تعمیرات یخچال در شهر گلوگاه استان مازندران


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: تفاوت یخچال نوفراست با یخچال های قدیمی چیست؟
  پاسخ: در یخچال های قدیمی بعد از مدتی کارکرد در اواپراتور یخچال شاهد انباشته شدن حجم زیادی برفک بودیم و به تبع آن سرمای یخچال کاهش پیدا میکرد و برای حل این مشکل باید یخچال را برای مدتی از برق کشیده و اقدام به برفک زدایی مینمودیم. در یخچال های نوفراست عمل برفک زدایی به صورت مداوم و چندین بار در طول شبانه روز انجام شده و از انباشته شدن برفک جلوگیری مینماید. در این سیستم از المنت ، ترموفیوز و سنسور دیفراست اضافه شده که یک مجموعه هماهنگ با برد دستگاه هستند و برفک زدایی را به صورت اتوماتیک انجام میدهند.
 2. سوال: جمع شدن آب کف جامیوه ای یخچال چیست؟
  پاسخ: دلیل جمع شدن آب در زیر کشوی یخچال عموما گرفتگی لوله درین میباشد که به دلیل ورود نان خشک یا سبزی و یا کثیفی و گرد و خاک از کندانسور دچار گرفتگی میگردد و یخ زدگی قسمت کف اواپراتور باعث لبریز شدن آب ناشی از دیفراست اواپراتور به زیر کشو ها میشود. در مواردی نیز ممکن است سوختن المنت یا سنسور دیفراست باعث بروز این مشکل در یخچال شود.
 3. سوال: آیا گاز یخچال خطرناک است؟
  پاسخ: در یخچال ها از گازهای متفاوتی استفاده میشود گاز R12 و R134 که گازهای زیر مجموعه فرئون بوده و اشتعالزا نمیباشد و خطر جانی ندارند اما برای محیط زیست در حجم بالا زیان بار هستند. اما گاز R600 زیرمجموعه گاز بوتان بوده و اشتعال زا میباشد و باید در هنگام تخلیه گاز یخچال نکات ایمنی را رعایت نمود. این گاز برای محیط زیست خطر کمتری دارد.
 4. سوال: دلیل یخ زدگی مواد غذایی درون یخچال چیست؟
  پاسخ: تنظیم نبودن دمای یخچال ، چیدمان ناصحیح مواد غذایی ، خرابی سنسور محیطی یخچال ، خرابی برد ، خرابی دمپر انتقال هوا میتوانند باعث یخ زدن مواد غذایی در یخچال شوند.
 5. سوال: وظیفه موتور یخچال چیست؟
  پاسخ: نقش کمپرسور یا همان موتور یخچال متراکم نمودن و افزایش فشار گاز در سیکل میباشد که به سبب آن گاز مبرد در داخل سیکل شروع به گردش مینماید و با عبور از لوله موئی به واسطه افت ناگهانی فشار دمای آن کاهش پیدا کرده و فرآیند جذب گرما از محیط فریزر انجام میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 01358.html

۲ فروردین ۱۴۰۲ -

روایت مدیرعامل ایران تلنت از خسارت فیلترینگ: شرکت‌ها به تعدیل نیرو روی آورده‌اند

نظرسنجی ایران تلنت نشان می‌دهد 10 درصد شرکت‌ها دست به تعدیل و 15 درصد نیز روند استخدام نیرو را متوقف کرده‌اند.

مدیرعامل ایران تلنت اعلام کرد محدودیت‌های اینترنت موجب شده است تا یک چهارم شرکت‌ها دست به تعدیل یا توقف استخدام نیرو بزنند. به اعتقاد حاتمی شرایط در حال حاضر به‌گونه‌ای است که کسب‌وکارها به‌دنبال کاهش هزینه‌ها هستند و استخدام و توسعه در اولویت آن‌ها نیست.

فیلترینگ - تعمیرات یخچال در شهر گلوگاه استان مازندران - و محدودیت‌های اینترنت زنگ خطری را برای کسب‌وکارها به صدا درآورده است که گویا به گوش هیچ مسئول حاکمیتی نمی‌رسد. «آسیه حاتمی»، بنیان‌گذار و مدیرعامل پلتفرم کاریابی ایران تلنت در گفتگو با فردای اقتصاد به - تعمیرات یخچال در شهر گلوگاه استان مازندران - بحث بحران نیروی انسانی اشاره کرد و گفت تا پیش از این با توجه به مهاجرت‌ها، شرکت‌ها با بحران یافتن نیروی - تعمیرات یخچال در شهر گلوگاه استان مازندران - متخصص روبه‌رو بودند، اما اکنون این بحران جوانب دیگری نیز یافته است:

«کسب‌وکارها در مدت دو ماهه اخیر با خسارت مالی روبه‌رو شده‌اند. بر‌اساس نظرسنجی صورت‌گرفته از مدیران شرکت‌ها در آبان‌ماه، 95 درصد شرکت‌ها اعلام کردند از این محدویت‌ها متضرر شدند. حداقل خسارت وارد‌شده به آن‌ها نیز - تعمیرات یخچال در شهر گلوگاه استان مازندران - 25 درصد بوده است. جدای از این نیز بهره‌وری نیروی انسانی کاهش یافت. همچنین شاهد تعدیل نیرو و توقف استخدام‌ها توسط شرکت‌ها بودیم.»

به گفته وی - تعمیرات یخچال در شهر گلوگاه استان مازندران - 10 درصد شرکت‌ها نیروهای خود را تعدیل کرده و 15 درصد استخدام را به‌طور کامل متوقف کرده‌اند. شرکت‌های رسانه‌ای 58 درصد و شرکت‌های حوزه دیجیتال 29 درصد کاهش استخدام داشته‌اند و در مقابل شرکت‌های دارویی کمترین کاهش حجم استخدام را در این مدت تجربه کرده‌اند.

تعمیرات یخچال در شهر گلوگاه استان مازندران

حاتمی با اشاره به سابقه 20‌ساله فعالیت ایران تلنت و تأثیر اتفاق‌های مختلف بر بازار کار، اظهار داشت هر زمان که یک - تعمیرات یخچال در شهر گلوگاه استان مازندران - عدم اطمینان در کشور به‌وجود می‌آید، شرکت‌ها یک رفتار خاص از خود نشان می‌دهند: «دوره - تعمیرات یخچال در شهر گلوگاه استان مازندران - انتظار که کسب‌وکارها منتظر پایداری هستند، موجب می‌شود شرکت‌ها هزینه‌های خود را کنترل کنند و روی تعدیل نیرو و عدم استخدام آن‌ها تأثیر می‌گذارد. در حال حاضر نیز موضوع عدم اطمینان از آینده وجود دارد و استخدام از اولویت شرکت‌ها خارج - تعمیرات یخچال در شهر گلوگاه استان مازندران - شده است.»

بنابر اعلام حاتمی تقاضای شغل در بخش تحقیق و توسعه 11 درصد، در بخش گرافیک 43 درصد و در بخش برنامه‌نویسی 21 درصد کاهش داشته است. به‌نظر می‌رسد فیلتر اینستاگرام به گرافیست‌ها ضربه بزرگی زده و نیاز به آن‌ها را کاهش داده است.

گفتنی است جاب‌ویژن که در زمینه کاریابی و استخدام فعالیت می‌کند نیز ماه گذشته یک نظرسنجی را برای شفاف‌تر کردن اثرات قطعی اینترنت و فیلترینگ برگزار کرد. در این نظرسنجی 8 هزار نفر مشارکت - تعمیرات یخچال در شهر گلوگاه استان مازندران - کردند که از هر 4 شرکت‌کننده، یک نفر اعلام کرده که کار خود را از دست داده است.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone