تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: وظیفه شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: شیربرقی یخچال وظیفه تقسیم آب بین قسمت آبریز و یخساز را برعهده دارد و با فرمانی که از برد صادر میشود و با اعمال ولتاژ برق بوبین آن عمل نموده و عبور جریان آب از آن اتفاق می افتد.
 2. سوال: آیا تعمیر در منزل من انجام میشود یا باید دستگاه به کارگاه حمل شود؟
  پاسخ: تمامی تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و در صورتی که قطعه ای خراب بوده و امکان تعمیر آن در منزل نباشد ، فقط قطعه معیوب جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
 3. سوال: علت کپک زدن مواد غذایی داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: انتخاب دمای نامناسب برای یخچال ، خرابی سنسور ها یا خرابی داکت هوا یا فن از میتواند باعث کاهش سرما در یخچال و کپک زدن مواد غذایی شود.
 4. سوال: آیا باید بعد از عقب یا جلو کشیدن یخچال ، دستگاه را چند ساعت از برق بکشیم؟
  پاسخ: خیر، در صورت عقب یا جلو کشیدن یخچال و کج نکردن دستگاه نیازی به خاموش کردن دستگاه به مدت طولانی نیست.
 5. سوال: چقدر زمان میبرد تا دستگاه من تعمیر گردد؟
  پاسخ: پس از مراجعه و بررسی اولیه دستگاه شما توسط تکنسین متخصص ، زمان مورد نیاز برای تعمیر دستگاه به شما اعلام میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 01328.html

۲ فروردین ۱۴۰۲ -

ماجرای نمایش هشدار زلزله روی گوشی‌های تلفن همراه در سراسر کشور چه بود؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد که اشتباه تیم تحقیق و توسعه یک اپراتور موجب ارسال پیام هشدار زلزله شده است.

نمایش هشدار زلزله روی موبایل برخی ایرانی‌ها موجی از نگرانی را به‌دنبال داشت. مرکز لرزه‌نگاری کشور ثبت هرگونه زمین لرزه را رد کرد. رئیس سازمان رگولاتوری نیز هرگونه - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - هک در این زمینه را رد کرد و آن را یک مسئله فنی در شبکه همراه اول دانست. معاون وزیر کشور هم اعلام کرد که ارسال این هشدار ناشی از یک خطای انسانی در شرکت همراه اول بوده است.

دقایقی پیش هشداری مبنی بر وقوع زلزله روی گوشی‌های تلفن همراه برخی از ایرانی‌ها به نمایش درآمد. در این هشدار اضطراری آمده بود که «آرام باشید و پناهگاهی در این اطراف پیدا کنید»، اما بررسی‌ها نشان می‌داد هیچ زمین‌لرزه قابل‌توجهی در کشور به وقوع نپیوسته است.

تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان

مرکز لرزه‌نگاری کشور با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب این هشدار اضطراری، اعلام کرد هیچ‌گونه وضعیت غیرعادی در‌خصوص - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - وقوع زمین‌لرزه، در هیچ منطقه کشور تا لحظه درج این پیام مشاهده نشده است.

در حالی که مجریان شبکه خبر سعی داشتند تا انتشار این پیام - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - را - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - ناشی از نصب بدافزار و فیلترشکن‌های رایگان روی گوشی بدانند، «محمدامین آقامیری» رئیس رگولاتوری - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - این موضوع را رد کرد و گفت:

«سازمان تنظیم - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - مقررات به‌صورت 24‌ساعته روی اپراتورهای همراه و ثابت نظارت دارد. به‌محض انتشار این پیام، شبکه مورد بررسی قرار گرفت و اعلام می‌کنیم هیچ‌گونه هک یا درز اطلاعاتی صورت نگرفته است و ارسال این پیام ارتباطی به بدافزارها - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - ندارد.»

به گفته وی این ماجرا یک موضوع فنی درون‌اپراتوری بوده که موجب ارسال پیام هشدار برای مشترکین همراه اول شده است.

آقامیری تأکید کرد اگر منشأ این پیام نفوذ یا هک بود، رفتار آن در شبکه مشخص بود و مسئولان فنی از آن آگاه می‌شدند.

ارسال پیام هشدار ناشی از خطای انسانی

«مجید میراحمدی» معاون وزیر کشور در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد ارسال این پیام هشدار ناشی از خطای انسانی در تیم واحد تحقیق و توسعه همراه اول بوده است. به گفته وی، این تیم در حال کار روی پروژه انتشار پیام هشدار به‌هنگام وقوع حوادث طبیعی همچون سیل و زلزله بوده‌اند که یک اشتباه موجب شده است این پیام برای تعداد زیادی از مشترکین همراه اول - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - ارسال شود.

وعده جبران‌کردن همراه اول

«حکاکان» مدیرکل ارتباطات همراه - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - اول در گفتگو با شبکه خبر ضمن عذرخواهی از مشترکینی که این پیام را دریافت کرده‌اند، تأیید کرد هک - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - و نفوذی رخ نداده و خطای تیم تحقیقاتی صورت گرفته است. او در پاسخ به سؤال مجری مبنی بر اینکه بسته اینترنت هدیه‌ای برای جبران به مشترکین داده شود، اعلام کرد «این مورد را بررسی می‌کنیم.»

تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان

این اپراتور با ارسال پیامکی برای مشترکین خود اعلام کرد هشدار وقوع زلزله، صحت - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - ندارد.

«رسول رحیمی»، معاون سازمان پدافند غیرعامل نیز در این رابطه گفت: «قسمت تحقیق و توسعه همراه اول در حال تست سامانه ارسال هشدار در مواقع بحران بوده است که یک خطا شکل گرفته و به‌جای اینکه پیام برای 20 گوشی ارسال شود، برای کل شبکه ارسال شده است. هیچ هک و موضوع دیگری - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - نبوده - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - و شاهد یک خطای انسانی بوده‌ایم.»

او همچنین اظهار داشت عمدی یا سهوی بودن ارسال این پیام نیاز به بررسی - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - دارد و خبرهای تکمیلی درباره آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

گفتنی است در پی نگرانی ایجاد‌شده برای برخی شهروندانی که این پیام هشدار را دریافت کرده‌اند، «عیسی - تعمیرات یخچال در شهر کبودرآهنگ استان همدان - زارع‌پور»، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دستور پیگیری موضوع و برخورد با مقصرین احتمالی را داده است.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone