تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: چقدر طول میکشد یخچال من تعمیر شود؟
  پاسخ: بعد از مراجعه کارشناس و بررسی ایراد دستگاه ، زمان تعمیر و تحویل دستگاه به شما اعلام میگردد.
 2. سوال: سوختن موتور یخچال چیست؟
  پاسخ: عوامل متعددی میتواند باعث سوختن موتور یا همان کمپرسور یخچال شود. نوسانات برقی ، خرابی برد الکترونیکی ، خرابی ترموستات ، کثیف بودن کندانسور ، خرابی فن کندانسور ، فاصله کم یخچال از اطراف و پشت ، کیپی لوله موئی ، نشتی در سیکل گاز و ... جزو عواملی هستند که میتوانند باعث شوند کمپرسور یخچال دچار آسیب گردد.
 3. سوال: فاصله استاندارد یخچال از طرفین باید چقدر باشد؟
  پاسخ: فاصله استاندارد یخچال از دیوار پشت حداقل 10 سانتی متر و از اطراف باید حداقل 5 سانتی متر باشد تا اجازه گردش جریان هوا اطراف یخچال وجود داشته باشد.
 4. سوال: آیا یخچال فریزر به سرویس سالیانه احتیاج دارد؟
  پاسخ: بله یخچال باید به طور مرتب سالیانه سرویس شده و کندانسور و فن آن تمیز گردد و فیلتر های تصفیه آب ساید بای ساید باید 6 ماه یکبار تعویض شود.
 5. سوال: آیا تعمیراتی که انجام میشود گارانتی دارد؟
  پاسخ: بله، تمام خدمات ارائه شده از سوی همکاران ما دارای 90 روز گارانتی میباشد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 02158.html

۱ فروردین ۱۴۰۲ -

ضربه چند میلیاردی قطع اینترنت و فیلترینگ به همراه اول و آسیاتک

گزارش مالی همراه اول و آسیاتک در مهرماه نشان از افت چند میلیارد تومانی درآمد این شرکت‌ها دارد.

گزارش مالی همراه اول و آسیاتک در مهرماه نشان از افت چند میلیارد تومانی درآمد این شرکت‌ها دارد. به نظر می‌رسد در پی اختلال اینترنت و فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ، مشتریان تمایل کمتری به تمدید یا خرید اشتراک و بسته اینترنت دارند.

صورت‌های مالی یک - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - ماهه همراه اول و آسیاتک منتهی به مهر 1401 روی کدال منتشر شده است که هر دو شرکت کاهش درآمد را تجربه کرده‌اند. گزارش فعالیت ماهانه همراه اول نشان می‌دهد درآمد این شرکت از سرویس‌های مکالمه، پیام - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - کوتاه، - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - اینترنت و پیامک انبوه - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - مشترکین خطوط دائمی و اعتباری نسبت به شهریورماه، حدود 743 میلیارد تومان کاهش داشته است. اگرچه شهریور - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - ماه 31 روزه و مهر 30 روزه است اما این افت اخیر را نمی‌توان به یک روز کاری کمتر نسبت داد.

تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان
تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان

همراه اول در تابستان امسال به طور میانگین بیش از - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - 3 هزار میلیارد تومان از کارکرد مشترکین خطوط دائمی و اعتباری درآمد داشت اما در مهرماه این رقم به 2500 میلیارد تومان کاهش یافته است.

با وجود آنکه درآمدهای مربوط به هر سرویس به صورت تفکیکی اعلام نشده اما با توجه - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - به شرایط اخیر کشور می‌توان نتیجه گرفت که این کاهش بیش از همه مرتبط با سرویس اینترنت باشد.

به نظر می‌رسد قطعی - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - و اختلال اینترنت در کنار فیلتر گسترده شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌هایی همچون واتس‌اپ و اینستاگرام - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - در یک ماه گذشته - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - باعث شده تا مشترکین این اپراتور تمایلی برای خرید یا تمدید بسته‌های خود نداشته باشند.

افت درآمد آسیاتک

افت درآمدی یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت ثابت نیز تایید کننده این نظریه است. گزارش فعالیت شرکت آسیاتک در مهرماه نشان می‌دهد این شرکت از خدمات اینترنت، 65 میلیارد تومان درآمد داشته است که این - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - رقم در شهریور ماه بیش از 80 میلیارد تومان بود.

تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان

درآمد آسیاتک از خدمات اینترنت نیز در سه ماه تابستان به طور میانگین حدود 78 میلیارد تومان بوده اما در ماه اخیر این رقم نزدیک به 16 درصد - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - کاهش یافته است. کاهشی که با ادامه دار شدن فیلتر اینستاگرام و سرویس‌های دیگر اینترنتی، می‌تواند در ماه‌های آتی تداوم پیدا کند.

هرچند ایرانسل داده‌ای در این زمینه منتشر نکرده، اما پیش‌بینی می‌شود با توجه به حجم بیشتر ترافیک دیتا در این اپراتور، این شرکت نیز با کاهش درآمد مواجه شده باشد.

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار در ایران است که با توجه به ماهیت آن و اشتراک گذاری عکس و فیلم، حجم قابل توجهی از اینترنت کاربران را - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - مصرف می‌کرد. فیلترینگ این پلتفرم - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - می‌تواند الگوی مصرف - تعمیرات یخچال در شهر صایین قلعه استان زنجان - مشترکین اپراتورهای همراه و ثابت را تغییر دهد و بسته‌های با حجم بیشتر، طرفداران کمتری داشته باشند.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone