تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: وظیفه شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: شیربرقی یخچال نقش تقسیم آب بین قسمت آبریز و یخساز را برعهده دارد و با دستوری که از برد صادر میشود و با ارسال ولتاژ برق بوبین شیربرقی عمل کرده و عبور جریان آب از آن اتفاق می افتد.
 2. سوال: آیا جابجا کردن یخچال در هنگام روشن بودن دستگاه ایراد دارد؟
  پاسخ: خیر در صورتی که جابجایی به صورت عمودی باشد ایرادی ندارد اما برای اطمینان خاطر بهتر است در هنگام جابجایی یخچال دستگاه را از برق بکشید.
 3. سوال: در صورتی که از تعمیرات ارائه شده راضی نباشیم چه اتفاقی رخ میدهد؟
  پاسخ: داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات ماست ؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.
 4. سوال: دمای محیط نصب یخچال باید چند درجه باشد؟
  پاسخ: دمای استاندارد محل نصب یخچال بین 5 تا 35 درجه سانتی گراد میباشد و نصب یخچال در محیط هایی با دمای کمتر یا بیشتر از دمای ذکر شده میتواند باعث آسیب به یخچال شود.
 5. سوال: آیا تعمیرکار بدون هماهنگی با من مراجعه میکند؟
  پاسخ: تمام تکنسین ها قبل از مراجعه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه را با شما هماهنگ مینمایند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 02108.html

۱ فروردین ۱۴۰۲ -

وزیر اقتصاد: ضرر کسب‌و‌کارهای اینترنتی را با مشوق‌های مالیاتی جبران می‌کنیم

وزیر اقتصاد با اشاره به ضرر و زیانی که به کسب‌وکارهای اینترنتی وارد شده، از جبران این خسارت با مشوق‌های مالیاتی خبر داد.

وزیر اقتصاد با بیان اینکه حوادث اخیر منجر به آسیب دیدگی برخی کسب‌وکارهای اینترنتی شده به تلاش دولت به منظور جبران این خسارت اشاره کرد و مشوق های مالیاتی و دیگر ابزار مختلف را راهکارهای دولت برای جبران این ضررهای مالی معرفی کرد.

«احسان خاندوزی» در نشستی خبری با اشاره به جلسه دیروز وزارت اقتصاد با وزارت ارتباطات، گفت: «تصمیم بر - تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان - آن شد تا از ابزارهای متفاوتی از جمله مشوق‌های مالیاتی برای جبران ضررهای کسب‌‌وکارهای اینترنتی استفاده شود. مصوبه نهایی در روزهای آینده آماده خواهد شد.»

این مشوق‌های مالیاتی همچنان - تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان - شفاف نشده‌اند و خبری درباره جزئیات آن نه از سمت وزارت اقتصاد و نه وزارت ارتباطات در دست نیست.

فراموشی کسب‌وکارهای خرد

در - تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان - روزهای گذشته نیز انجمن تجارت الکترونیک با ابراز نگرانی و اعتراض نسبت به تشدید - تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان - فیلترینگ، با اشاره به اینکه محدودسازی اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، خسارت سنگینی را به کسب‌وکارها و بخصوص کسب‌وکارهای کوچک و خانگی وارد می‌کند، اعلام کرد: «قطع دسترسی - تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان - به اینستاگرام، بیش از 400 هزار کسب‌وکار را با خطر نابودی مواجه ساخته و امرار معاش بیشتر از یک میلیون نفر را با مشکلاتی جدی همراه کرده است.»

همچنان روشن نیست اظهار نظر وزیر اقتصاد درباره جبران خسارت کسب‌وکارها بر چه اساسی است و - تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان - پیش از توضیح او زارع‌پور هم هیچ اظهارنظری درباره این تصمیم از سوی وزارت ارتباطات اعلام نکرد.

مشوق‌های مالیاتی که خاندوزی به آن اشاره کرده است روشن نیست صرفا به کسب‌وکارهای اینترنتی بزرگ تعلق - تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان - خواهد گرفت یا کسب‌وکارهای خرد و کوچک فعال - تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان - بر بستر اینستاگرام هم سهمی از آن خواهند داشت.

به هر روی درباره موقعیت و شرایط کسب‌وکارهای - تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان - فعال بر بستر اینستاگرام هیچ اطلاعاتی منتشر نشده و این سکوت طولانی وزارت ارتباطات و از سویی دیگر واکنش زارع‌پور مبنی بر اینکه برداشتن این محدودیت‌ها به تشخیص مراجعی است که این محدودیت‌ها را به وزارت ارتباطات ابلاغ - تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان - کرده‌اند؛ به نظر می‌رسد اینستاگرام جایی در بررسی‌های ضرر و زیان - تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان - به کسب‌وکارها از سوی وزارت ارتباطات و اقتصاد - تعمیرات یخچال در شهر کرمانشاه استان کردستان - ندارد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone