تعمیرات یخچال در شهر کازرون استان فارس


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: تعمیرکار چقدر بعد از ثبت سفارش مراجعه میکند؟
  پاسخ: حداکثر 60 دقیقه بعد از ثبت درخواست شما تکنسین با شما تماس میگیرد و زمان مراجعه را با شما هماهنگ میکند.
 2. سوال: نقش شیربرقی آب در یخچال چیست؟
  پاسخ: شیربرقی یخچال نقش تقسیم آب بین قسمت آبریز و یخساز را برعهده دارد و با دستوری که از برد صادر میشود و با ارسال ولتاژ برق بوبین شیربرقی عمل کرده و عبور جریان آب از آن اتفاق می افتد.
 3. سوال: آیا باز گذاشتن درب یخچال به موتور یخچال آسیب میزند؟
  پاسخ: باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی باعث خارج شدن سرمای موجود در کابین یخچال شده و به تبع آن موتور یخچال باید برای مدت بیشتری کارکند تا سرمای از دست رفته را تامین نماید. باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی مثلا یک شبانه روز میتواند باعث آسیب رساندن به کمپرسور یخچال بشود.
 4. سوال: تفاوت یخچال نوفراست با یخچال های قدیمی چیست؟
  پاسخ: در یخچال های قدیمی بعد از مدتی کارکرد در اواپراتور یخچال شاهد انباشته شدن حجم زیادی برفک بودیم و به تبع آن سرمای یخچال کاهش پیدا میکرد و برای حل این مشکل باید یخچال را برای مدتی از برق کشیده و اقدام به برفک زدایی مینمودیم. در یخچال های نوفراست عمل برفک زدایی به صورت مداوم و چندین بار در طول شبانه روز انجام شده و از انباشته شدن برفک جلوگیری مینماید. در این سیستم از المنت ، ترموفیوز و سنسور دیفراست اضافه شده که یک مجموعه هماهنگ با برد دستگاه هستند و برفک زدایی را به صورت اتوماتیک انجام میدهند.
 5. سوال: آیا جابجا کردن یخچال در هنگام روشن بودن دستگاه ایراد دارد؟
  پاسخ: بهتر است در هنگام جابجایی یخچال دستگاه را از برق بکشید.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00167.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

سند مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی تدوین و تصحیح شد

«کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی» با دریافت نظرات سپاه و فراجا سند مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی را تدوین کرد.

مرکز ملی فضای مجازی و ستاد - تعمیرات یخچال در شهر کازرون استان فارس - مبارزه با مواد مخدر طی یک همکاری مشترک، متن پیش‌نویس دستورالعمل نخست کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی را تدوین و اصلاح - تعمیرات یخچال در شهر کازرون استان فارس - کردند. بررسی و اصلاح این سند با توجه به نظرات سپاه و فراجا انجام شده است.

براساس توضیحات مرکز ملی فضای مجازی، جلسه تخصصی به‌منظور نهایی‌سازی - تعمیرات یخچال در شهر کازرون استان فارس - دستورالعمل «کمیته مبارزه - تعمیرات یخچال در شهر کازرون استان فارس - با مواد مخدر در فضای مجازی» در معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی، روز چهارشنبه ۵ بهمن‌ماه تشکیل شد.

تدوین سند مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی با نظرات سپاه و فراجا

در این جلسه که با حضور مدیرکل روابط عمومی و کارشناسان ستاد - تعمیرات یخچال در شهر کازرون استان فارس - مبارزه با مواد مخدر برگزار شد، متن پیش‌نویس دستورالعمل نخست کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی بررسی و اصلاح گردید. این اصلاحات با استفاده از نظرات دستگاه‌های (سپاه و فراجا) انجام شده و به تأیید نهایی رسیده است.

تعمیرات یخچال در شهر کازرون استان فارس

در این سند، یک کمیته ملی با حضور نمایندگان ۱۸ دستگاه تخصصی ایجاد شده و علاوه‌براین، کمیته‌های استانی با حضور نمایندگان دستگاه‌های فعال در سطح استان شکل می‌گیرند.

همچنین به‌منظور اشراف بهتر اطلاعاتی نسبت به فعالیت‌های غیرقانونی در حوزه مواد مخدر در فضای مجازی، انجام پروژه‌های پژوهشی-تخصصی در همکاری با کارشناسان مرکز ملی فضای مجازی و ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز در دستور کار قرار گرفته است.

اولین جلسه کمیته «مبارزه با مواد مخدر، روان‌گردان‌ها و مواد مخدر دیجیتال در فضای مجازی» در مرکز - تعمیرات یخچال در شهر کازرون استان فارس - ملی فضای مجازی در نیمه - تعمیرات یخچال در شهر کازرون استان فارس - اول آذرماه سال جاری - تعمیرات یخچال در شهر کازرون استان فارس - به‌منظور بررسی دستورالعمل کمیته و ترکیب اعضای آن، برگزار شد.

مقابله با آموزش تولید مواد مخدر صنعتی و روان‌گردان‌ها و شیوه - تعمیرات یخچال در شهر کازرون استان فارس - مصرف، مقابله با فروش و توزیع مواد مخدر و روان‌گردان‌ها و دارونماهای درمان اعتیاد در فضای مجازی و رصد و پایش دارک‌وب ‏(Darkweb‏) به‌منظور شناسایی فعالیت‌های شبکه‌ها و باندهای قاچاق ‏مواد مخدر، روان‌گردان‌ها، پیش‌سازها با اولویت مبارزه با پولشویی و انهدام شبکه‌های توزیع و ‏عرضه، ‏از اولویت‌های دستورالعمل این کمیته - تعمیرات یخچال در شهر کازرون استان فارس - در نظر گرفته شده بود.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone