تعمیرات یخچال در شهر منجیل استان گیلان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی چه آسیبی به یخچال میزند؟
  پاسخ: باز بودن یخچال به مدت طولانی باعث از بین رفتن سرمای داخل محیط یخچال شده و به تبع آن یخچال باید با توان بیشتری کار کند تا سرمای از دست رفته را جبران کند. باز ماندن طولانی مدت یخچال مثلا یک شبانه روز میتواند باعث آسیب رسیدن به موتور یخچال گردد.
 2. سوال: روش از بین بردن بوی بد یخچال چیست؟
  پاسخ: در صورتی که یخچال شما بوی بدی گرفته است ، بهترین راه حل این است که تمام مواد غذایی داخل یخچال را خارج نموده و پس از تمیز کردن داخل یخچال ، فضای داخلی دستگاه را با استفاده از محلول جوش شیرین و وانیل حل شده در آب تمیز نمایید. سپس چند قطعه ذغال کبابی را داخل فویل آلومینیوم قرار داده و در درون طبقات یخچال بگذارید. پس از چند روز شاهد از بین رفتن بوی بد داخل یخچال خواهید بود.
 3. سوال: آیا استفاده از محافظ برق برای یخچال ضروری است؟
  پاسخ: به دلیل اینکه برد الکترونیکی یخچال و کمپرسور و سایر قطعات برقی یخچال در برابر نوسانات برقی آسیب پذیر هستند استفاده از محافظ برق با 5 دقیقه تاخیر برای یخچال الزامی میباشد.
 4. سوال: علت روشن نشدن یخچال چیست؟
  پاسخ: اشکال در پریز برق ، خرابی محافظ ، خرابی برد الکترونیکی یخچال و یا خرابی سنسور ها از عواملی هستند که میتوانند باعث روشن نشدن یخچال شوند.
 5. سوال: وظیفه موتور یخچال چیست؟
  پاسخ: کمپرسور یا همان موتور یخچال وظیفه متراکم کردن و افزایش فشار گاز را بر عهده دارد که به تبع آن گاز مبرد در داخل سیکل شروع به گردش نموده و با عبور از لوله موئی به دلیل کاهش ناگهانی فشار دمای آن افت شدیدی نموده و فرآیند جذب گرما از محیط فریزر انجام میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00160.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

وزیر علوم: برای «اینترنت باز» اساتید با وزارت ارتباطات هماهنگی کردیم

وزیر علوم با تأکید بر اینکه اساتید دانشگاه به اینترنت با سطح دسترسی بالا نیاز دارند، از هماهنگی برای دریافت دسترسی ویژه خبر داد.

«محمدعلی زلفی‌گل»، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با وجود واکنش‌ها نسبت به اینترنت با سطوح دسترسی متفاوت، گفت اساتید دانشگاه‌ها به‌دلیل کارهای تحقیقاتی و پژوهشی به سطوح و سرعت بالای - تعمیرات یخچال در شهر منجیل استان گیلان - اینترنت نیاز دارند. ازهمین‌رو، برای دسترسی به اینترنت باز اساتید با وزارت ارتباطات هماهنگی شده است تا دسترسی ویژه‌ای برای اساتید قائل شوند.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از تسنیم، وزیر علوم درباره موضوع اینترنت باز برای اساتید و نامه معاون امور مجلس این وزارتخانه به رؤسای دانشگاه‌ها گفت: «اساتید دانشگاه‌ها به‌دلیل کارهای تحقیقاتی و پژوهشی به سطوح و سرعت بالای اینترنت نیاز دارند.»

زلفی‌گل با اشاره به مکاتبات انجام‌شده با وزارت ارتباطات به‌منظور دسترسی باز به اینترنت برای اساتید دانشگاه‌ها، گفت: «هماهنگی با وزارت ارتباطات انجام شده است تا دسترسی ویژه‌ای به اساتید برای کارهای تحقیقاتی، پژوهشی و آموزشی قائل شوند.»

وزیر علوم ضمن تکذیب اخلال در سرعت اینترنت اساتید، گفت: «موضوع اصلی در این زمینه سرعت بالاتر و امکانات به - تعمیرات یخچال در شهر منجیل استان گیلان - اساتید برای دسترسی  بهتر به پایگاه‌های علمی است.»

هفته گذشته، معاونت حقوقی وزارت علوم در نامه‌ای از رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی عالی خواست تا فهرست اعضای هیئت‌علمی خود را برای دریافت «اینترنت باز» یا همان بدون فیلتر ارسال کنند. پیشنهاد ارائه اینترنت باز به این اقشار در راستای جدیدترین مصوبه - تعمیرات یخچال در شهر منجیل استان گیلان - کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه بود.

درخواست وزارت علوم برای دریافت اینترنت باز، - تعمیرات یخچال در شهر منجیل استان گیلان - براساس توضیحات کارشناسان حقوقی، - تعمیرات یخچال در شهر منجیل استان گیلان - برخلاف قانون اساسی و براساس اظهارنظر پژوهشگران علوم اجتماعی، ضربه‌ای جدی به بدنه جامعه است. درحالی وزارت علوم بر اجرای این - تعمیرات یخچال در شهر منجیل استان گیلان - طرح در همکاری با وزارت ارتباطات اصرار دارد که انتظار می‌رفت این وزارتخانه به‌دلیل درک اهمیت - تعمیرات یخچال در شهر منجیل استان گیلان - انجام پروژه‌های علمی مخالف اجرای چنین طرحی باشد.

روند انجام پژوهش‌های دانشگاهی بیانگر آن است که تعداد قابل‌توجهی از این پژوهش‌ها توسط دانشجویان پیش برده می‌شود و اساتید صرفاً نقش نظارتی - تعمیرات یخچال در شهر منجیل استان گیلان - و راهبری در پروژه‌ها دارند. در چنین شرایطی، طبقه‌بندی نوع نیاز به - تعمیرات یخچال در شهر منجیل استان گیلان - اینترنت باز و اساساً تقسیم‌بندی اینترنت به باز و بسته، نه‌تنها به نفع روند علمی کشور نیست، بلکه صرفاً دریچه - تعمیرات یخچال در شهر منجیل استان گیلان - یک امتیاز ویژه دیگر است. آیا قرار است با تحقق اینترنت طبقاتی، پروژه‌های پژوهشی شخصی متوقف شود و تحقیق و پژوهش صرفاً حقی در اختیار دانشگاه باشد؟

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone