تعمیر یخچال شهر قدس


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: یخچال باید چقدر با دیوار فاصله داشته باشد؟
  پاسخ: فاصله استاندارد یخچال از دیوار پشت حداقل 10 سانتی متر و از اطراف باید حداقل 5 سانتی متر باشد تا اجازه گردش جریان هوا اطراف یخچال وجود داشته باشد.
 2. سوال: نقش شیربرقی آب در یخچال چیست؟
  پاسخ: شیربرقی یخچال وظیفه تقسیم آب بین قسمت آبریز و یخساز را برعهده دارد و با فرمانی که از برد صادر میشود و با اعمال ولتاژ برق بوبین آن عمل نموده و عبور جریان آب از آن اتفاق می افتد.
 3. سوال: آیا تعمیرکار بدون هماهنگی با من مراجعه میکند؟
  پاسخ: تمام تکنسین ها قبل از مراجعه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه را با شما هماهنگ مینمایند.
 4. سوال: چقدر زمان میبرد تا باکس یخساز پر شود؟
  پاسخ: وقتی دستگاه را به برق بزنید حدودا 12 ساعت طول میکشد تا دمای فریزر به 20- درجه برسد و بعد از 12 ساعت عملیات ساخت یخ شروع شده و معمولا 48 تا 72 ساعت طول میکشد تا مخزن یخساز کاملا پر بشود. البته فشار آب و حجم مواد غذایی داخل فریزر و باز و بسته شدن درب در طول روز نیز میتواند بر سرعت یخسازی موثر باشد.
 5. سوال: آیا نصب یخچال در کنار اجاق گاز مشکلی ایجاد میکند؟
  پاسخ: یخچال باید دور از منابع حرارتی نصب شود اما در صورتی که ناچار به نصب یخچال در کنار اجاق گاز هستید از یک عایق حرارتی مابین یخچال و اجاق گاز استفاده کنید تا از انتقال حرارت به یخچال جلوگیری شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00017.html
1399/10/9 15:31:19

مقایسه صنعت لوازم خانگی با خودروسازی کاملا اشتباه است

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی ایران گفت: مقایسه صنعت لوازم خانگی با خودروسازی یک

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی - تعمیر یخچال شهر قدس - ایران گفت: مقایسه صنعت لوازم خانگی با خودروسازی یک مقایسه کاملا اشتباهی است.

«حمیدرضا غزنوی» در برنامه - تعمیر یخچال شهر قدس - در خصوص مقایسه صنعت - تعمیر یخچال شهر قدس - لوازم خانگی با خودروسازی گفت : متاسفانه صنعت خودرو در کشور تحت نظارت اقتصاد دولتی است به همین دلیل رقابتی نشده و - تعمیر یخچال شهر قدس - مشکلاتی از حیث تولیدات با کیفیت دارد ولی صنعت لوازم خانگی 99 درصد مربوط به بخش خصوصی و همواره در حال ارتقا و به روز شدن است.

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی ایران گفت: لوازم خانگی یک کالای حساس و لوکس محسوب می شود از اینرو به لحاظ کیفیت، قیمت و خدمات پس از فروش همیشه در حال پالایش و ارتقاست چون مشتری معطل نمی ماند تا بخواهد هر جنسی را استفاده کند.

وی - تعمیر یخچال شهر قدس - در ادامه از وجود یک هزار و 500 تولید کننده لوازم خانگی در کشور خبر داد و افزود: رقابت بسیار سنگینی از لحاظ قیمت، کیفیت و خدمات پس از فروش در بین تولید کنندگان داخلی وجود دارد.

تعمیر یخچال شهر قدس

غزنوی همچنین اظهار داشت: شرایط خدمات پس از فروش در صنعت لوازم خانگی - تعمیر یخچال شهر قدس - امروز نسبت به گذشته بسیار - تعمیر یخچال شهر قدس - متفاوت است.
وی به رادیو اقتصاد گفت: خوشبختانه امروز در دانشگاه های کشور رشته - تعمیر یخچال شهر قدس - خدمات پس از فروش برای صنعت لوازم خانگی دایر شده و نیروی انسانی متخصص در این زمینه در حال تربیت شدن است.

به گزارش رادیو اقتصاد، سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی ایران افزود: خیلی از شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در کشور سیستم خدمات پس از فروش راه اندازی کرده اند و خیلی از صنایع هم از شرکت های خدمات پس از فروش بیرونی استفاده می کنند یعنی خدمات پس از فروش خود را به یک شرکتی که کار آن فقط خدمات پس از فروش است، واگذار می کنند.

وی در - تعمیر یخچال شهر قدس - ادامه یادآور شد: شرکت و برندی که بخواهد در بازار لوازم خانگی کشور بماند و سهم بیشتری از این بازار داشته باشد چاره ای جزء سرمایه گذاری در حوزه کیفیت، قیمت و خدمات پس از فروش ندارد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone