تعمیرات یخچال گرمدره


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا باید برای یخچال از محافظ برق استفاده کنیم؟
  پاسخ: به دلیل اینکه برد الکترونیکی یخچال و کمپرسور و سایر قطعات برقی یخچال در برابر نوسانات برقی آسیب پذیر هستند استفاده از محافظ برق با 5 دقیقه تاخیر برای یخچال الزامی میباشد.
 2. سوال: چقدر طول میکشد تا تعمیرکار جهت رفع عیب مراجعه کند؟
  پاسخ: حداکثر 60 دقیقه بعد از ثبت درخواست شما تکنسین با شما تماس میگیرد و زمان مراجعه را با شما هماهنگ میکند.
 3. سوال: بابت تعمیر یخچال چه هزینه ای دریافت می شود؟
  پاسخ: هزینه تعمیر دستگاه نیاز به بررسی اولیه توسط کارشناس را دارا بوده و کارشناس بعد از بررسی اولیه هزینه تعمیر دستگاه را به شما اعلام خواهد کرد.
 4. سوال: زمان تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال چند ماه یکبار است؟
  پاسخ: میزان مصرف از آبریز و یخساز یخچال و کیفیت و رسوب آب منطقه بر عملکرد فیلتر یخچال تاثیرگذار است. بهترین زمان برای تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال هر 6 ماه یکبار میباشد. تعویض دیر هنگام فیلتر آب یخچال میتواند باعث آسیب رسیدن به شیربرقی و یخساز و شلنگ های یخچال شود.
 5. سوال: فریزر خنک نمیکند اشکال از چیست؟
  پاسخ: علت خنک نبودن فریزر به پارامترهای مختلفی ارتباط دارد که میتوان به خرابی موتور یخچال ، گاز ، فن و قطعات دیفراست اشاره نمود که نیازمند بررسی توسط تعمیرکاران متخصص میباشد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00029.html
1399/10/7 16:29:53

به توان و ظرفیت تولید داخل افتخار کردم

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم با بیان این که وضعیت تحریم اقتصادی ،

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران - تعمیرات یخچال گرمدره - « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم با بیان این که - تعمیرات یخچال گرمدره - وضعیت تحریم اقتصادی ، مشکلات ناشی از شیوع بیماری کرونا و شعارسال؛ وظایف خطیر مسئولان در حوزه تولید را به - تعمیرات یخچال گرمدره - آن ها بیش از پیش گوشزد می کند، گفت: همه باید در راستای افزایش تولید با کیفیت گام برداریم.

عزت الله اکبری تالارپشتی، - تعمیرات یخچال گرمدره - رییس کمیسیون صنایع و معادن - تعمیرات یخچال گرمدره - مجلس در جریان بازدید از نمایشگاه لوازم خانگی - تعمیرات یخچال گرمدره - و خطوط تولیدی گروه سام گفت: کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم همواره حامی واحدهای صنعتی و تولیدی است  که در زمینه اشتغالزایی و تولید کالای با کیفیت گام برداشته اند و بازدید امروز از گروه سام - تعمیرات یخچال گرمدره - در همین راستا است.

اکبری با بیان این که پرسنل و خطوط تولیدی سام الکترونیک فعال - تعمیرات یخچال گرمدره - و پویا مشغول به کار هستند گفت: این وضعیت باعث افتخار است به خصوص که در شرایط کرونایی و جنگ اقتصادی نیز هستیم.

اکبری تالارپشتی ،در حاشیه بازدید از خطوط تولید گروه سام گفت: آنچه از خطوط ، دستگاه ها و سالن های تولید - تعمیرات یخچال گرمدره - این گروه نمایان است، توان و قدرت گردآوری شده در بالاترین سطح فنی و صنعتی و کیفیت بالای محصولات تولیدی این مجموعه است. توسعه واحدهای این مجموعه تولیدی در راستای سیاست های صنعتی کشور بوده که این اقدام ها منجر به اشتغالزایی قابل قبول و تامین نیاز داخل شده است. ما نیز در مجلس حامی تولیدکنندگان داخلی هستیم و به طور حتم مسائل و نکات منتج از این بازدیدها را پیگیری می کنیم.

اکبری در تشریح بازدید از - تعمیرات یخچال گرمدره - بخش های مختلف مجموعه تولیدی سام ضمن مثبت ارزیابی کردن سرمایه گذاری های کلان  این گروه در عرصه تولید و - تعمیرات یخچال گرمدره - اشتغالزایی گفت: مشخص - تعمیرات یخچال گرمدره - است که دست اندرکاران با موضوع و عرصه تولید آشنا هستند و از آن شناخت دارند، همین سالن ها، دستگاه های پیشرفته تولیدی و توان بالای صنعتی، نشان دهنده این پتانسیل و ظرفیت گرد آوری شده است.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه - تعمیرات یخچال گرمدره - گفت: یکی از نکات قابل - تعمیرات یخچال گرمدره - توجه در این مجموعه، ایجاد اشتغال زایی غیر مستقیمی است که علاوه بر اشتغالزایی پایدار و مستقیم ، با برون سپاری تولید برخی از قطعات و ملزومات، برای سایر بخش های تولیدی کشور ایجاد کرده است.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اهمیت حمایت از - تعمیرات یخچال گرمدره - کالای ایرانی گفت: در بازدیدی که امروز از یک نمایشگاه لوازم خانگی پیش از بازدید از واحد سام الکترونیک داشتم، به توان تولید داخلی کشور افتخار کردم.

وی ادامه داد: تولید ایرانی تنها نیازمند حمایت است و علاوه بر آن باید موانع را هم از سر راه تولید داخلی - تعمیرات یخچال گرمدره - برداریم.

وی درباره عملکرد وزارت صنعت ، معدن و تجارت در این زمینه گفت: معاونت صنایع وزارت صمت با حساسیت بالا در حال پیگیری و تسهیل امور تولید کنندگان است و حفظ اشتغال و تولید با کیفیت همواره مد نظر این - تعمیرات یخچال گرمدره - کمیسیون و وزارت خانه مربوطه است. امیدوارم با همدلی و برنامه ریزی های کارشناسی،شرایط امنیت سرمایه گذاران ‌دلگرمی آنها را فراهم کنیم تا شاهد شکوفایی صنعتی در کشور باشیم./تسنیم

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone