تعمیرات یخچال بوش ونک


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: دلیل وجود بوی بد درون یخچال چیست؟
  پاسخ: علت بوی بد داخل یخچال میتواند با باقی ماندن طولانی مدت برخی مواد غذایی داخل یخچال باشد. برای جلوگیری از ایجاد بوی بود در یخچال حتما مواد غذایی را داخل ظروف در بسته نگه دارید و یخچال را به طور مرتب هر هفته تمیز کنید و مواد رو به خرابی را از یخچال خارج نمایید.
 2. سوال: تفاوت ترمودیسک و سنسور دیفراست در چیست؟
  پاسخ: ترمودیسک یک قطعه مکانیکی حساس به حرارت بوده که بر اثر تغییرات حرارتی منقبض یا منبسط شده و عملیات قطع و وصل را انجام میدهد و چون به صورت سری در مدار المنت قرار گرفته است و از نوع NO نرمالی اوپن میباشد با افزایش دمای محیط اواپراتور منبسط شد و ولتاژ اعمالی به المنت قطع میگردد. سنسور دیفراست اما یک مقاومت الکتریکی حساس به دما میباشد که با تغییرات دمایی ولتاژ عبوری از آن تغییر کرده و برد یخچال را از وضعیت دمای محیط اواپراتور مطلع میسازد.
 3. سوال: علت برفک زدن فریزر چیست؟
  پاسخ: علت ایجاد برفک داخل فریزر میتواند به دلیل باز ماندن طولانی مدت درب فریزر یا خراب شدن و پارگی و دفرمگی لاستیک فریزر باشد. خرابی یکی از قطعات برفک زدای یخچال نیز میتواند از دلایل بروز چنین ایرادی در یخچال شود
 4. سوال: در صورتی که بعد از جابجایی بلافاصله یخچال را برق بزنیم چه آسیبی به یخچال وارد میشود؟
  پاسخ: در هنگام جابجایی و حمل و نقل و در صورت کج شدن یخچال روغن موجود در کمپرسور وارد لوله های گاز شده و میتواند باعث مسدود شدن مسیر گردش گاز شود ، بنابراین باید چند ساعت صبر کنید تا روغن مجددا به درون کمپرسور برگردد.
 5. سوال: دلیل جمع شدن آب زیر کشو جامیوه ای یخچال چیست؟
  پاسخ: دلیل جمع شدن آب در زیر کشوی یخچال عموما گرفتگی لوله درین میباشد که به دلیل ورود نان خشک یا سبزی و یا کثیفی و گرد و خاک از کندانسور دچار گرفتگی میگردد و یخ زدگی قسمت کف اواپراتور باعث لبریز شدن آب ناشی از دیفراست اواپراتور به زیر کشو ها میشود. در مواردی نیز ممکن است سوختن المنت یا سنسور دیفراست باعث بروز این مشکل در یخچال شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00055.html
1399/10/2 15:55:05

کنفرانس مطبوعاتی سونی در CES 2021

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، کمپانی سونی 50 سال می شود که غرفه دار نمایشگاه الکترونیک CES است و

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، - تعمیرات یخچال بوش ونک - کمپانی سونی 50 سال می شود که غرفه دار نمایشگاه الکترونیک CES است و - تعمیرات یخچال بوش ونک - اخیرا نیز خبری از برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سونی در CES 2021 منتشر شده است.

برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سونی در CES 2021

این شرکت نوآوری های خود را در - تعمیرات یخچال بوش ونک - رویداد آنلاین نمایشگاه CES 2021 به نمایش خواهد گذاشت که از 11 تا 14 ژآنویه سال 2021 برگزار می - تعمیرات یخچال بوش ونک - شود

سونی مرحله اصلی مجازی را - تعمیرات یخچال بوش ونک - طی می کند و از رسانه ثبت شده نمایشگاه CES 2021 دعوت می کند تا به کنفرانس مطبوعاتی زنده خود بپیوندد.

بیشتر بخوانید:

آخرین اخبار نمایشگاه CES 2021 + جزئیات

همچنین هر یک از عموم مردم می توانند کنفرانس مطبوعاتی زنده سونی را در بستر رویداد دیجیتال سونی مشاهده کنند و رونمایی و معرفی محصولات کمپانی سونی را از دست ندهند.

تعمیرات یخچال بوش ونک

اعضای رسانه می توانند - تعمیرات یخچال بوش ونک - منابع - تعمیرات یخچال بوش ونک - و مطالب مرتبط با نمایشگاه 2021 CES کمپانی سونی را از هر دو سیستم عامل Sony و CTA دریافت کنند.

کمپانی سونی یک شرکت سرگرمی خلاق و دارای پایه ای محکم از فناوری است. از خدمات بازی و شبکه گرفته تا موسیقی، تصاویر، الکترونیک، نیمه هادی ها، لوازم خانگی و خدمات - تعمیرات یخچال بوش ونک - مالی را از طریق - تعمیرات یخچال بوش ونک - قدرت خلاقیت و فناوری های به روز دنیا در اختیار کاربران قرار می دهد.

بیشتر بخوانید:

از نمایشگاه CES 2021 چه انتظاراتی داشته باشیم؟

گفتنی است که شرکت - تعمیرات یخچال بوش ونک - کنندگان برای تماشای آنلاین در تاریخ 11 ژانویه از ساعت 5:00 – 5:30 بعد از ظهر می توانند اقدام کنند تا رونمایی و معرفی محصولات جدید شرکت سونی را از دست ندهند.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone