تعمیرات فریزر در منزل ازگل


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: چقدر طول میکشد تا مخزن خالی یخساز پر شود؟
  پاسخ: وقتی دستگاه را تازه به برق میزنید 12 ساعت زمان نیاز است تا دمای فریزر به 20- درجه برسد و بعد از آن یخساز شروع به تولید یخ نموده و حدودا دو الی سه روز زمان میبرد تا مخزن یخساز پر شود. فشار آب منزل و حجم مواد غذایی درون فریزر و باز و بسته کردن درب یخچال در طول روز نیز در سرعت ساخت یخ موثر است.
 2. سوال: علت یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: تنظیم نبودن دمای یخچال ، چیدمان ناصحیح مواد غذایی ، خرابی سنسور محیطی یخچال ، خرابی برد ، خرابی دمپر انتقال هوا میتوانند باعث یخ زدن مواد غذایی در یخچال شوند.
 3. سوال: چقدر زمان میبرد تا دستگاه من تعمیر گردد؟
  پاسخ: بعد از مراجعه کارشناس و بررسی ایراد دستگاه ، زمان تعمیر و تحویل دستگاه به شما اعلام میگردد.
 4. سوال: تعمیراتی که برای دستگاه من انجام میشود ضمانت هم دارد؟
  پاسخ: بله، تمام تعمیرات انجام شده توسط همکاران ما دارای 90 روز ضمانت میباشد.
 5. سوال: آیا تکنسین که مراجعه میکند قطعات مورد نیاز برای تعمیر یخچال را همراه خود دارد؟
  پاسخ: کارشناسان ما معمولا قطعاتی که احتمال خرابی آن ها بیشتر است را به همراه خود دارند ، همچنین امکان ارسال قطعه مورد نیاز توسط پیک وجود دارد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00830.html
1399/2/1 10:15:07

ماشین‌‌های لباسشویی کوییک سامسونگ با عادت‌ و قابلیت های جدید

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، ماشین‌‌های لباسشویی کوییک سامسونگ از زمان رونمایی و عرضه به بازار به دلیل کاهش قابل توجه

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - کا ایران»، ماشین‌‌های لباسشویی کوییک سامسونگ از زمان رونمایی و عرضه به - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - بازار به دلیل کاهش قابل توجه زمان شستشوی لباس‌ها مورد توجه قرار گرفتند. اما این روزها که به دلیل شیوع - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - بیماری تعداد دفعات شستن لباس‌ها هم بیشتر شده، - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - یک قابلیت این سری از لباسشویی‌های سامسونگ بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفته است. قابلیتی به نام - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - حالت شستشوی بهداشتی - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - (Hygiene Steam) - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - که به کمک آن ۹۹.۹٪ از مواد - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - آلوده و - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - حساسیت‌زا روی لباس‌ها به طور کامل از بین می‌رود.

دوران خانه‌نشینی و قرنطینه برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا عادت‌های جدیدی را برای - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - همه ما رقم زده است. کارهایی مثل - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - شستن ۲۰ ثانیه‌ای دست‌ها وقتی که از فضای عمومی وارد خانه می‌شویم یا ضدعفونی - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - کردن تمام کالاها و - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - اجناسی که روزانه خریداری می‌کنیم و به منزل می‌آوریم. - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - با وجود دردسرهایی که این شیوه جدید دارد اما به تدریج من و خانواده‌ام مثل بسیاری دیگر برای حفظ سلامتی‌مان به این سبک جدیدعادت‌ کردیم.من برای - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - اینکه زحمت - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - شستشوی هر روزه لباس‌ها به این جمع اضافه نشود از همان روزهای ابتدایی راهکار مناسبی را در خانه اجرا کردم. به توصیه پزشکان و کارشناسان، منطقه‌ای حفاظت شده نزدیک درب خانه ایجاد کردم و لباس‌هایی که اعضای خانواده‌ام در زمان بیرون رفتن می‌پوشند را در همان محوطه - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - قرار می‌دادیم تا دیگر نیازی به شستشوی هر روزه آنها نباشد.در ادامه قابلیت ماشین‌‌های لباسشویی کوییک سامسونگ را بررسی کرده‌ایم.

هر چند که تعداد دفعات شستن لباس‌ها باز هم بیشتر از قبل شده است. مطمئنا اگر شما در محیط‌های پرریسکی مثل بیمارستان‌ها و - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - درمانگاه‌ کار می‌کنید یا مثل من فرزند کوچکی دارید که گاه‌وبیگاه حوصله‌اش از خانه‌نشینی سر می‌رود و هوای پارک نزدیک خانه به سرش می‌زند، آن - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - وقت احتمالا مجبور می‌شوید برای مراقبت از سلامتی خانواده خود ماشین لباسشویی خانه را هر روز در حالت آماده‌باش قرار دهید.

 

شستشوی بهداشتی

تعمیرات فریزر در منزل ازگل

خوشبختانه سال گذشته بالاخره پس از چند سال ماشین لباسشویی جدیدی را خریدم. ماشین لباسشویی جدیدی که من انتخاب کردم یکی از مدل‌های جدید سری کوییک درایو (QuickDrive)سامسونگ بود. با وجود اینکه ماشین‌‌های لباسشویی کوییک سامسونگ قابلیت‌ها و مزیت‌های متعددی دارد اما این روزها یکی از این ویژگی‌ها بیشتر از همیشه مورد استفاده قرار گرفته است.

ماشین‌های لباسشویی سری کوییک درایو سامسونگ از قابلیتی به نام حالت شستشوی بهداشتی (Hygiene Steam) بهره - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - می‌برد. در این حالت بخار از کف دیگ رها می‌شود تا با نفوذ به عمق الیاف و پارچه‌ها، لباس‌ها را ضدعفونی کند. وقتی حالت شستشوی - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - بهداشتی را در ماشین لباسشویی کوییک درایو خود اجرا می‌کنید،۹۹.۹٪ از مواد آلوده و حساسیت‌زا روی لباس‌ها به طور کامل از بین می‌رود. این لباسشویی همچنین قادر است لباس‌ها را در دمای بالا شسته و بدون - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - آسیب‌زدن به بافت و الیاف آن به شما تحویل دهد. عملکرد مطلوب ماشین لباسشویی‌های کوییک درایو در این حوزه مورد تایید موسسه اینترتک که سازمان معتبر و بین‌المللی آزمایش محصول و صدور گواهی کیفیت به شمار می‌رود، قرار گرفته است.

 

کوییک درایو

ماشین‌های لباسشویی سری کوییک درایو سامسونگ از زمان رونمایی و عرضه به بازار به دلیل کاهش قابل توجه زمان شستشوی لباس‌ها مورد توجه بسیاری قرار گرفتند. حالت Super Speed در ماشین لباسشویی کوییک درایو به شما امکان می‌دهد تا لباس‌های خود را تنها در ۳۹ دقیقه بشویید. اما این کاهش زمان به هیچ وجه به معنای پایین آمدن کیفیت شستشو نیست و لباس‌ها به کمک فناوری جدید دستگاه با همان دقت و قدرت همیشگی از دیگ خارج می‌شود.

تعمیرات فریزر در منزل ازگل

فناوری کوییک درایو زمان شستشو را تا ۵۰ درصد و مصرف انرژی را تا ۲۰ درصد کاهش می‌دهد. این مزیت‌ها حاصل - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - استفاده از روش‌هایی نو و - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - پیچیده در کوییک درایو سامسونگ است. - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - برای اولین باردر دنیا،سامسونگ ماشین لباسشویی با دیگ دوتکه به بازار معرفی کرد. با وجود دیگ دو تکه حرکت‌های متنوعی برای دیگ اصلی و صفحه گردان مجزا مهیا می‌شود. این حرکات باعث شستشوی سریع، قدرتمند و - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - در عین حال ملایم - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - (عدم آسیب به پارچه) لباس‌ها می‌شود.

ماشین‌های لباسشویی کوییک درایو سامسونگ همچنین مجهز به یک دستیار هوشمند شستشو به نام کیو-ریتور (Q-Rator) هستند که با قابلیت‌های هوشمند خود به شستشوی بهتر لباس‌ها کمک می‌کند. برنامه‌ریز شستشو (Laundry Planner) در تعیین زمانبندی شروع و پایان چرخه شستشو و - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - بخش برنامه شستشوی بهینه (Laundry Recipe) هم بهترین چرخه‌های شستشو را بر اساس نوع پارچه‌، رنگ و میزان کثیفی لباس‌های داخل - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - ماشین - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - به شما توصیه می‌کند. در عین حال بخش HomeCare Wizard هم به شما امکان می‌دهد از راه دور بر فعالیت ماشین لباسشویی خود نظارت کرده و البته درباره هرگونه مشکل احتمالی هم - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - به شما هشدار می‌دهد.

 

لباس‌های خوشبو

اکثر سری‌ها و مدل‌های ماشین‌های - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - لباسشویی سامسونگ از جمله کوییک‌درایو، ادواش‌ها و نسل‌های قبلی آن به قابلیت‌هایی مجهز است که به منظور از بین بردن باکتری‌ها و مواد حساسیت‌زا و آلوده طراحی شده‌اند. از جمله این قابلیت‌ها - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - فناوری ‎‎‎Eco Drum Clean است که به منظور پاکسازی دیگ ماشین لباسشویی از هر گونه ماده آلوده و افزایش طول عمر دستگاه طراحی شده است. در این قابلیت به کمک نیروی جریان آب گرم و چرخش سریع دیگ ۹۹.۹ درصد از مواد آلوده نابود می‌شوند.

برای از بین بردن میکروب‌ها و بوی بد لباس‌ها هم در ماشین‌های لباسشویی سامسونگ فناوری Air Wash به کار گرفته شده است. در این فناوری بدون استفاده از آب و ماده شوینده و شیمیایی خاصی و تنها به کمک بخار و هوای داغ تمامی بوها و میکروب‌ها از بین می‌رود.

به کمک قابلیت Air Wash که در برخی از مدل‌های ماشین‌ لباسشویی‌ سامسونگ قرار دارد می‌توان تنها با زدن یک دکمه و در زمانی کمتر از نیم ساعت (برای از بین بردن کامل آلودگی لباس‌ها به زمانی حدود یک - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - ساعت - تعمیرات فریزر در منزل ازگل - نیاز است) لباس‌های خود را در تمیزترین و خوشبوترین حالت تحویل بگیرید. این فناوری دارای ویژگی خشک‌کن ۱۰۰ درصد است تا لباس‌ها را آماده پوشیدن تحویل دهد.

این سبک جدید از زندگی که تمیزی و ضدعفونی شدن بیشتر لباس‌ها را می‌طلبد به لوازمی پیشرفته و کارآمد نیاز دارد تا بتوانند بدون آسیب زدن به بافت لباس‌ها آنها را پاک و تمیز کنند.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone