تعمیر یخچال پروفایل صفادشت


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: چقدر طول میکشد یخچال من تعمیر شود؟
  پاسخ: پس از مراجعه و بررسی اولیه دستگاه شما توسط تکنسین متخصص ، زمان مورد نیاز برای تعمیر دستگاه به شما اعلام میگردد.
 2. سوال: نقش سنسور دیفراست در یخچال چیست؟
  پاسخ: سنسور دیفراست مانند یک خبرچین عمل نموده و برد دستگاه را از وضعیت المنت با خبر میکند. در واقع سنسور دیفراست یک مقاومت NTC بوده که در قبال تغییرات دمایی عملکرد منفی دارد و با افزایش دما مقاومت آن کاهش میابد. به تبع این تغییرات مقاومت ولتاژ عبوری و بازگشتی از سنسور دیفراست به برد یخچال تغییر نموده و برد دستگاه متوجه میشود که دمای اواپراتور در چه وضعیتی میباشد و دستور قطع یا ادامه کار المنت را صادر میکند.
 3. سوال: علت بوی بد داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: بوی بد یخچال ممکن است بر اثر باقی ماندن طولانی مدت مواد خوراکی درون یخچال باشد. برای پیشگیری از تولید بوی بود در یخچال حتما مواد خوراکی را درون ظرف های در بسته نگه دارید و یخچال را به صورت مرتب هر ده روز یکبار تمیز کنید و موادی که تاریخ انقضای آنها رو به اتمام است از یخچال خارج کنید.
 4. سوال: چقدر زمان میبرد تا باکس یخساز پر شود؟
  پاسخ: وقتی دستگاه را به برق بزنید حدودا 12 ساعت طول میکشد تا دمای فریزر به 20- درجه برسد و بعد از 12 ساعت عملیات ساخت یخ شروع شده و معمولا 48 تا 72 ساعت طول میکشد تا مخزن یخساز کاملا پر بشود. البته فشار آب و حجم مواد غذایی داخل فریزر و باز و بسته شدن درب در طول روز نیز میتواند بر سرعت یخسازی موثر باشد.
 5. سوال: زمان تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال چند ماه یکبار است؟
  پاسخ: میزان مصرف از آبریز و یخساز یخچال و کیفیت و رسوب آب منطقه بر عملکرد فیلتر یخچال تاثیرگذار است. بهترین زمان برای تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال هر 6 ماه یکبار میباشد. تعویض دیر هنگام فیلتر آب یخچال میتواند باعث آسیب رسیدن به شیربرقی و یخساز و شلنگ های یخچال شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00689.html
1399/4/2 10:12:20

صنایع الکتریکی ناسیونال 140 هزار ماسک به کادر درمان و پزشکی تهران اهدا کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، با شیوع ویروس کرونا حس همبستگی ملی در میان تمامی مردم ایران، شرکت ها

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، با شیوع ویروس کرونا حس همبستگی ملی در میان تمامی مردم ایران، شرکت ها و کارخانه های تولیدی شکل گرفت. به طوری که تعریف متفاوتی از کمک به هم نوع در - تعمیر یخچال پروفایل صفادشت - میان - تعمیر یخچال پروفایل صفادشت - مردم کشورهای مختلف جهان رواج یافت. در همین رابطه صنایع الکتریکی ناسیونال ایران 140 هزار ماسک را به - تعمیر یخچال پروفایل صفادشت - کادر درمان و پزشکی تهران اهدا کرد.

تعمیر یخچال پروفایل صفادشت

گسترش ویروس کرونا در سراسر جهان باعث شد تا شرکت های بزرگ دنیا بخش عمده ای از فعالیت مسئولیت های اجتماعی خودرا به سمت و سوی کمک به بیماران کرونایی و کادر پزشکی سوق دهند. از این رو همه روزه در خبرهای پیرامون این بیماری می خوانیم که شرکت های بزرگ، بخشی از درآمد و یا محموله ای را جهت کمک به - تعمیر یخچال پروفایل صفادشت - کادر درمانی، صرف این بخش مهم و مدافعان سلامت کرده اند. بر همین اساس صنایع الکتریکی ناسیونال ایران 140 هزار ماسکبه کادر درمانی کشور اهدا کرد.

شرکت - تعمیر یخچال پروفایل صفادشت - صنایع الکتریکی ناسیونال ایران که سال ها در زمینه تولید لوازم خانگی با برند پاناسونیک و تولیپس در ایران فعالیت می کند، در راستای تعهد اخلاقی به کادر پزشکی کشور و - تعمیر یخچال پروفایل صفادشت - همچنین انجام مسئولیت های اجتماعی خود تصمیم گرفت تا در سال جهش تولید به حکم تازه ترین فعالیت انسان دوستانه خود، تعداد 140000 عدد ماسک تنفسی سه لایه را به کادر درمان و پزشکی  تهران اهدا کند.

تعمیر یخچال پروفایل صفادشت

این تعداد ماسک عصر روز دوشنبه هفته گذشته در قالب کمک های - تعمیر یخچال پروفایل صفادشت - خیرخواهانه این واحد تولیدی در اختیار مرکز تامین داروخانه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفت .

اهدای این تعداد ماسک با هدف کمک به تامین ماسک مورد نیاز کادر درمان برای مقابله با ویروس کرونا انجام گرفته است. شرکت صنایع - تعمیر یخچال پروفایل صفادشت - الکتریکی ناسیونال ایران - تعمیر یخچال پروفایل صفادشت - امیدوار است هرچه زودتر مشکلات به وجود آمده ناشی از شیوع این ویروس بر طرف شده و حافظان سلامت و کادر - تعمیر یخچال پروفایل صفادشت - درمانی کشور در سلامت کامل به روال عادی زندگی خود برگشته و در کنار خانواده خود با آرامش کامل زندگی کنند.

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران قصد دارد تا گام های بزرگتری در مسیر وظایف و مسئولیت های اجتماعی خود در خصوص کمک به - تعمیر یخچال پروفایل صفادشت - کادر درمان و پزشکی کشور بردارد. بر همین اساس از اواخر تیرماه سال جاری در محل تولید محصولات صنایع الکترونیکی ناسیونال ایران، خط تولید ماسک سه لایه - تعمیر یخچال پروفایل صفادشت - با ظرفیت روزانه 18000 عدد ماسک نیز به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone