تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: قیمت موتور یخچال چقدر است؟
  پاسخ: قیمت موتور یخچال با توجه به نوع و ابعاد یخچال متفاوت بوده و قدرت موتور بر حسب پارامتر اسب بخار دسته بندی میشود. مهم ترین خصوصیت موتورحجم جابجایی و توان موتور میباشد که با توجه به مارک موتور و نوع سیم پیچ قیمت های متفاوتی دارد.
 2. سوال: آیا بعد از جابجایی میتوانیم بلافاصله یخچال را به برق بزنیم؟
  پاسخ: حتما بعد از جابجایی و اسباب کشی و در صورت کج شدن یخچال باید یخچال به مدت 8 الی 12 ساعت خاموش باشد.
 3. سوال: هزینه تعمیر یخچال من چقدر می شود؟
  پاسخ: دستگاه باید در ابتدا توسط تکنسین متخصص بررسی شده و پس از آن هزینه تعمیر یخچال به شما اعلام میگردد.
 4. سوال: آیا تعمیرکاری که مراجعه میکند تخصص کافی برای تعمیر یخچال من را دارد؟
  پاسخ: همه تعمیرکاران ما مدرک فنی تعمیرات لوازم خانگی را دارا بوده و تجربه ای چند ساله در زمینه تعمیرات دارند.
 5. سوال: آیا نصب یخچال در کنار اجاق گاز مشکلی ایجاد میکند؟
  پاسخ: بهتر است یخچال به دور از منابع حرارتی نصب گردد و در صورتی که محل استقرار اجاق گاز دقیقا کنار یخچال میباشد از یک ورق فویل آلومینیوم به عنوان عایق استفاده نمایید.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00170.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس: افزایش 30درصدی بودجه پارک‌های علم و فناوری چه کمکی به کشور می‌کند؟

مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به رشد 30درصدی بودجه پارک‌های علم و فناوری برای سال آینده، باور دارد اعتبارات مناسبی برای پارک‌های مذکور دیده شده است. البته بازوی مشورتی مجلس با تأکید بر نقش پارک‌ها ...

مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به رشد 30درصدی - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - بودجه پارک‌های علم و - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - فناوری برای سال آینده، - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - باور دارد اعتبارات مناسبی برای پارک‌های مذکور دیده شده است. البته بازوی مشورتی مجلس با تأکید بر نقش پارک‌ها در توسعه فناوری و تجاری‌سازی، اعتبارات اختصاص‌یافته را به یک شرط مناسب می‌داند: «پایبندی دولت به اجرای قانون».

دولت، دی‌ماه امسال لایحه بودجه سال 1402 را به مجلس تقدیم کرد که در حوزه‌های مختلف نسبت به سال 1401 با رشد همراه بوده است. حال بازوی مشورتی مجلس، بررسی لایحه بودجه را در دستور کار خود قرار داده و با بررسی‌های کارشناسی، نسبت به آن اظهارنظر می‌کند. جدیدترین گزارش کارشناسی مرکز پژوهش‌های مجلس مربوط به پارک‌های علم و فناوری است.

مرکز پژوهش‌ها، پارک‌های علم و فناوری را یکی از نهادهای اجتماعی مؤثر در امر توسعه فناوری و تجاری‌سازی می‌داند و تأکید دارد برای تحقق این هدف بایستی تمامی اعتبارات در نظر گرفته شده در بودجه 1402 توسط دولت فراهم شود؛ اعتباراتی که این مرکز آن را مناسب برای سال 1402 می‌داند، اما به شرط تحقق یکی از بندهای آن!

بازوی مشورتی مجلس با بررسی وضعیت پارک‌های علم و - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - فناوری کشور، از مشکل بودجه‌ای اغلب این مجموعه‌ها خبر داده است که پارک‌های علم و فناوری تازه تأسیس - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - برای ایجاد زیرساخت‌ها و فضاهای فیزیکی مطلوب، با مشکلات - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - بیشتری روبه‌رو هستند؛ مشکلاتی که براساس بررسی‌های این مرکز، ناشی از عدم اختصاص اعتبارات «تبصره 7 ماده 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده» به مراکز یاد شده است.

براساس تبصره 7 ماده 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده، سهم عوارض ارزش افزوده دریافتی از شرکت‌های فناور مستقر در پارک‌های علم و فناوری، بایستی به‌صورت صددرصدی به همان پارک بابت - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - ایجاد، توسعه و نگهداری زیرساخت‌ها، فضاهای عمومی، آموزشی، پژوهشی، فناوری و ارائه خدمات شهری اختصاص یابد. اما به‌نظر می‌رسد که دولت با وجود دریافت این مالیات، منابع آن را به پارک‌ها اختصاص نداده و نوعی قانون‌گریزی را مرتکب شده است.

تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان

ازهمین‌رو مرکز پژوهش‌های مجلس معتقد است درصورت اختصاص این اعتبارات قانون مالیات بر ارزش افزوده، به‌طور کلی اعتبارات مناسبی برای پارک‌های علم و فناوری - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - در لایحه بودجه 1402 در نظر گرفته شده است. عدم اختصاص این ردیف بودجه نیز منجر به مشکلات بیشتر برای پارک‌های علم و فناوری خواهد شد؛ به‌ویژه آن‌ها که در مناطق کم‌برخوردارتر هستند.

رشد 30درصدی بودجه پارک‌های علم و فناوری

براساس اعلام وزارت علوم، 49 پارک علم و فناوری در سطح - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - کشور وجود دارد، اما در لایحه بودجه تنها اطلاعات مربوط به 34 پارک ذکر شده است. این - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - امر نشان می‌دهد پارک‌های علم و فناوری دانشگاه‌ها که از اعتبارات دستگاه اصلی خود استفاده می‌کنند، از این لایحه بودجه جدا شده‌اند. درواقع در - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - این گزارش بودجه عمومی 34 پارک علم و فناوری مورد بررسی - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - قرار می‌گیرد.

مجموع بودجه عمومی اختصاص‌یافته به 34 پارک علم و فناوری در - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - حدود هزار و 600 میلیارد تومان است که نسبت به قانون بودجه سال گذشته، حدود 30/4 درصد رشد یافته. با توجه - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - به تورم 40درصدی در کشور، این رشد کمتر از تورم است.

تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان

مصارف عمومی اختصاص‌یافته به پارک‌های علم و فناوری نیز در حدود 1157 میلیارد تومان است که نسبت به بودجه امسال، - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - حدود 21/8 درصد رشد یافته. مصارف عمومی شامل اعتبارات هزینه‌ای (مثل هزینه حقوق، قبوض آب و برق و...) اختصاص‌یافته به پارک‌های علم و فناوری 900 میلیارد تومانی، اعتبارات تملک - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - دارایی‌های سرمایه‌ای (بودجه عمرانی) حدود 258 میلیارد تومانی می‌شود.

به‌علاوه، مصارف عمومی از محل درآمدهای اختصاصی پارک‌های علم و فناوری در حدود 474 میلیارد تومان است که نسبت به قانون بودجه سال 1401 در حدود 57/8 درصد رشد یافته.

سهم - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - بالای پارک فناوری پردیس از - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - بودجه

مرکز - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - پژوهش‌های مجلس در بخش دیگری از گزارش خود، سهم پارک‌های علم و فناوری از لایحه - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - بودجه را مورد بررسی قرار داده است.

در لایحه بودجه سال 1402، پارک فناوری پردیس با 118 میلیارد تومان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با 105 - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - میلیارد تومان و - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با 50 میلیارد تومان، بالاترین حجم بودجه عمومی دولتی در میان پارک‌های علم و فناوری را به خود اختصاص خواهند داد.

تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان

اما اگر این ارقام را با بودجه سال 1401 مقایسه کنیم، سه پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، سمنان و گلستان با بیشترین رشد در اعتبارات عمومی بودجه روبه‌رو شده‌اند.

گزارش - تعمیرات یخچال در شهر همدان استان همدان - کارشناسی مرکز پژوهش‌های مجلس از بودجه پارک‌های علم و فناوری را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone