خدمات ساید بای ساید دروس


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: تعمیراتی که برای دستگاه من انجام میشود ضمانت هم دارد؟
  پاسخ: بله، تمام تعمیرات انجام شده توسط همکاران ما دارای 90 روز ضمانت میباشد.
 2. سوال: صدای جیر جیر از پشت یخچال مربوط به چیست؟
  پاسخ: عمدتا صدایی شبیه صدای جیرجیرک که از پشت یخچال شنیده میشود میتواند مربوط به خرابی فن کندانسور باشد که دلیل آن خراب شدن بوش فن و کارکرد ناصحیح فن یخچال میباشد. در صورت شنیدن صدای غیرطبیعی از یخچال حتما کمپرسور وفن یخچال را بررسی نمایید و در صورت مشاهده ایراد در فن کندانسور در سریعترین ضمان جهت رفع این ایراد اقدام کنید زیرا عملکرد نادرست فن کندانسور میتواند باعث آسیب رسیدن به موتور یخچال شود.
 3. سوال: آیا جابجا کردن یخچال در هنگام روشن بودن دستگاه ایراد دارد؟
  پاسخ: بهتر است در هنگام جابجایی یخچال دستگاه را از برق بکشید.
 4. سوال: وظیفه موتور یخچال چیست؟
  پاسخ: نقش کمپرسور یا همان موتور یخچال متراکم نمودن و افزایش فشار گاز در سیکل میباشد که به سبب آن گاز مبرد در داخل سیکل شروع به گردش مینماید و با عبور از لوله موئی به واسطه افت ناگهانی فشار دمای آن کاهش پیدا کرده و فرآیند جذب گرما از محیط فریزر انجام میگردد.
 5. سوال: سوختن موتور یخچال چیست؟
  پاسخ: علت های مختلفی میتوانند باعث سوختن کمپرسور یخچال شود. نوسانات برق ، خرابی برد الکترونیکی ، خرابی ترموستات ، کثیفی و گرد و خاک در کندانسور ، کارکرد ناصحیح فن کندانسور ، فاصله کم یخچال از طرفین ، کیپ شدن لوله کپی ، نشتی در سیکل گاز و ... جزو علت هایی هستند که باعث می شوند موتور یخچال دچار خرابی شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00215.html
1399/8/20 12:43:39

گرایش مردم به تعمیر لوازم خانگی به جای خرید کالای نو

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، در حالی که به گفته دست اندرکاران بازار لوازم خانگی با افزایش قیمت لوازم خانگی مردم

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، در حالی که - خدمات ساید بای ساید دروس - به گفته دست اندرکاران بازار لوازم خانگی با افزایش قیمت لوازم - خدمات ساید بای ساید دروس - خانگی مردم - خدمات ساید بای ساید دروس - به سمت تعمیر لوازم خانگی به جای خرید کالای نو گرایش یافته‌اند، در روزهای اخیر کاهش قیمت ارز باعث رکود بیشتر این بازار شده است.

اکبر پازوکی گفت: افزایش قیمت لوازم خانگی باعث شده تا مردم - خدمات ساید بای ساید دروس - گرایش بیشتری به تعمیر - خدمات ساید بای ساید دروس - لوازم خانگی داشته باشند و لذا - خدمات ساید بای ساید دروس - به جای خرید مجدد با تعمیر لوازم خانگی سعی می‌کنند، - خدمات ساید بای ساید دروس - مدت بیشتری از لوازم خانگی قبلی خود استفاده کنند.

بازار لوازم خانگی یکی از بازارهای متاثر - خدمات ساید بای ساید دروس - از نرخ ارز است، به طوری که در دو سال اخیر روند افزایشی نرخ ارز به شدت در روند تولید، عرضه و - خدمات ساید بای ساید دروس - قیمت کالای لوازم خانگی موثر بوده است.

در اوایل سال 1397، با - خدمات ساید بای ساید دروس - اعمال تحریم های مجدد آمریکا علیه ایران و متعاقب آن خروج دو برند - خدمات ساید بای ساید دروس - تولید - خدمات ساید بای ساید دروس - کننده لوازم خانگی کره‌ای از ایران و افزایش قیمت ارز این بازار دچار تلاطمات بسیاری بود و حتی در آن مقطع بازار در - خدمات ساید بای ساید دروس - بسیاری از کالاها از جمله یخچال و فریزر ساید یا ماشین ظرف شویی جوابگوی نیاز متقاضیان و خریداران نبود و همین موضوع یعنی افزایش تقاضا و کمبود عرضه در آن سال قیمت‌ها را به شدت افزایش داد.

البته پس از مدتی و برنامه ریزی برای افزایش تولید داخلی از سوی وزارت صمت، شرایط تا حدودی تغییر کرد و افزایش تولید داخلی محصولات لوازم خانگی شوک ناشی از خروج تولیدکنندگان لوازم خانگی کره‌ای را تا حدود زیادی خنثی کرد.

 

اما در دو سال اخیر بازار لوازم خانگی مانند سایر بازارها متاثر از افزایش قیمت ارز بوده است و قیمت لوازم خانگی تولید داخلی متاثر از افزایش ارز دائما صعودی بوده است.

در چند روز اخیر با کاهش قیمت ارز مردم از این بازار انتظار کاهش قیمت‌ها را دارند اما سوال اینجاست که آیا کاهش قیمت ارز به سرعت - خدمات ساید بای ساید دروس - مانند افزایش قیمت ارز اثر خود را بر بازار لوازم خانگی خواهد گذاشت و یا می توان با روند نزولی کاهش قیمت ارز بود؟

 افزایش تعمیرات لوازم خانگی به جای خرید کالای - خدمات ساید بای ساید دروس - نو

خدمات ساید بای ساید دروس

اکبر پازوکی در مورد وضعیت بازار لوازم خانگی، گفت: فروشندگان لوازم خانگی هیچ تاثیری بر تعیین قیمت لوازم خانگی ندارند و قیمت عرضه لوازم خانگی از سوی تولید کنندگان تعیین می‌شود، لذا آنها بهتر می توانند در رابطه با تاثیر افزایش یا کاهش قیمت ارز بر روی قیمت لوازم - خدمات ساید بای ساید دروس - خانگی اظهار نظر کنند.

وی افزود: در حال حاضر بازار لوازم خانگی با رکود شدید ناشی از گرانی مواجه است و این موضوع مشکلات بسیاری را برای اصناف این بخش به وجود آورده - خدمات ساید بای ساید دروس - است.

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان - خدمات ساید بای ساید دروس - لوازم - خدمات ساید بای ساید دروس - خانگی در پاسخ به این سوال که چرا علیرغم رکود، قیمت لوازم خانگی مدام در حال افزایش است، - خدمات ساید بای ساید دروس - بیان داشت: همان طور که اشاره شد، فروشندگان لوازم خانگی اصلا نقشی در افزایش قیمت لوازم خانگی ندارند، اما به هر حال افزایش قیمت ارز در - خدمات ساید بای ساید دروس - ماه‌های اخیر بر افزایش قیمت لوازم خانگی بی تاثیر نبوده است.

وی افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی، فروشندگان به روز کالا را خریداری و با سود مشخص و قانونی عرضه می‌کنند، ضمن - خدمات ساید بای ساید دروس - اینکه با توجه به رکود حاکم بر بازار فروشندگان در بسیاری موارد مجبورند - خدمات ساید بای ساید دروس - که کالای خود را با سودی کمتر از سود قانونی عرضه کنند.

پازوکی با اشاره به - خدمات ساید بای ساید دروس - گرانی لوازم خانگی، افزود: مشکلات اقتصادی باعث کاهش قدرت خرید شده و لذا بازار لوازم خانگی در رکود شدیدی به سر می‌برد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر قیمت یخچال و فریزر ساید تولید داخلی حدود 50 میلیون تومان و قیمت هر دستگاه ماشین لباس شویی تولید داخل بین 10 تا 14 میلیون تومان است که با توجه به مشکلات درآمدی برای بسیاری امکان - خدمات ساید بای ساید دروس - خرید لوازم خانگی وجود ندارد.

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان لوازم خانگی تهران با بیان اینکه کمبودی در بازار لوازم خانگی وجود ندارد، - خدمات ساید بای ساید دروس - گفت: البته نمی‌توان گفت که تولید داخلی پاسخگوی نیاز مردم است، اما با توجه به گرانی - خدمات ساید بای ساید دروس - شدید لوازم خانگی، ترمز خرید مردم کشیده شده است و در این شرایط بازار پاسخگوی نیاز مردم است.

وی - خدمات ساید بای ساید دروس - گفت: افزایش قیمت لوازم خانگی - خدمات ساید بای ساید دروس - باعث شده تا مردم گرایش بیشتری به تعمیر لوازم خانگی داشته باشند و لذا به جای خرید مجدد با تعمیر لوازم خانگی سعی می‌کنند، مدت بیشتری از لوازم - خدمات ساید بای ساید دروس - خانگی قبلی خود استفاده کنند.

پازوکی اظهار داشت: در سال جهش تولید باید از تولید کنندگان حمایت شود و با تامین مواد اولیه مورد نیاز و تخصیص ارز - خدمات ساید بای ساید دروس - به آنها تولید داخلی را حفظ کنیم.

* افزایش رکود بازار لوازم خانگی بعد از کاهش قیمت ارز

یکی از فعالان قدیمی صنف لوازم خانگی که سال‌ها به عنوان فروشنده در بازار لوازم خانگی فعالیت دارد، در رابطه با تاثیر کاهش قیمت ارز در بازار لوازم خانگی گفت: در چند روز اخیر کاهش قیمت ارز، بازار لوازم خانگی را در رکود عمیق تری فرو برده است.

خدمات ساید بای ساید دروس

این فعال صنفی بیان داشت: بازار در روزهای اخیر کاملا در رکود فرو رفته - خدمات ساید بای ساید دروس - و هیچ خبری از خرید - خدمات ساید بای ساید دروس - و فروش نیست.

وی بیان داشت: - خدمات ساید بای ساید دروس - با کاهش قیمت ارز، مردم در انتظار کاهش قیمت لوازم خانگی هستند، بنابراین اگر قصد خرید کالا داشته اند - خدمات ساید بای ساید دروس - آن را به آینده موکول کرده‌اند تا وضعیت بازار شفاف تر شود.

وی با بیان اینکه اثرات کاهش قیمت ارز دیرتر اثرات افزایش آن در بازار مشهود می‌شود، گفت: قطعا هیچ تولید کننده با کاهش قیمت ارز بلافاصله قیمت تولیدات خود را کاهش نمی دهد زیرا به هرحال تولیداتی که امروز در بازار عرضه می شود مربوط به - خدمات ساید بای ساید دروس - تولید چند هفته یک چند ماه قبل است و تولید کننده می گوید این کالاها با ارز مثلا 30 هزار تومان تولید شده، لذا امکان کاهش قیمت وجود ندارد.

به گزارش فارس، این فروشنده لوازم خانگی بیان داشت: در مجموع فعلا ارزیابی دقیقی نمی - خدمات ساید بای ساید دروس - توان از اثرات کاهش قیمت ارز بر بازار لوازم خانگی داشت .

وی با بیان - خدمات ساید بای ساید دروس - اینکه کاهش قیمت ارز هیجانی است، گفت: همانطور که افزایش قیمت ارز هیجانی بود لذا نمی توان تصویر روشنی از آینده بازار لوازم خانگی داشت.

این فعال صنفی بیان داشت: پیروزی باید در انتخابات آمریکا - خدمات ساید بای ساید دروس - بر کاهش قیمت ارز موثر بود، در حالی که تا 20 ژانویه قدرت در دست ترامپ است و معلوم نیست در این مدت چه اتفاقاتی رخ دهد و وضعیت ارزی کشور را نمی توان به صورت دقیق پیش بینی کرد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone