تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: فریزر خنک نمیکند اشکال از چیست؟
  پاسخ: علت خنک نبودن فریزر به پارامترهای مختلفی ارتباط دارد که میتوان به خرابی موتور یخچال ، گاز ، فن و قطعات دیفراست اشاره نمود که نیازمند بررسی توسط تعمیرکاران متخصص میباشد.
 2. سوال: آیا باز کردن طولانی مدت درب یخچال باعث از بین رفتن گاز یخچال میشود؟
  پاسخ: خیر، گاز یخچال در یک سیکل بسته درون لوله ها قرار داشته و باز ماندن درب یخچال ارتباطی به نشتی گاز یخچال ندارد.
 3. سوال: شیب محل نصب یخچال چقدر باید باشد؟
  پاسخ: حداکثر شیب مجاز برای محل نصب یخچال 5 درجه میباشد.
 4. سوال: آیا گاز یخچال خطرناک است؟
  پاسخ: در یخچال ها از گازهای متفاوتی استفاده میشود گاز R12 و R134 که گازهای زیر مجموعه فرئون بوده و اشتعالزا نمیباشد و خطر جانی ندارند اما برای محیط زیست در حجم بالا زیان بار هستند. اما گاز R600 زیرمجموعه گاز بوتان بوده و اشتعال زا میباشد و باید در هنگام تخلیه گاز یخچال نکات ایمنی را رعایت نمود. این گاز برای محیط زیست خطر کمتری دارد.
 5. سوال: آیا تعمیر در منزل من انجام میشود یا باید دستگاه به کارگاه حمل شود؟
  پاسخ: تمامی تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و در صورتی که قطعه ای خراب بوده و امکان تعمیر آن در منزل نباشد ، فقط قطعه معیوب جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00264.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

انجمن صنفی VODها: شرایط کشور و محدودیت اینترنت تأثیر منفی 70 درصدی بر کسب‌وکارهای این حوزه گذاشته است

اعضای هیئت‌مدیره این انجمن همچنین از حجم دخالت‌های ساترا که به محتوای پست‌های اینستاگرامی رسیده است، انتقاد کردند.

دبیر انجمن صنفی VODها با اشاره به نظرسنجی صورت‌گرفته از اعضای این انجمن اعلام کرد شرایط کشور و محدودیت اینترنت تأثیر منفی 70 درصدی روی پلتفرم‌های این حوزه گذاشته است. اعضای هیئت‌مدیره این انجمن همچنین از حجم - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - دخالت‌های ساترا که به محتوای پست‌های اینستاگرامی رسیده، انتقاد کرده‌اند.

دومین همایش صنفی انجمن - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین، چهارم بهمن‌ماه در خانه - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - هنرمندان برگزار شد. در جریان این نشست ضمن ارائه توضیحاتی از سوی «محمدمهدی عسگرپور»، دبیر انجمن، در مورد اقدامات صورت‌گرفته - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - در این نهاد صنفی، اعضای حاضر در جلسه مشکلات و دردسرهایی را که در ماه‌های اخیر با آن‌ها مواجه بوده‌اند، مطرح کردند.

دبیر انجمن در ابتدای سخنان خود با اشاره به اقداماتی که در انجمن بعد از نخستین همایش در اردیبهشت‌ماه صورت گرفته است، - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - به یک نظرسنجی اشاره کرد که از اعضای انجمن صورت - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - گرفته و در آن از اعضا خواسته شده تا با - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - پاسخ به چهار سؤال، بیان کنند که اتفاقات - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - اخیر چه تأثیری بر کسب‌وکار آنان گذاشته است.

به گفته وی، براساس ارزیابی صورت‌گرفته از جزئیات پاسخ‌ها، 30 درصد - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - نتیجه شرایط را برای کار پلتفرم‌ها «کاملاً منفی»، 20 درصد «نسبتاً منفی»، 10 درصد «اندکی منفی»، 10 درصد «مطلق منفی»، 20 درصد «نسبتاً مثبت» و 10 درصد «مطلق مثبت» دانستند:

«شرکت‌هایی که با پخش یا اکران آنلاین محتواها سرو‌کار داشته‌اند در پیش‌‌برد کار خود به مشکل جدی برخورده‌اند. اختلال و مشکلات اینترنت مهم‌ترین مشکل موجود است و آنچه به‌عنوان - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - نکته مثبت گمانه زده می‌شود، گرایش بیشتر مخاطبان به پیام‌رسان‌ها یا وی‌او‌دی‌های داخلی است.»


یکی دیگر از موضوعات مطرح‌شده در جلسه بحث پیوستن انجمن به خانه سینما و اتاق بازرگانی بود - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - که به گفته عسگرپور، هر دوی این موارد در دست - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - پیگیری بوده و رضایت‌ نسبی جلب شده است.

تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران

او همچنین درباره ساترا و نقش - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - آن در نظارت گفت:‌ «ساترا همانند تلویزیون و نیز یک ساختار است که هر کسی در آن قرار بگیرد، همین مدیر و آدم می‌شود و فرقی نمی‌کند که مشخصاً چه فردی با چه دانش و سابقه‌ای این مسئولیت را عهده‌دار شده باشد. نکته مثبت این است که عُقلایی وجود دارند که بر این باورند فعالیت پلتفرم‌ها کارکردهایی مجموعاً مثبت دارد و همین‌ها به یاری صنعت می‌آیند. ما باید در هر بخشی به سراغ این‌ها برویم.»

دخالت ساترا در حد پست‌های اینستاگرامی

«محمدجواد شکوری مقدم»، مدیرعامل پلتفرم فیلیمو و عضو هیئت‌مدیره این انجمن، با اشاره به اینکه شرکت‌ها و پلتفرم‌های مختلف هر یک در مواجهه با ساترا تجربه‌های متفاوتی داشته‌اند، اعتقاد دارد مطرح‌کردن این تجربیات و به‌اشتراک‌گذاشتن آن می‌تواند برای سایرین مفید باشد:

«این یک واقعیت است که باید چارچوب ضوابط تولید برای تمامی پلتفرم‌ها مشخص باشد تا فعالان این عرصه بتوانند براساس این ضوابط مشخص کار خود را پیش ببرند.»

او همچنین با اشاره به قانون انتظام‌بخشی که به‌عنوان متنی پیشنهادی در انجمن تنظیم شده است، گفت: «آنچه که در قانون انتظام‌بخشی ارائه شد، این است که جایگاه ساترا نباید این‌گونه که فعلاً دیده می‌شود، مطلق باشد؛ مشابه چیزی که در صداوسیما دیده می‌شود. همچنین این نهاد باید بتواند شرایط تولید را بهتر فراهم کند. در مورد ساترا ما این مرحله را هم شاهد بودیم که می‌خواستند پست‌های اینستاگرامی ما را هم چک کنند. واقعیت چنین است که به‌نظر می‌رسد عقب‌رفتن در مقابل چنین بخش‌هایی فقط منجر به پیشروی آن‌ها می‌شود و شاید بهتر است کار درست صورت گیرد و مقاومت شود.»

«علی - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - سرتیپی»، مدیرعامل فیلم‌نت و رئیس هیئت‌مدیره انجمن، - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - درباره شرایطی که پلتفرم‌ها در ماه‌های اخیر از سر گذرانده‌اند، گفت: «در چند وقت اخیر مشکلات بسیار بود. با توجه به مشکلاتی که بر سر اینترنت آمده، دردسرها بیشتر شده است. درعین‌حال برای کاهش مشکلات جهت عرضه و تولید محتوا، همه تلاش می‌کنیم به‌سمت آیین‌نامه ویژه خود پلتفرم‌ها برویم.»

او با بیان اینکه برای ساخت آثار ایرانی به‌شدت مشکل دارند، گفت: «نمی‌دانیم - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - کاری که امروز می‌سازیم فردا امکان نمایش دارد - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - یا نه. آنقدر حساسیت روی - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - بازیگران به‌وجود آمده است که اصلاً معلوم نیست در آینده چه شود.»

تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران

«محمد صراف»، مدیرعامل پلتفرم - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - دوربین و خزانه‌دار هیئت‌مدیره، در ادامه سخنان سرتیپی گفت: «یکی از معضلات این صنعت نبود آیین‌نامه مشخص است و همین موجب می‌شود نقش ساترا سخت‌گیرانه‌تر شود. با اینکه در دنیا می‌بینیم بودجه تولید محتوا رو - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - به افزایش است و هر سال حوزه تولید بودجه بیشتری جذب می‌کند، اما ما در زمینه تولید محتوا، بدون آیین‌نامه و قانون و پشتیبانی ساترا به مشکل برخورده‌ایم. وقتی ساترا گلوگاه را فشرده است و جایی حامی نیست، شرکت‌ها مجبورند - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - به‌هرحال راه خود را بروند و نهادهای دیگر که جایگاهی در این حوزه ندارند، جلو بیایند و دخالت کنند. رهبری شعار «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» را مطرح کرده‌اند - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - و حالا می‌بینیم که بسیاری نهادها مانع ایجاد می‌کنند. امیدواریم مجموعه ساترا دست حمایتی را پیش بیاورد.»

لزوم اتحاد اعضای انجمن صنفی VODها در برابر ساترا

«محمدجعفر نعناکار»، مدیرعامل پلتفرم آیو و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره، در مورد تعامل هیئت‌مدیره با نهادهای مرتبط گفت:

«من به نمایندگی از انجمن با نمایندگان مجلس که ارتباط با حوزه کار ما دارند، در تماس هستم و در جریان این تماس‌ها مطرح کرد‌ه‌ام که وی‌اودی‌‌ها و آی‌پی‌تی‌وی‌ها اقتصاد دیجیال‌اند. بحث حقوقی مربوط به پلتفرم‌ها که می‌تواند در انجمن بررسی شود، بحثی جدی است. بهتر است موضع ما و اعضای انجمن نسبت به نهادها، ازجمله ساترا یکی باشد. وجود یک خط‌مشی که - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - منجر می‌شود همگی برای پاسخگویی موضعی یکسان داشته باشیم، مهم است. تمکین گروهی و ایستادن گروهی دیگر در مقابل - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - یک نهاد درست نیست؛ باید هم‌فکری شود.»

تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران

«سعید رسول‌اف»، مدیرعامل چارخونه و عضو هیئت‌مدیره، با اشاره به قطعی اینترنت به‌دلیل برگزاری کنکور گفت: «در دو سه هفته اخیر فرصت نشد واکنش نشان دهیم؛ اما موضوع مهمی اتفاق افتاد؛ برای برگزاری کنکور در دو روز اینترنت قطع شد. قطعی اینترنت این همه کسب‌وکار را مختل کرد. باید از وزیر ارتباطات سؤال شود که چرا چنین کاری صورت گرفته است؟»

رسول‌اف همچنین با - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - اشاره به پیگیری عضویت انجمن در اتاق بازرگانی گفت:‌ «ما به‌دنبال این هستیم که در اتاق بازرگانی عضویت انجمن را داشته باشیم و - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - حلقه‌های مکمل را می‌توانیم آنجا بیابیم.»

«سعید - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - نوروزی»، بازرس انجمن، در مورد نقشی که خود صاحبان پلتفرم‌ها در پذیرش مسئولیت محتوای عرضه‌شده می‌توانند بر عهده بگیرند، گفت: «در دوره‌ای ما خودمان قرار بود به‌عنوان مدیرمسئول نقش داشته - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - باشیم و مسئولیت محتوا را بعد از انتشار بر عهده بگیریم؛ اما بعد از رفتن آقای سیاهکلی وضعیت تغییر کرد. حتی در بحث تیزر هم کار ما - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - ممیزی می‌شود و به ما ایراد گرفته‌اند.»

«سعید شهبازی» از مدیران پلتفرم فیلم‌ناب، فعال در عرصه وی‌او‌دی، گفت: «ما حس می‌کنیم کارمان به‌نوعی صنعت است و حوزه‌های اقتصادی باید درگیر کار ما - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - شوند. بحث نقدینگی که باعث تورم می‌شود، می‌تواند به‌سمت ما هدایت شود؛ انجمن می‌تواند در این زمینه شوراهای اقتصادی و وزارت صمت را به این سو هدایت کند.»

‌تجربه‌ای عجیب از کسب مجوز ساترا

«رامین موسوی» به نمایندگی از پلتفرم آپرا مسئله‌ تداوم‌نداشتن اعتبار مجوز‌های ساترا را - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - مورد نقد قرارداد و گفت: - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - «ما برای - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - تولید اثری مجوز پروانه - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - مالکیت را گرفتیم، اما در ادامه دیتای سایت ساترا پاک شد. با وجود آنکه ما برگه‌ای داشتیم که روی آن نوشته شده بود مجوز کار - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - ما - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - است، اما ساترا زمان فیلمبرداری ما بهانه آورد که شما اصلاً مجوز ندارید. هنوز هم تکلیف اینکه نتیجه کار ما چه - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - می‌شود، مشخص نیست؛ چنین برخوردهایی فقط برای ما نبوده و قطعاً پلتفرم‌های دیگر - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - را هم با مشکل مواجه کره است.»

«فرزاد آذری‌پور» نیز با اشاره به وضعیتی که پلتفرم‌ها در ماه‌های اخیر داشته‌اند، - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - گفت: «قرارداد برای اکران متوقف می‌شود. هر فعالیتی که می‌کردیم، زیر ضرب بود و قراردادهای ما دچار مشکل شد و همه - تعمیرات یخچال در شهر نور استان مازندران - کسانی که در این حوزه فعالیت دارند، با مشکل مواجه شده‌اند.»

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone