تعمیر یخچال الجی امیرآباد


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا تعمیر در منزل من انجام میشود یا باید دستگاه به کارگاه حمل شود؟
  پاسخ: تمامی تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و در صورتی که قطعه ای خراب بوده و امکان تعمیر آن در منزل نباشد ، فقط قطعه معیوب جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
 2. سوال: صدای جیر جیر از پشت یخچال مربوط به چیست؟
  پاسخ: عمدتا صدایی شبیه صدای جیرجیرک که از پشت یخچال شنیده میشود میتواند مربوط به خرابی فن کندانسور باشد که دلیل آن خراب شدن بوش فن و کارکرد ناصحیح فن یخچال میباشد. در صورت شنیدن صدای غیرطبیعی از یخچال حتما کمپرسور وفن یخچال را بررسی نمایید و در صورت مشاهده ایراد در فن کندانسور در سریعترین ضمان جهت رفع این ایراد اقدام کنید زیرا عملکرد نادرست فن کندانسور میتواند باعث آسیب رسیدن به موتور یخچال شود.
 3. سوال: آیا تعمیراتی که انجام میشود گارانتی دارد؟
  پاسخ: بله، تمام تعمیرات انجام شده توسط همکاران ما دارای 90 روز ضمانت میباشد.
 4. سوال: تفاوت یخچال نوفراست با یخچال های قدیمی چیست؟
  پاسخ: در یخچال های قدیمی بعد از مدتی کارکرد در اواپراتور یخچال شاهد انباشته شدن حجم زیادی برفک بودیم و به تبع آن سرمای یخچال کاهش پیدا میکرد و برای حل این مشکل باید یخچال را برای مدتی از برق کشیده و اقدام به برفک زدایی مینمودیم. در یخچال های نوفراست عمل برفک زدایی به صورت مداوم و چندین بار در طول شبانه روز انجام شده و از انباشته شدن برفک جلوگیری مینماید. در این سیستم از المنت ، ترموفیوز و سنسور دیفراست اضافه شده که یک مجموعه هماهنگ با برد دستگاه هستند و برفک زدایی را به صورت اتوماتیک انجام میدهند.
 5. سوال: قیمت موتور یخچال چقدر است؟
  پاسخ: قیمت موتور یخچال با توجه به نوع و ابعاد یخچال متفاوت بوده و قدرت موتور بر حسب پارامتر اسب بخار دسته بندی میشود. مهم ترین خصوصیت موتورحجم جابجایی و توان موتور میباشد که با توجه به مارک موتور و نوع سیم پیچ قیمت های متفاوتی دارد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00564.html
1399/5/8 11:29:38

عامل افزایش قیمت لوازم خانگی چیست؟

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی، افزایش قیمت مواد اولیه مانند فولاد، مس، آلومینیم و محصولات

به گزارش - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی، افزایش قیمت مواد اولیه مانند فولاد، مس، آلومینیم و محصولات پتروشیمی و همچنین نوسان نرخ ارز را عامل افزایش قیمت لوازم خانگی - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - می‌داند.

بررسی عامل افزایش قیمت لوازم خانگی نشان می‌دهد با وجود افزایش تولید بخش لوازم خانگی، در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت این کالاها در بازار هستیم. به‌عنوان نمونه، یک تلویزیون ۵۵ اینچ تولید داخل که در اردیبهشت ماه حدود ۱۰ میلیون تومان قیمت داشت در مردادماه به بیش از ۱۳ میلیون تومان رسیده است. مدلی از لباس‌شویی تولید داخل با ظرفیت هفت کیلوگرم که در اردیبهشت ماه با حدود ۶ میلیون تومان قابل خریداری بود این روزها به بیش از ۸.۵ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - ۹.۲ - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - میلیون تومانی یک مدل یخچال و فریزر سایدبای‌ساید ایرانی در اردیبهشت‌ماه به بیش از ۲۱ میلیون تومان در روزهای اخیر رسیده است.

افزایش قیمت لوازم خانگی با وجود افزایش تولید

این افزایش قیمت‌ها در حالی در بازار مشاهده می‌شود که  آمارهای منتشره معاونت طرح و - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت از افزایش تولید لوزام خانگی در دو ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر می‌دهند.
براین اساس، تولید ماشین لباسشویی از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت‌ماه با - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - رشد بیش از ۱۵۰ - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ به ۱۲۱ هزار و ۲۰۰ دستگاه رسیده؛ همچنین تولید انواع تلویزیون با رشد ۴۹.۹ درصدی به ۱۰۹ هزار و ۲۰۰ - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - دستگاه و تولید یخچال و فریزر نیز با رشد ۴.۳ درصدی به ۱۶۱ هزار و ۷۰۰ - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - دستگاه رسیده است.

علاوه بر مشاهدات میدانی که از - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - افزایش قیمت لوازم خانگی خبر می‌دهند، مرکز آمار - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - نیز افزایش قیمت لوازم خانگی را تأیید می‌کند.
براساس گزارش شاخص مصرف‌کننده در تیر ماه سال ۱۳۹۹، نرخ تورم سالانه «مبلمان، لوازم خانگی و نگهداری معمول آنها» در این ماه، به ۳۴.۱ درصد رسیده است.

بخشی از افزایش قیمت لوازم خانگی را در روزهای اخیر - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - نسبت به اردیبهشت‌ماه می‌توان به‌گردن کرونا انداخت.
در ماه‌های ابتدایی سال، به‌دلیل کاهش تقاضایی که در اثر شیوع ویروس کرونا رخ داده بود، سطوح قیمتی در برخی بازارها از جمله بازار لوازم خانگی بدون تغییر یا با کاهش مواجه شد. با این حال به‌نظر نمی‌رسد بتوان افزایش تقاضا را تنها عامل افزایش قیمت در این بازار دانست زیرا آمارها از افزایش تولید این کالاها خبر می‌دهند.

احتکار مقصر گرانی لوازم خانگی است؟

تعمیر یخچال الجی امیرآباد

پیش از این سید یاسر رایگانی، سخنگوی تعزیرات حکومتی، احتکار به قصد گران‌فروشی و خرید لوازم - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - خانگی به قصد سرمایه‌گذاری توسط برخی خانوارها را عامل اختلال - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - در قیمت لوازم خانگی عنوان کرده و ادعای احتکار ۷۰ درصدی لوازم خانگی را به استناد گفته‌های تولیدکنندگان و اعضای اتحادیه لوازم خانگی مطرح کرده بود.

این ادعا واکنش سید جواد احمدی، معاون - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان را به‌دنبال داشت.
وی با یادآوری اقدامات سازمان حمایت برای جلوگیری از احتکار و گران‌فروشی گفت: تعیین تکلیف قیمت لوازم خانگی، تأکید بر ثبت قیمت کالاها در سامانه ۱۲۴ و همچنین استمرار عرضه کالا و دریافت فهرست توزیع از تولیدکنندگان، اقدامات سازمان حمایت در این زمینه هستند.

تأکید بر ثبت قیمت‌ها در سامانه ۱۲۴ در حالی است که این سامانه با کمبودهایی دست‌وپنجه نرم می‌کند.
با وجود تنوع بالا در لوازم خانگی، در دسته‌بندی ماشین لباس‌شویی سه قلم، تلویزیون دو قلم و اجاق گاز، یخچال و فریزر هر کدام یک قلم کالا در این سامانه ثبت شده است.
در حالی که برخی مسئولان، احتکار - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - را عامل افزایش قیمت در بازار لوازم خانگی می‌دانند، فعالان حوزه تولید، سیاست‌های نادرست تأمین اولیه و تخصیص ارز را به‌عنوان مقصر این گرانی‌ها اعلام می‌کنند.

افزایش نرخ - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - ارز و گران شدن مواد اولیه

حمیدرضا غزنوی سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی افزایش قیمت مواد اولیه تولید این کالاها مانند فولاد، مس، آلومینیم و محصولات پتروشیمی و همچنین افزایش نرخ - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - ارز را عامل افزایش قیمت لوازم خانگی دانست و گفت: با توجه به - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - افزایش نرخ ارز نسبت به‌سال گذشته، می‌توانستیم افزایش تا ۱۰۰ درصد را در قیمت لوازم خانگی تجربه کنیم.
وی درباره تخصیص ارز برای واردات کالاهای واسطه‌ای مورد نیاز در تولید لوازم خانگی گفت: در حال حاضر ارز نیمایی به - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - این گروه داده نمی‌شود و ارز مورد نیازی که از محل تهاتر تأمین می‌شود با قیمت حدود ۲۰ هزار تومان محاسبه می‌شود.

غزنوی ادامه داد: کشور مساله‌ای در زمینه تخصیص ارز  ندارد، اما سیاست‌های دوگانه و نادرست، موجب این وضعیت شده - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - و اولویت‌بندی‌ درستی در تخصیص ارز در پیش - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - گرفته نشده است. منابع ارزی کشور، به‌جای تخصیص به کالاهای ضروری، به واردات کالاهای لوکس تخصیص داده می‌شود!

وابستگی تولید لوازم داخلی به واردات چقدر است؟

تعمیر یخچال الجی امیرآباد

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی درباره نسبت وابستگی لوازم داخلی خانگی به واردات و نرخ ارز گفت: این نسبت با توجه به‌ عمق تولید داخل، در هر شرکت و - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - هر کالا متفاوت است، اما به‌طور میانگین این نسبت در اجاق گاز حدود پنج تا ۱۰ - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - درصد و در ماشین لباسشویی حدود ۲۰ تا ۴۰ درصد است.
غزنوی ادامه داد: این نسبت در یخچال بین ۲۰ تا ۴۰ درصد و در تلویزیون بین ۸۰ تا ۹۰ درصد است. در این دو کالا و به‌ویژه تلویزیون، فناوری اهمیت دارد. به‌عنوان نمونه در تلویزیون، بُرد - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - و - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - پنل که از اجزای اصلی هستند، وارد می‌شوند.

تولید داخلی همه قطعات به‌صرفه نیست

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با تأکید بر اینکه امکان تولید قطعات و اجزای وارداتی در داخل کشور وجود دارد، گفت: تولید برخی قطعات وارداتی در کشور، صرفه اقتصادی ندارد. به‌عنوان نمونه، موتور یخچال که قطعه پیچیده‌ای نیست، وارداتی است و توان تولید داخل آن را نیز داریم، اما قیمت تمام شده کالای نهایی با تولید داخلی این قطعه، افزایش می‌یابد. این موضوعی است که در کشورهای مختلف دیده می‌شود و شرکتی که یخچال  - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - تولید می‌کند، موتور آن را - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - وارد می‌کند. فناوری‌های دیگر، پیچیده‌تر - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - است؛ به‌عنوان نمونه، فناوری ساخت یخچال و فریزر سایدبای‌ساید پیچیدگی بیشتری دارد - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - و تنها پنج کشور آن را در اختیار دارند.

به گزارش ایرنا پلاس، غزنوی با یادآوری محدودیت‌های وارداتی و عدم پاسخ به‌تقاضا برای لوازم خانگی گفت: ظرفیت تولید - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - داخلی لوازم خانگی حدود - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - سه برابر تقاضای داخل است، اما موانع تولید اجازه بالفعل شدن این ظرفیت بالقوه - تعمیر یخچال الجی امیرآباد - را نمی‌دهد و مهم‌ترین دلیل آن، سیاست گرانفروشی مواد اولیه به تولیدکنندگان کالاهای نهایی است.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone