تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: علت کپک زدن مواد غذایی داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: تنظیم نبودن دمای یخچال، خرابی سنسور ها یا خرابی دمپر یا فن از عواملی هستند که میتواند باعث بروز این ایراد شود.
 2. سوال: آیا تعمیرکار بدون هماهنگی با من مراجعه میکند؟
  پاسخ: تمام تکنسین ها قبل از مراجعه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه را با شما هماهنگ مینمایند.
 3. سوال: علت یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: تنظیم نبودن دمای یخچال ، چیدمان ناصحیح مواد غذایی ، خرابی سنسور محیطی یخچال ، خرابی برد ، خرابی دمپر انتقال هوا میتوانند باعث یخ زدن مواد غذایی در یخچال شوند.
 4. سوال: دلیل جمع شدن آب زیر کشو جامیوه ای یخچال چیست؟
  پاسخ: دلیل جمع شدن آب در زیر کشوی یخچال عموما گرفتگی لوله درین میباشد که به دلیل ورود نان خشک یا سبزی و یا کثیفی و گرد و خاک از کندانسور دچار گرفتگی میگردد و یخ زدگی قسمت کف اواپراتور باعث لبریز شدن آب ناشی از دیفراست اواپراتور به زیر کشو ها میشود. در مواردی نیز ممکن است سوختن المنت یا سنسور دیفراست باعث بروز این مشکل در یخچال شود.
 5. سوال: وظیفه موتور یخچال چیست؟
  پاسخ: نقش کمپرسور یا همان موتور یخچال متراکم نمودن و افزایش فشار گاز در سیکل میباشد که به سبب آن گاز مبرد در داخل سیکل شروع به گردش مینماید و با عبور از لوله موئی به واسطه افت ناگهانی فشار دمای آن کاهش پیدا کرده و فرآیند جذب گرما از محیط فریزر انجام میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00165.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

درخواست نصر تهران از وزارت ارتباطات: اعلام شرایط دسترسی به اینترنت بدون محدودیت

رئیس هیئت‌مدیره نصر تهران، در نامه‌ای به وزیر ارتباطات خواستار اعلام شرایط دسترسی به اینترنت بدون محدودیت برای اطلاع‌رسانی اعضا شد.

«حسین اسلامی»، رئیس هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای (نصر) تهران، در نامه‌ای که برای وزیر ارتباطات نوشته است، خواستار اعلام شرایط دسترسی - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - به اینترنت بدون محدودیت به‌منظور اطلاع‌رسانی به اعضای همین سازمان شد.

به گزارش دیجیاتو در نامه‌ای که از سوی رئیس هیئت‌مدیره نصر تهران برای وزیر ارتباطات نوشته شده است، حسین اسلامی - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - به اخباری اشاره کرده که حاکی از درخواست برخی نهادها، دستگاه‌ها و شرکت‌های نرم‌افزاری جهت دسترسی به اینترنت بدون فیلتر است.

او در همین رابطه نوشته - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - که سازمان نصر مخالف محدودیت‌های اعمال‌شده چند ماه اخیر است و آن را به نفع کسب‌وکارهای حوزه فناوری اطلاعات نمی‌داند. او ادامه - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - داد: «لیکن با عنایت به اینکه سازمان نظام - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - صنفی رایانه‌ای در قبال اعضای خود می‌بایست پاسخگو باشد، از آن مقام محترم خواهشمند است دستور فرمایید میزان و شرایط دسترسی به اینترنت - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - بدون - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - محدودیت را به‌منظور اطلاع‌رسانی به اعضا، به این سازمان اعلام فرمایند.»

تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی

کلیت نامه و متن دقیق آن در تصویر فوق مشخص است.

حدود یک ماه پیش، یک نهاد صنفی دیگر به نام «اتحادیه فناوران صنف رایانه تهران» خبر داده بود با مذاکراتی که انجام داده است، اعضای آن اتحادیه - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - می‌توانند از اینترنت - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - بدون فیلتر استفاده کنند؛ البته اگر یک فرم تعهد را امضا کنند.

توجه کنید که نوشته‌شدن این - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - نامه الزاما به‌معنای اینکه اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران به اینترنت بدون فیلتر دسترسی پیدا - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - می‌کنند، نیست. بااین‌حال این سازمان - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - برای پاسخ به اعضای خود، ظاهراً می‌خواهد درباره شرایط دریافت چنین سرویسی پیگیری کند. درنهایت اما اینکه اعضای سازمان نصر تهران پس از این پیگیری‌ها - تعمیرات یخچال در شهر مرکزی استان مرکزی - و نهایتاً پس از دریافت پاسخ چه تصمیمی خواهند گرفت، مشخص نیست.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone