تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا بعد از جابجایی میتوانیم بلافاصله یخچال را به برق بزنیم؟
  پاسخ: معمولا باید بعد از جابجایی بین 8 تا 12 ساعت یخچال خاموش باشد و بعد از آن اقدام به روشن کردن یخچال نمایید.
 2. سوال: صدای جیر جیر از پشت یخچال مربوط به چیست؟
  پاسخ: عمدتا صدایی شبیه صدای جیرجیرک که از پشت یخچال شنیده میشود میتواند مربوط به خرابی فن کندانسور باشد که دلیل آن خراب شدن بوش فن و کارکرد ناصحیح فن یخچال میباشد. در صورت شنیدن صدای غیرطبیعی از یخچال حتما کمپرسور وفن یخچال را بررسی نمایید و در صورت مشاهده ایراد در فن کندانسور در سریعترین ضمان جهت رفع این ایراد اقدام کنید زیرا عملکرد نادرست فن کندانسور میتواند باعث آسیب رسیدن به موتور یخچال شود.
 3. سوال: چقدر طول میکشد تا تعمیرکار جهت رفع عیب مراجعه کند؟
  پاسخ: نهایتا پس از 60 دقیقه بعد از ثبت درخواست کارشناسان ما با شما تماس گرفته و جهت زمان مراجعه با شما هماهنگ میکنند.
 4. سوال: آیا جابجایی یخچال وقتی دستگاه روشن است خطرناک است؟
  پاسخ: خیر در صورتی که جابجایی به صورت عمودی باشد ایرادی ندارد اما برای اطمینان خاطر بهتر است در هنگام جابجایی یخچال دستگاه را از برق بکشید.
 5. سوال: دلیل جمع شدن آب زیر کشو جامیوه ای یخچال چیست؟
  پاسخ: علت جمع شدن آب در زیر کشوی یخچال عمدتا گرفتگی لوله دیفراست میباشد که بر اثر ورود نان خشک یا سبزی و یا کثیفی و گرد و خاک از کندانسور دچار گرفتگی میشود و یخ زدگی قسمت زیرین اواپراتور سبب سرریز شدن آب حاصل از دیفراست به زیر کشو ها میگردد. همچنین در مواردی خرابی المنت یا سنسور دیفراست نیز باعث بروز چنین ایرادی در یخچال میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00476.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

فرآیند رفع فیلتر گوگل‌پلی آغاز شد (بروزرسانی: پلی استور مجدداً فیلتر شد)

یک منبع مطلع به دیجیاتو تایید داد که فرآیند رفع فیلتر گوگل‌پلی آغاز شده و تا فردا تکمیل می‌شود.

بررسی‌های دیجیاتو نشان می‌دهد گوگل پلی روی بیشتر اپراتورهای اینترنت رفع فیلتر شده و امکان دانلود از آن بار دیگر فراهم شده است. تا لحظه نگارش این - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - خبر هنوز برخی کاربران برای اتصال و دانلود از گوگل پلی مشکل دارند ولی شنیده‌های دیجیاتو حکایت از این دارد که فرآیند رفع فیلتر این - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - فروشگاه اندرویدی در اپراتورها آغاز شده است.

چند ماه پیش و پس از فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ، در روز اول مهر ماه شاهد مسدودسازی دو فروشگاه اپ بین‌المللی گوگل پلی و اپ استور بودیم؛ اگرچه فیلتر اپ استور در کمتر از - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - یک ماه - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - برداشته شد، اما مسدودسازی گوگل پلی بدون توضیح اینکه متولی آن کیست، تا به امروز ادامه داشت.

حال بررسی‌های دیجیاتو و گزارش‌های کاربران در فضای مجازی نشان می‌دهد فروشگاه اندرویدی پلی - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - استور - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - نیز رفع فیلتر شده است. بر این اساس امکان دانلود از گوگل پلی برای کاربران ایرانی - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - گوشی‌های اندرویدی میسر شده است. یک منبع مطلع نیز به دیجیاتو تایید داد که فرآیند رفع فیلتر - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - گوگل‌پلی آغاز شده است و - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - رفع فیلتر گوگل‌پلی تا فردا در همه اپراتورها انجام می‌شود.

در حال حاضر باید گفت امکان دانلود از گوگل پلی برای بیشتر مشترکین اینترنت ثابت و سیار فراهم شده است.

گفتنی است کمیسیون بازی نصر چندی پیش با تهیه گزارشی از تبعات منفی فیلتر گوگل پلی، آن را برای وزیر ارتباطات ارسال کرده بود. رئیس نصر کشور که امضای او بر پای نامه به زارع‌پور دیده می‌شود، اعلام آمادگی کرد تا جهت ارائه توضیحات فنی لازم، جلسه مشترکی با وزیر یا نمایندگانش داشته - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - باشد.

در این گزارش با استناد به آماری که از بازی‌سازان عضو کمیسیون بازی‌سازی گرفته شده، آمده است که مجموع اقدامات و تصمیمات غیرکارشناسی اخیر در فیلتر گوگل پلی و محدودیت در دسترسی به سرویس‌های توسعه بازی‌ها، باعث شده که درآمد بازی‌سازان به‌طور چشمگیری کاهش پیدا کند و امکان توسعه بازی‌ها بسیار سخت و دشوار شود. در ادامه نیز درباره افزایش مهاجرت فعالان این حوزه هشدار - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - داده شده است.

البته وزیر ارتباطات طی ماه‌های اخیر اعلام کرده که نقشی در فیلتر یا رفع فیلتر پلتفرم‌ها ندارد و مسئولیت‌ها را بر عهده شورای امنیت کشور گذاشته است. به - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - نظر می‌رسد گزارش اخیر نصر و شکایت دیگر فعالین و شرکتهای ارایه دهنده اینترنت در این رفع فیلتر بی تأثیر نبوده باشد. امید می‌رود - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - مسئولان تصمیم‌گیر با توجه بیشتر به گزارش‌های دلسوزانه کارشناسان و فعالین صنفی، برای رفع - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ نیز هر چه سریع‌تر تصمیم‌گیری کنند.

بروزرسانی - 23:00

با بررسی‌های بیشتر، به نظر می‌رسد اختلالات در - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - زیرساخت موجب رفع فیلتر گوگل‌پلی و حتی اینستاگرام برای برخی کاربران در برخی مناطق شده بود. در حال حاضر این پلتفرم مجددا روی اینترنت - تعمیرات یخچال در شهر فریمان استان خراسان - تمامی اپراتورها، مسدود شده است.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone