تعمیرات یخچال در شهر نمک آبرود استان مازندران


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: کارشناسی که برای تعمیر یخچال مراجعه میکند قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورد؟
  پاسخ: تکنسین های ما قطعاتی که خرابی آن ها بیشتر رخ میدهد را همراه خود دارند و در صورتی که قطعه همراه تکنسین نباشد امکان ارسال قطعه مورد نیاز با پیک وجود دارد.
 2. سوال: دلیل وجود بوی بد درون یخچال چیست؟
  پاسخ: علت بوی بد داخل یخچال میتواند با باقی ماندن طولانی مدت برخی مواد غذایی داخل یخچال باشد. برای جلوگیری از ایجاد بوی بود در یخچال حتما مواد غذایی را داخل ظروف در بسته نگه دارید و یخچال را به طور مرتب هر هفته تمیز کنید و مواد رو به خرابی را از یخچال خارج نمایید.
 3. سوال: فیلتر یخچال را باید هرچند وقت یکبار تعویض کنیم؟
  پاسخ: فیلتر تصفیه آب یخچال باید به طور مرتب هر 6 ماه یکبار تعویض گردد. عوض نکردن به موقع فیلتر آب یخچال میتواند باعث آسیب رسیدن به شیربرقی ، یخساز و شلنگ های یخچال گردد.
 4. سوال: چه ضمانتی بابت حفظ حریم شخصی من وجود دارد؟
  پاسخ: تمامی کارشناسان ما دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی بوده و دوره های ارتباطی برخورد با مشتری را گذرانده اند.
 5. سوال: آیا یخچال و فریزر موتور های جداگانه دارند؟
  پاسخ: تقریبا در تمام یخچال های موجود در بازار از یک موتور استفاده شده است که وظیفه تولید سرما هم در قسمت فریزر و هم در قسمت یخچال بر عهده همان موتور بوده و در بیشتر مدل ها سرمای یخچال از طریق دمپر از فریزر تامین میگردد. در موارد بسیار نادری در یخچال ها از دو موتور مجزا استفاده شده است.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 05016.html

۲۷ اسفند ۱۴۰۱ -

محققان با سیستم مدل ساز جدید StyleNerf، نوید بهبود تصاویر مدل‌سازی شده را می‌دهند

سیستم مدل‌سازی StyleNerf می‌تواند تصاویر سه‌بعدی ساختگی را بر مبنای تصاویر دو بعدی رندر کند. نکته‌ جالب توجه این سیستم، رندرگیری در زمان واقعی است. سیستم‌های مدل‌سازی توسط موسسه‌های مختلفی ارائه شده‌اند و اکنون موسسه ...

سیستم مدل‌سازی StyleNerf می‌تواند تصاویر سه‌بعدی ساختگی را بر مبنای تصاویر دو بعدی رندر کند. نکته‌ جالب توجه این سیستم، رندرگیری در زمان واقعی - تعمیرات یخچال در شهر نمک آبرود استان مازندران - است.

سیستم‌های مدل‌سازی توسط موسسه‌های مختلفی ارائه شده‌اند و اکنون موسسه انفورماتیک Max Planck از - تعمیرات یخچال در شهر نمک آبرود استان مازندران - ابداع سیستم جدیدش خبر داده است. این سیستم مدل‌سازی - تعمیرات یخچال در شهر نمک آبرود استان مازندران - تازه وارد StyleNerf نام دارد. کاربرد نهایی StyleNerf به طوری است - تعمیرات یخچال در شهر نمک آبرود استان مازندران - که شما می‌توانید با تحویل عکس سه‌بعدی - تعمیرات یخچال در شهر نمک آبرود استان مازندران - ساختگی به آن، تصویر خود را - تعمیرات یخچال در شهر نمک آبرود استان مازندران - روی یک تصویر بی ساختار دو بعدی پیاده کنید. تصاویر تولید شده توسط این سیستم از کیفیت بالایی برخوردارند و جزئیات بالایی در آن‌ها به - تعمیرات یخچال در شهر نمک آبرود استان مازندران - چشم می‌خورد.

سیستم StyleNerf یک مدعی جدید در صنعت مدل سازی است

بسیاری از سیستم‌های مدل‌سازی موجود برای تولید تصاویر با کیفیت - تعمیرات یخچال در شهر نمک آبرود استان مازندران - از روش‌هایی استفاده می‌کنند که چندان دقیق نیستند و امکان دارد که تصاویر خروجی آن‌ها دارای موارد اضافی باشد. در مقابل اما StyleNerf از نوعی میدان تابش عصبی برای تولید دقیق تصاویر استفاده می‌کند. این روش سیستم مدل سازی جدید StyleNerf را از رقبا متمایز می‌کند. در تصویر زیر می‌توانید مقایسه این سیستم با رقبا را مشاهده کنید.

تعمیرات یخچال در شهر نمک آبرود استان مازندران
مقایسه تصاویر مدل‌سازی شده توسط SystemNerf با رقبا

مدل‌ساز StyleNerf سرعت بسیار خوبی در ارائه تصاویر خروجی دارد و برای کاربران عجول مناسب است. شما می‌توانید به صورت همزمان فیلم‌برداری کنید و تصویر مدل‌سازی شده سوژه را نیز مشاهده کنید.

شایان ذکر است که یک سری ابزار مخصوص برای ترکیب دو تصویر در نظر گرفته شده، به - تعمیرات یخچال در شهر نمک آبرود استان مازندران - طوری که می‌توانید مواردی مانند زاویه دید عکس را تغییر دهید. به گفته تیم توسعه دهنده StyleNerf، الگوریتم‌های موجود در این سیستم کارآمدتر از دیگر سیستم‌ها هستند. همچنین ادعا می‌شود که استفاده از این سیستم مدل ساز، انتخاب اقتصادی‌تر به شمار می‌آید. تیم StyleNerf به‌زودی جزئیات چگونگی دسترسی به این مدل‌ساز را منتشر خواهد کرد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone