تعمیر فریزر ارزان امیرآباد


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: در صورتی که از خدمات رضایت نداشته باشیم چه اتفاقی می افتد؟
  پاسخ: داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات ماست ؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.
 2. سوال: روش از بین بردن بوی بد یخچال چیست؟
  پاسخ: در صورتی که یخچال شما بوی بدی گرفته است ، بهترین راه حل این است که تمام مواد غذایی داخل یخچال را خارج نموده و پس از تمیز کردن داخل یخچال ، فضای داخلی دستگاه را با استفاده از محلول جوش شیرین و وانیل حل شده در آب تمیز نمایید. سپس چند قطعه ذغال کبابی را داخل فویل آلومینیوم قرار داده و در درون طبقات یخچال بگذارید. پس از چند روز شاهد از بین رفتن بوی بد داخل یخچال خواهید بود.
 3. سوال: آیا تعمیرات در محل انجام میشود یا دستگاه به کارگاه حمل می شود؟
  پاسخ: در اکثر موارد تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد اما در صورت خرابی قطعاتی همچون برد الکترونیکی ، فقط قطعه دارای ایراد جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
 4. سوال: آیا اتصال یخچال ساید بای ساید به دستگاه تصفیه آب ایراد دارد؟
  پاسخ: در صورتی که فشار دستگاه تصفیه آب کم نباشد اتصال یخچال به تصفیه آب ایرادی ندارد اما اگر فشار آب کم باشد میتواند باعث ایجاد خرابی در شیربرقی یخچال شود.
 5. سوال: آیا تعمیرکاری که مراجعه میکند تخصص کافی برای تعمیر یخچال من را دارد؟
  پاسخ: تمامی کارشناسان ما دارای مدرک فنی تعمیرات لوازم خانگی بوده و دارای تجربه چندین سال در زمینه تعمیرات هستند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00798.html
1399/2/15 9:28:33

تحریک تقاضای لوازم خانگی از اولویت های وزارت صنعت در سال 99

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت با تشریح مهمترین برنامه‌ها در سال جهش تولید، از

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت با تشریح مهمترین برنامه‌ها در سال جهش تولید، از پیگیری 5 برنامه راهبردی در بخش صنعت خبر داد که تحریک تقاضای لوازم خانگی یکی از برنامه های وزارت صنعت در سال 99 است.

مهدی صادقی نیارکی در نخستین نشست شورای مدیران معاونت امور صنایع وزارت صنعت - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - در سال جاری با نگاهی به اولویت‌های وزارت صنعت - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - در سال 99 گفت: در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید نامگذاری شده است، 5 محور اساسی توسعه و - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - تعمیق ساخت داخل در قالب پروژه نهضت ساخت داخل، تحریک تقاضای لوازم خانگی و کالاهای پر - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - مصرف، توسعه صنعت نساجی با محوریت مدیریت واردات و ترغیب مصرف کنندگان ایرانی خرید کالاهای داخلی، فعال سازی ظرفیت های خالی و تکمیل - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - زنجیره ارزش محصولات دارای توجیه اقتصادی در بخش صنعت مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

وی - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - تشکیل شورای راهبری میزهای تخصصی ساخت داخل و - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - نظارت بر مدیریت واردات در بخش های مختلف صنعتی را از جمله مهمترین برنامه های امسال در بخش توسعه و تعمیق ساخت داخل برشمرد و افزود: - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - پروژه نهضت - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - ساخت داخل - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - با دو رویکرد در کشور مورد پیگیری قرار گرفت و در سال گذشته دستاوردهای خوبی برای صنعت به همراه داشت که این سیاست راهبردی در سال جاری با جدیت بیشتری مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

سرپرست - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - معاونت امور صنایع وزارت صنعت داخلی سازی - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - را در دو بخش عنوان کرد و افزود: این - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - سیاست هم از طریق توسعه عمق ساخت داخل در قطعات و تجهیزات و - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - هم از طریق مدیریت واردات، برای کشور کاهش ارزبری را به همراه دارد.

صادقی نیارکی همچنین تحریک تقاضای لوازم خانگی و کالاهای پر مصرف را از دیگر برنامه راهبردی در بخش صنعت توصیف کرد و گفت: مقرر شد زیر بخش های این برنامه راهبردی توسط دفتر تخصصی صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - و تشکل های تخصصی با اولویت ترغیب مصرف کنندگان به خرید محصولات ایرانی مورد - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - اجرایی قرار گیرد.

وی همچنین توسعه صنعت نساجی را از دیگر برنامه های راهبردی بخش صنعت برشمرد و تصریح کرد: توسعه صنعت پوشاک به عنوان یکی از مهمترین برنامه - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - های تحت پوشش صنعت نساجی با همکاری - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - تشکل های صنعتی در دستور کار - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - قرار گرفته است که در صورت تامین نقدینگی و سرمایه در گردش مورد نیاز این برنامه راهبردی اجرایی خواهد شد.

سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت فعال سازی ظرفیت های - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - خالی و تکمیل زنجیره ارزش را از دیگر برنامه های - تعمیر فریزر ارزان امیرآباد - معاونت امور صنایع اعلام کرد و گفت: این دو برنامه نیز در بخش های مختلف صنعتی که دارای توجیه فنی و اقتصادی هستند، پس از بررسی های کارشناسی و مطالعاتی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی و اعلام نظر کارشناسی اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone