تعمیر یخچال مشیریه


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا باز گذاشتن درب یخچال به موتور یخچال آسیب میزند؟
  پاسخ: باز بودن یخچال به مدت طولانی باعث از بین رفتن سرمای داخل محیط یخچال شده و به تبع آن یخچال باید با توان بیشتری کار کند تا سرمای از دست رفته را جبران کند. باز ماندن طولانی مدت یخچال مثلا یک شبانه روز میتواند باعث آسیب رسیدن به موتور یخچال گردد.
 2. سوال: آیا گاز یخچال در صورت باز ماندن درب خارج میشود؟
  پاسخ: خیر، گاز یخچال در درون لوله ها و موتور یخچال جریان داشته و به محیط بیرونی ارتباطی ندارد و باز ماندن درب یخچال مشکلی در قسمت گاز یخچال ایجاد نمیکند.
 3. سوال: آیا جابجایی یخچال وقتی دستگاه روشن است خطرناک است؟
  پاسخ: بهتر است در هنگام جابجایی یخچال دستگاه را از برق بکشید.
 4. سوال: هزینه تعمیر یخچال من چقدر می شود؟
  پاسخ: دستگاه باید در ابتدا توسط تکنسین متخصص بررسی شده و پس از آن هزینه تعمیر یخچال به شما اعلام میگردد.
 5. سوال: نحوه پرداخت هزینه تعمیرات به چه صورت میباشد؟
  پاسخ: شما میتوانید از طریق دستگاه کارتخوان یا انتقال وجه با همراه بانک و همچنین به صورت نقد هزینه تعمیر را پرداخت نمایید.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00015.html
1399/10/10 9:22:15

کاهش حقوق بازنشستگان به دلیل استفاده از طرح خرید لوازم خانگی

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگانی که یک میلیون از حقوقشان کسر شده

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی - تعمیر یخچال مشیریه - ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگانی که یک میلیون از حقوقشان کسر شده است به دلیل استفاده از طرح خرید لوازم خانگی است.

علی خدامی مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: بازنشستگانی که یک میلیون از حقوقشان کسر شده است به دلیل استفاده از طرح خرید لوازم خانگی است. چراکه با - تعمیر یخچال مشیریه - استفاده از وام ۳۰ یا ۵۰ میلیون تومانی برای خرید لوازم خانگی بین ۶۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان از حقوقشان کسر می شود.

مدیرکل امور مالی صندوق - تعمیر یخچال مشیریه - بازنشستگی کشوری درباره واریزی های ناقص حقوق بازنشستگان در ماه جاری، اظهار کرد: یک میلیون و ۶۰۰ هزار بازنشسته کشوری داریم و هر بازنشسته ای که نسبت به واریزی های خود معترض است، باید - تعمیر یخچال مشیریه - به صورت موردی مراجعه کنند تا بررسی شود.

بیشتر بخوانید:

شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان و نحوه ثبت - تعمیر یخچال مشیریه - نام 

خدامی ادامه داد: بازنشستگانی که - تعمیر یخچال مشیریه - در خصوص کسری موجود در واریزی ماه جاری خود اعتراض داشتند بدانند که برای قسط این وام از حقوقشان کسر شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی درباره بازنشستگانی که از وام خرید لوازم خانگی استفاده نکردند، - تعمیر یخچال مشیریه - اما تا یک میلیون تومان از حقوق ماه جاریشان کسر شده است، گفت: اگر بازنشسته ای از طرح خرید لوازم خانگی استفاده نکرده و تا یک میلیون - تعمیر یخچال مشیریه - تومان از حقوقشان کسر شده است به ۲۵۰۰_۰۲۱ تماس بگیرد و فیش حقوق ماه گذشته و ماه فعلی برای وی - تعمیر یخچال مشیریه - گفته می شود اگر اجحافی صورت گرفته باشد جبران و - تعمیر یخچال مشیریه - کسری واریز خواهد شد.

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری - تعمیر یخچال مشیریه - خاطرنشان کرد: تاکنون بازنشستگان نسبت به حقوق ماه جاری خود به ما اعتراضی نداشتند و هیچ چیزی اعلام نشده است.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone