تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: در صورت تکرار خرابی یخچال باید دوباره هزینه ای پرداخت کنم؟
  پاسخ: در صورتی که خرابی مجدد دستگاه شما در بازه ضمانت سه ماهه تعمیرات قبلی باشد و خرابی ایجاد شده مجددا در همان قسمتی باشد که قبلا تعمیرات انجام شده ، از شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.
 2. سوال: قیمت موتور یخچال چقدر است؟
  پاسخ: قیمت موتور یخچال با توجه به نوع و ابعاد یخچال متفاوت بوده و قدرت موتور بر حسب پارامتر اسب بخار دسته بندی میشود. مهم ترین خصوصیت موتورحجم جابجایی و توان موتور میباشد که با توجه به مارک موتور و نوع سیم پیچ قیمت های متفاوتی دارد.
 3. سوال: تفاوت یخچال نوفراست با یخچال های قدیمی چیست؟
  پاسخ: در یخچال های قدیمی بعد از مدتی کارکرد در اواپراتور یخچال شاهد انباشته شدن حجم زیادی برفک بودیم و به تبع آن سرمای یخچال کاهش پیدا میکرد و برای حل این مشکل باید یخچال را برای مدتی از برق کشیده و اقدام به برفک زدایی مینمودیم. در یخچال های نوفراست عمل برفک زدایی به صورت مداوم و چندین بار در طول شبانه روز انجام شده و از انباشته شدن برفک جلوگیری مینماید. در این سیستم از المنت ، ترموفیوز و سنسور دیفراست اضافه شده که یک مجموعه هماهنگ با برد دستگاه هستند و برفک زدایی را به صورت اتوماتیک انجام میدهند.
 4. سوال: آیا اتصال یخچال ساید بای ساید به دستگاه تصفیه آب ایراد دارد؟
  پاسخ: در صورتی که فشار دستگاه تصفیه آب کم نباشد اتصال یخچال به تصفیه آب ایرادی ندارد اما اگر فشار آب کم باشد میتواند باعث ایجاد خرابی در شیربرقی یخچال شود.
 5. سوال: آیا استفاده از محافظ برق برای یخچال ضروری است؟
  پاسخ: بله ، با توجه به اینکه برد و موتور یخچال در برابر نوسانات برقی آسیب پذیر هستند ، بهتر است از یک محافظ استاندارد یخچال با حداقل 5 دقیقه زمان تاخیر استفاده نمایید.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 02148.html

۱ فروردین ۱۴۰۲ -

انتقاد متا از سیاست‌های جدید اپ استور: اپل به دنبال درآمدزایی بیشتر از شبکه‌های اجتماعی است

اپل با سیاست جدیدش قصد دارد از هزینه‌های مربوط به تبلیغات در اینستاگرام نیز کارمزد دریافت کند و متا از آن انتقاد کرده است.

اپل سیاست‌های اپ - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - استور را بی‌سروصدا تغییراتی داده است. برنامه‌هایی مانند اینستاگرام و فیسبوک که برای پست‌ها و برخی محتوای تبلیغاتی خود دارای گزینه‌های پرداخت هستند، 30 درصد کارمزد - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - برای خریدهای درون برنامه‌ای به اپل پرداخت می‌کنند. متا از این - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - سیاست جدید اپل راضی نیست و در بیانیه‌ای گفته این شرکت با سیاست‌های خود علاوه بر تقویت تجارت خود، باعث تضعیف شرکت‌های دیگر می‌شود.

«تام چانیک»، سخنگوی متا بیانیه زیر را برای وب‌سایت The Verge ارسال کرده است:

«اپل همچنان به توسعه سیاست‌هایش برای رشد کسب‌و‌کار خود ادامه می‌دهد و در عین حال دیگران را در اقتصاد دیجیتال ضعیف‌تر می‌کند. اپل قبلا گفته بود که - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - از درآمد تبلیغات توسعه‌دهندگان سهمی دریافت نمی‌کند و اکنون ظاهرا نظر خود را تغییر داده است. ما همچنان به ارائه - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - راه‌های ساده‌ای به کسب‌و‌کارهای کوچک برای اجرای تبلیغات و رشد تجارت خودشان در برنامه‌هایمان متعهد هستیم.»

تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران

پرداخت هزینه برای افزایش تقویت پست‌ها نه تنها در برنامه‌های متا بلکه در سایر شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر و تیک‌تاک یک ویژگی رایج محسوب می‌شود. تفاوت پلتفرم‌های متا در حال حاضر این است که آن‌ها برخلاف توییتر، تیک‌تاک و دیگران از سیستم خرید درون برنامه‌ای اپل استفاده نمی‌کنند.

پیش از این نیز اپل چندین بار گفته بود که محتوای دیجیتال فروخته - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - شده در برنامه‌ها باید از طریق خریدهای درون برنامه‌ای آن فروخته شود، اما فیسبوک در برابر - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - این قانون مقاومت کرده است.

بیانیه اپل درباره سیاست‌های جدید اپ استور

تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران

«پیتر عجمیان»، سخنگوی اپل نیز - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - در بیانیه خود قانون جدید این شرکت را کم اهمیت جلوه داد و گفت که اپ استور از مدت‌ها قبل - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - از فروش کالاها و - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - خدمات دیجیتال نیز سهم دریافت می‌کرده است:

«از سال‌ها قبل، دستورالعمل‌های اپ استور مشخص کرده که فروش کالاها و خدمات دیجیتال - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - در یک برنامه باید از خرید درون برنامه‌ای استفاده کنید. بوستینگ [Boosting] که به یک فرد یا سازمان اجازه می‌دهد تا برای افزایش - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - دسترسی به پست یا پروفایل خود هزینه‌ای پرداخت کند، یک سرویس دیجیتالی است، بنابراین استفاده از خرید درون برنامه‌ای برای آن لازم است. این موضوع همیشه وجود داشته و نمونه‌های زیادی وجود دارد که این کار را با موفقیت انجام می‌دهند.»

با این وجود، مشخص نیست که اپل چرا دستورالعمل‌های اپ استور خود را به‌روزرسانی کرده است. هرچند نمایندگان متا ادعا کرده‌اند که این موضوع تاثیری روی درآمد آن‌ها نخواهد داشت، اما اگر - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - ا‌پل تلاش داشته باشد تا موضع محکم‌تری در برابر فیسبوک و اینستاگرام بگیرد، ممکن است شرکت متا به دلیل سهم دریافتی کوپرتینویی‌ها، هزینه بوستینگ در پلتفرم‌های - تعمیرات یخچال در شهر قائمشهر استان مازندران - خود را برای کاربران و کسب‌و‌کارها افزایش دهد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone