تعمیر یخچال شریعتی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: وظیفه موتور یخچال چیست؟
  پاسخ: نقش کمپرسور یا همان موتور یخچال متراکم نمودن و افزایش فشار گاز در سیکل میباشد که به سبب آن گاز مبرد در داخل سیکل شروع به گردش مینماید و با عبور از لوله موئی به واسطه افت ناگهانی فشار دمای آن کاهش پیدا کرده و فرآیند جذب گرما از محیط فریزر انجام میگردد.
 2. سوال: آیا باز کردن طولانی مدت درب یخچال باعث از بین رفتن گاز یخچال میشود؟
  پاسخ: خیر، گاز یخچال در یک سیکل بسته درون لوله ها قرار داشته و باز ماندن درب یخچال ارتباطی به نشتی گاز یخچال ندارد.
 3. سوال: یخساز فقط یخ خرد میدهد و یخ درشت نمیدهد ، علت چیست؟
  پاسخ: استفاده دیر به دیر از یخساز و یا قطع و وصل برق ممکن است باعث ایجاد چسبندگی در یخ های درون باکس یخ شده و امکان خروج یخ به صورت قالبی از بین می رود. همچنین خرابی سلونوئید یا گیربکس یخ ریز نیز میتواند باعث شوند که یخ فقط به صورت خرد شده بیرون بیاید.
 4. سوال: چرا نباید بعد از جابجایی یخچال را بلافاصله به برق بزنیم؟
  پاسخ: در هنگام جابجایی و حمل و نقل و در صورت کج شدن یخچال روغن موجود در کمپرسور وارد لوله های گاز شده و میتواند باعث مسدود شدن مسیر گردش گاز شود ، بنابراین باید چند ساعت صبر کنید تا روغن مجددا به درون کمپرسور برگردد.
 5. سوال: چند ساعت بعد از جابجایی یا اسباب کشی باید یخچال را به برق بزنیم؟
  پاسخ: حتما بعد از جابجایی و اسباب کشی و در صورت کج شدن یخچال باید یخچال به مدت 8 الی 12 ساعت خاموش باشد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00010.html
1399/10/10 15:31:22

شکایت صاحب کانتینرهای لوازم خانگی بوش علیه گمرک

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، بعد از گذشت مدتی از توقف ترخیص کانتینرهای لوازم خانگی برند “بوش” و در حالی

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، بعد از گذشت مدتی از توقف ترخیص کانتینرهای لوازم خانگی برند “بوش” و در حالی که باید مسیر مرجوعی یا متروکه و ضبط قطعی را طی می کرد با شکایت صاحب کانتینرهای لوازم خانگی بوش علیه گمرک ایران برای جلوگیری از وارد شدن خسارت ، فعلا جریان - تعمیر یخچال شریعتی - متوقف شده است.

 اواخر آبان ماه امسال بود که گزارش ها نشان داد ۴۲۰ - تعمیر یخچال شریعتی - کانتینر لوازم خانگی “بوش” آلمان در گمرک شهید رجایی وجود دارد که ثبت سفارش و تائید منشا ارز شده (حدود 13 میلیون دلار) و در آستانه ترخیص قرار گرفته است ولی با توجه به ممنوعه بودن این کالاها و ابهامات موجود در این رابطه، گمرک ایران نسبت به ترخیص کالا اقدام نکرده و متوقف شده بود و هم اکنون خبر شکایت صاحب کانتینرهای لوازم خانگی بوش علیه گمرک منتشر شده است.

ورود کانتینرهای بوش در حالی صورت گرفته و تشریفات ترخیص را طی می کرد که ورود - تعمیر یخچال شریعتی - کالاهای گروه(۴) که لوازم خانگی جزو  از آن است، از حدود دو سال پیش ممنوع و به هیچ عنوان امکان ترخیص نداشت، حتی با وجود پیگیری های صورت گرفته و مصوباتی که در دولت در این رابطه وجود داشت تنها برای بخشی از این گروه کالایی که قبل از ممنوعیت وارد شده بودند آن هم با رعایت شرایط ارزی  در دو مهلت سه ماهه از اواخر بهمن تا ۲۶ - تعمیر یخچال شریعتی - شهریور ماه امسال امکان ترخیص پیدا کردند که در نهایت به هر دلیلی منتهی به ترخیص کامل حدود ۸۰ میلیون دلار  کالای این گروه نشد و مابقی متروکه اعلام شده بود.

بیشتر بخوانید:

آخرین جزئیات واردات لوازم خانگی بوش - تعمیر یخچال شریعتی - و اظهار نظرهای ضد و نقیض

اعلام ارونقیمعاون - تعمیر یخچال شریعتی - فنی گمرک ایران– در مورد کانتینرهای بوش از این حکایت داشت که دیوان عدالت اداری با توجه به حقوق مکتسبه‌ای که برای واردکننده قائل شده اقدام به صدور رای کرده و مجوز ترخیص این کالا صادر شده است. وی گفته بود - تعمیر یخچال شریعتی - که حتی صاحب کالا در آبان ماه یعنی زمانی که هیچ فرصتی برای ترخیص این کالای ممنوعه وجود نداشت اقدام به اظهار آن - تعمیر یخچال شریعتی - به گمرک کرده است.

به هر صورت بعد از حواشی و اما و اگرهای بسیار در رابطه با امتیازی که برای کانتینرهای بوش در نظر گرفته شده بود ترخیص آن متوقف شد.

 صاحب کالا شکایت کرد

تعمیر یخچال شریعتی

مدتی از این جریان گذشته و در حالی - تعمیر یخچال شریعتی - در سکوت دستگاه های مربوطه از جمله بانک مرکزی برای شفاف سازی در مورد جریان تامین ارز و وزارت صمت برای ثبت سفارش کالا قرار داشت که اطلاعات دریافتی نشان می دهد صاحب کالا - تعمیر یخچال شریعتی - اقدام به شکایت  - تعمیر یخچال شریعتی - علیه گمرک ایران در دیوان عدالت اداری کرده و خواستار توقف فرایند متروکه شده است.

ماجرا از این قرار است که شرکت “کاسپین کالا دریا” با ارائه دادخواستی به دیوان عدالت اداری، اعلام کرده که اجرای اقدامات و ضبط و متروکه شدن کالا از سوی گمرک ایران موجب ورود خسارت جبران ناپذیری به این شرکت شده و از این رو  درخواست بررسی داشته است.

فعلا فرایند متوقف است

بر این اساس دیوان عدالت اداری با صدرو “قرار قبول دستور موقت” اعلام کرده است با توجه به اینکه ضبط و متروکه کردن کالا تا قبل از طرح موضوع در کمیسیون حل اختلاف موجب ورود خسارت می شود با احراز فوریت و ضرورت امر، مستند به ماده (۳۴) و (۳۵) قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری، دستور موقت مبنی بر توقیف عملیات اجرایی و جلوگیری از متروکه شدن کالا - تعمیر یخچال شریعتی - تا تعیین تکلیف قطعی شکایت صادر و اعلام می شود.

تکلیف کالا قبل از شکایت

تعمیر یخچال شریعتی

به گزارش ایسنا، این دستور در حالی صادر شده که بعد از توقف ترخیص کالا در گمرک،معاون فنی گمرک ایران اعلام کرده بود با توجه به ممنوعه بودن - تعمیر یخچال شریعتی - واردات این گروه کالایی، طبق ماده (۱۰۵)قانون امور گمرکی در ابتدا اخطار لازم  به صاحب کالا جهت مرجوع کردن آن داده خواهد شد و در صورت عدم اقدام در این رابطه کالا با اعمال  مقررات - تعمیر یخچال شریعتی - متروکه و با توجه به ممنوعه بودن آن به ضبط قطعی دولت در خواهد آمد، براین اساس اگر دستگاه های مربوطه طی بررسی های خود به این نتیجه برسند که امکان فروش داخل کشور وجود دارد سازمان اموال - تعمیر یخچال شریعتی - تملیکی در این مورد اقدام می کند در - تعمیر یخچال شریعتی - غیر این صورت کالا به شرط صادرات فروخته خواهد شد.

اما اکنون با اقدامی که از سوی صاحب کالا صورت گرفته و اعلام - تعمیر یخچال شریعتی - دیوان عدالت اداری،  فعلا اجرای فرایند قانونی در مورد این کالای ممنوعه متوقف شده و مشخص نیست در نهایت چگونه و به کدام سمت  پیش می رود، جریانی که در ادامه حواشی خاص خود را به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone