تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا یخچال و فریزر دو موتور جدا از هم دارند؟
  پاسخ: تقریبا در تمام یخچال های موجود در بازار از یک موتور استفاده شده است که وظیفه تولید سرما هم در قسمت فریزر و هم در قسمت یخچال بر عهده همان موتور بوده و در بیشتر مدل ها سرمای یخچال از طریق دمپر از فریزر تامین میگردد. در موارد بسیار نادری در یخچال ها از دو موتور مجزا استفاده شده است.
 2. سوال: یخساز فقط یخ خرد میدهد و یخ درشت نمیدهد ، علت چیست؟
  پاسخ: استفاده دیر به دیر از یخساز و یا قطع و وصل برق ممکن است باعث ایجاد چسبندگی در یخ های درون باکس یخ شده و امکان خروج یخ به صورت قالبی از بین می رود. همچنین خرابی سلونوئید یا گیربکس یخ ریز نیز میتواند باعث شوند که یخ فقط به صورت خرد شده بیرون بیاید.
 3. سوال: آیا میشود یخچال ساید بای ساید را به دستگاه تصفیه آب وصل نمود؟
  پاسخ: در صورتی که فشار دستگاه تصفیه آب کم نباشد اتصال یخچال به تصفیه آب ایرادی ندارد اما اگر فشار آب کم باشد میتواند باعث ایجاد خرابی در شیربرقی یخچال شود.
 4. سوال: فاصله استاندارد یخچال از طرفین باید چقدر باشد؟
  پاسخ: فاصله استاندارد یخچال از دیوار پشت حداقل 10 سانتی متر و از اطراف باید حداقل 5 سانتی متر باشد تا اجازه گردش جریان هوا اطراف یخچال وجود داشته باشد.
 5. سوال: دلیل یخ زدگی مواد غذایی درون یخچال چیست؟
  پاسخ: انتخاب دمای نامناسب برای یخچال ، چیدمان نادرست مواد غذایی ، خرابی سنسور های یخچال ، اشکال در برد الکترونیکی ، خرابی داکت انتقال هوا عواملی هستند که ممکن است باعث ایجاد یخ زدگی در مواد غذایی درون یخچال شوند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 01373.html

۲ فروردین ۱۴۰۲ -

وزیر دادگستری: مردم می‌توانند گزارش اموال نامشروع را از طریق سامانه آنلاین دادستانی اعلام کنند

به گفته رحیمی در سال گذشته 210 گزارش از طریق این سامانه دریافت شده است.

وزیر دادگستری اعلام کرد قوه قضائیه به وظیفه خود در راستای اعاده اموال نامشروع مسئولان عمل کرده است. به گفته رحیمی سامانه‌ای از سوی دادستانی کل راه‌اندازی شده - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - که مردم و تمامی نهادهای دولتی و غیردولتی می‌توانند اموال نامشروع - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - را گزارش کنند.

«امیرحسین رحیمی»، وزیر دادگستری در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - به ایجاد سامانه آنلاین برای گزارش اموال نامشروع اشاره کرد - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - و گفت:

«براساس قانون مصوب - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - سال 1398 هر یک از شهروندان و سازمان‌های مردم‌نهاد می‌توانند اطلاعات خود در‌خصوص اموال - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - نامشروع مسئولان را به دادستان کل کشور اعلام کنند. دادستانی نیز طبق این قانون مکلف شده است تا راه‌های قابل دسترسی برای اعلام گزارش‌های مردمی را ایجاد کند. از همین رو دادستانی کل کشور سامانه‌ای را ایجاد کرده که مردم و تمام دستگاه‌ها می‌توانند گزارش خود را ارائه و ثبت - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - کنند.»

وی با تأکید بر اینکه تمام گزارش‌ها - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - باید در سامانه ثبت شوند، اظهار داشت در - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - اطلاعات سامانه مذکور در سال 1400، تعداد 210 گزارش واصل شده که 153 مورد آن مردمی و 57 مورد دیگر آن از طریق مراجع - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - رسمی ارائه شده‌اند. در سال 1401، 82 گزارش ارائه شده که 57 مورد آن مردمی و 25 مورد آن از طریق مراجع رسمی بوده است. طبق گزارش دادستان کل کشور از این گزارشات ارائه‌شده، 107 مورد مشمول - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - قانون تشخیص داده شده‌اند که به دادستان‌های استان‌ها ارجاع داده شده و در حال رسیدگی هستند.

وزیر دادگستری با بیان اینکه اکثر گزارشات مردمی، مستند نیستند، گفت: «شما (نمایندگان مجلس) و قانون به ما تکلیف می‌کنید که گزارش‌ها باید مستند باشند. اموال مردم را - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - نمی‌توان بدون مستندات مصادره کرد. حتماً قبول دارید که باید ادله‌ای وجود داشته باشد که اموال نامشروع هستند.»

گفتنی است که در اصل 49 قانون اساسی آمده: «دولت موظف است ثروت‌های ناشی از ربا، غصب، اختلاس، رشوه، سرقت، قمار، سوءاستفاده از موقوفات، سوءاستفاده از مقاطعه‌کاری‌ها و معاملات دولتی، فروش زمین‌های موات و مباحات اصلی، دایر‌کردن اماکن فساد و سایر موارد غیر‌مشروع را گرفته و به صاحب حق رد کند - تعمیرات یخچال در شهر گلپایگان استان اصفهان - و در صورت ‌معلوم ‌نبودن او، به بیت‌المال دهد.»

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone