در زمینه تعمیرات هستند.
 3. سوال: نقش سنسور دیفراست در یخچال چیست؟
  پاسخ: سنسور دیفراست مانند یک خبرچین عمل نموده و برد دستگاه را از وضعیت المنت با خبر میکند. در واقع سنسور دیفراست یک مقاومت NTC بوده که در قبال تغییرات دمایی عملکرد منفی دارد و با افزایش دما مقاومت آن کاهش میابد. به تبع این تغییرات مقاومت ولتاژ عبوری و بازگشتی از سنسور دیفراست به برد یخچال تغییر نموده و برد دستگاه متوجه میشود که دمای اواپراتور در چه وضعیتی میباشد و دستور قطع یا ادامه کار المنت را صادر میکند.
 4. سوال: علل سوختن کمپرسور یخچال چیست؟
  پاسخ: عوامل متعددی میتواند باعث سوختن موتور یا همان کمپرسور یخچال شود. نوسانات برقی ، خرابی برد الکترونیکی ، خرابی ترموستات ، کثیف بودن کندانسور ، خرابی فن کندانسور ، فاصله کم یخچال از اطراف و پشت ، کیپی لوله موئی ، نشتی در سیکل گاز و ... جزو عواملی هستند که میتوانند باعث شوند کمپرسور یخچال دچار آسیب گردد.
 5. سوال: ترمودیسک با سنسور دیفراست چه تفاوتی دارد؟
  پاسخ: ترمودیسک یک قطعه مکانیکی حساس به حرارت بوده که بر اثر تغییرات حرارتی منقبض یا منبسط شده و عملیات قطع و وصل را انجام میدهد و چون به صورت سری در مدار المنت قرار گرفته است و از نوع NO نرمالی اوپن میباشد با افزایش دمای محیط اواپراتور منبسط شد و ولتاژ اعمالی به المنت قطع میگردد. سنسور دیفراست اما یک مقاومت الکتریکی حساس به دما میباشد که با تغییرات دمایی ولتاژ عبوری از آن تغییر کرده و برد یخچال را از وضعیت دمای محیط اواپراتور مطلع میسازد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00281.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

مدیرعامل دیجی‌کالا تغییر می‌کند

مسعود طباطبایی به گروه دیجی‌کالا می‌آید تا در قدم اول قائم‌مقام و پس از مدتی مدیرعامل دیجی‌کالا شود.

شنیده‌های دیجیاتو حاکی از آن است که گروه دیجی‌کالا یکی از مهره‌های - تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان - کلیدی گروه اسنپ را جذب کرده است. «مسعود طباطبایی»، مدیرعامل اسنپ اکسپرس، به‌زودی به گروه دیجی‌کالا می‌رود. او در قدم اول از ابتدای سال ۱۴۰۲ «قائم‌مقام» و پس از مدتی احتمالاً «مدیرعامل» دیجی‌کالا خواهد شد.

طباطبایی سال ۹۶ مدیرعامل جاباما و سپس مدیرعامل گروه علی‌بابا به‌عنوان بزرگ‌ترین استارتاپ حوزه سفر در کشور شد. او در پایان سال ۱۳۹۹ به گروه اسنپ رفت و در جایگاه «معاون توسعه کسب‌وکار» و «مدیرعامل اسنپ اکسپرس» قرار گرفت. حال باید دید حضور طباطبایی در دیجی‌کالا چه تغییراتی در این فروشگاه اینترنتی به‌وجود خواهد آورد.

تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان

همچنین شنیده می‌شود که «حمید و سعید محمدی»، بنیان‌گذاران و مدیران ارشد دیجی‌کالا که یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های - تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان - اینترنتی خاورمیانه را ساخته‌اند، پس از مدیرعامل شدن طباطبایی (احتمالاً در همان سال ۱۴۰۲) تمرکز ویژه‌ای روی کلیت گروه دیجی‌کالا خواهند - تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان - داشت؛ مجموعه‌ای از شرکت‌ها - تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان - که در سال‌های اخیر تبدیل به یکی از قدرتمندترین هلدینگ‌های دیجیتالی و استارتاپی کشور شده است.

تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان

بااین‌حال، فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا اکنون با ۴۰ میلیون کاربر فعال ماهانه، بیش از ۹ میلیون تنوع محصولی و از همه مهم‌تر، ۳۰۰ هزار فروشنده در این پلتفرم که میانگین درآمدی چند دهه میلیون تومانی در ماه دارند، به مدیرعامل بعدی سپرده می‌شود؛ پلتفرمی که اگر به‌خاطر تحریم‌ها نبود، پتانسیل تبدیل‌شدن به یکی از بازیگران جدی در منطقه - تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان - را داشت و حتی بعید نبود که - تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان - می‌توانست در همین هدف با آمازون یا نمایندگانش وارد همکاری و تعامل تجاری شود.

درواقع - تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان - سال آینده پلتفرم دیجی‌کالا به‌عنوان یک فروشگاه اینترنتی بالغ و البته - تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان - کم‌رقیب به مدیر بعدی تحویل داده می‌شود. در این - تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان - میان شاید مهم‌ترین مسئولیت مدیرعامل جدید، - تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان - هدایت دوران گذار دیجی‌کالا از بلوغ به جوانی و البته مدیریت عرضه - تعمیرات یخچال در شهر شهرضا استان اصفهان - سهام آن در بازار بورس باشد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone