خدمات فریزر فریجیدر کاشانک


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا باید بعد از جابجایی عمودی یخچال باید یخچال را چند ساعت خاموش کنیم؟
  پاسخ: خیر، در صورتی که جابجایی به صورت عمودی باشد و یخچال کج نشود احتیاجی به خاموش کردن دستگاه به مدت طولانی نیست.
 2. سوال: آیا گاز یخچال خطرناک است؟
  پاسخ: در یخچال ها از گازهای متفاوتی استفاده میشود گاز R12 و R134 که گازهای زیر مجموعه فرئون بوده و اشتعالزا نمیباشد و خطر جانی ندارند اما برای محیط زیست در حجم بالا زیان بار هستند. اما گاز R600 زیرمجموعه گاز بوتان بوده و اشتعال زا میباشد و باید در هنگام تخلیه گاز یخچال نکات ایمنی را رعایت نمود. این گاز برای محیط زیست خطر کمتری دارد.
 3. سوال: یخچال باید چقدر با دیوار فاصله داشته باشد؟
  پاسخ: یخچال باید از پشت با دیوار حداقل 10 سانتی متر فاصله داشته باشد و از طرفین بهتر است 5 سانتی متر فاصله داشته باشد.
 4. سوال: دمای محیط نصب یخچال باید چند درجه باشد؟
  پاسخ: دمای استاندارد محل نصب یخچال بین 5 تا 35 درجه سانتی گراد میباشد و نصب یخچال در محیط هایی با دمای کمتر یا بیشتر از دمای ذکر شده میتواند باعث آسیب به یخچال شود.
 5. سوال: چقدر طول میکشد تا مخزن خالی یخساز پر شود؟
  پاسخ: وقتی دستگاه را تازه به برق میزنید 12 ساعت زمان نیاز است تا دمای فریزر به 20- درجه برسد و بعد از آن یخساز شروع به تولید یخ نموده و حدودا دو الی سه روز زمان میبرد تا مخزن یخساز پر شود. فشار آب منزل و حجم مواد غذایی درون فریزر و باز و بسته کردن درب یخچال در طول روز نیز در سرعت ساخت یخ موثر است.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00773.html
1399/2/24 11:49:19

اصطلاحات ماشین ظرفشویی که باید بدانید!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، اصطلاحات ماشین ظرفشویی به دلیل تنوع زیاد و اسامی عجیب کمی گیج کننده است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، اصطلاحات ماشین ظرفشویی به دلیل تنوع زیاد و اسامی عجیب کمی گیج کننده است اما دانستن آن ها الزامی بوده و برای جلوگیری از آسیب به ماشین ظرفشویی و یا حتی ظروف باید مورد توجه قرار بگیرند. برای آموزش اصطلاحات ماشین ظرفشویی حتما باید به دفترچه راهنما محصول مراجعه کرد - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - اما در این بخش به منظور راحتی مخاطبان مهمترین - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - آن ها ذکر شده است.

ماشین ظرفشویی در اکثر خانه های امروزی جای دارد و به دلیل - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - صرفه جویی در وقت و انرژی طی سال های اخیر بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است اما همان طور که می دانید تکنولوژی با سرعت برق آسایی به جلو حرکت می کند و در نتیجه لوازم خانگی هایی مانند ماشین ظرفشویی روز به روز پیچیده تر شده و از فناوری - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - های جدید بهره می برند. آموزش اصطلاحات ماشین ظرفشویی می تواند از صدمه زدن به دستگاه جلوگیری کند و به همین دلیل آشنایی با اصطلاحات ماشین ظرفشویی امری ضروری تلقی شده و در ادامه تلاش شده تا به معرفی آن ها پرداخته شود.

اصطلاحات ماشین ظرفشویی

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

علامت نمک در ماشین ظرفشویی

علامت - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - نمک در ماشین ظرفشویی به معنای نرم کردن آب سخت و جلوگیری از ایجاد موج - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - است. ماشین ظرفشویی ها مجهز به یک قطعه به نام رزین هستند که کار اصلی آن گرفتن سختی آب است و برای تمیز کردن رزین از نمک استفاده می کنند.

برخی از ماشین ظرفشویی های مجهز به نشانگر و یا علامت نمک در ماشین ظرفشویی هستند که در صورت روشن شدن باید آن را پر کرد.

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

نحوه - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - ریختن نمک در ماشین ظرفشویی بدین گونه است که در ابتدا باید ماشین ظرفشویی را روشن کرده و بعد قرص ماشین ظرفشویی را در داخل بخش مورد نظر قرار داده و سپس به علامت نمک در ماشین ظرفشویی و مایع جلا دهنده - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - توجه کرده و پس از مشاهده چراغ مایع جلا دهنده می توان مایع ظرفشویی را ریخت. اگر - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - علامت S نشان داده شد، نیاز به نمک ظرفشویی دارید.

علامت و معنی hygiene در ماشین ظرفشویی یا Hygiene Plus

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

سوال معنی hygiene در ماشین ظرفشویی چیست؟ بارها برای بسیاری از کاربران به وجود آمده است و  در واقع این علامت در ماشین ظرفشویی - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - برای شستشوی بهداشتی  ظرف ها کاربرد دارد.

علامت hygiene در ماشین ظرفشویی در اکثر مدل ها - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - به چشم می خورد.  برنامه  - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - Hygiene Plus یا hygiene برای افرادی که به دنبال ضدعفونی کردن ظروف و قاشق و چنگال و از بین بردن باکتری ها هستند. گزینه مناسبی تلقی می شود.

پس از قرار - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - دادن ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی و انتخاب برنامه شستشوی اصلی، دکمه  Hygiene Plus یا hygiene را - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - هم انتخاب کنید. به این ترتب تمامی ظروف شما به صورت بهداشتی و بدون هیچ میکروبی قابل استفاده خواهند بود.

نشان Rinse aid  یا کمک آبکشی

نشان Rinse aid  یا - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - کمک آبکشی به منظور سرعت بخشیدن به عمل خشک کردن و جلوگیری از ایجاد لکه کاربرد دارد.

ظرفیت یا Capacity

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

ظرفیت یا Capacity به تعداد ظرف هایی قرار گرفته در ماشین ظرفشویی مربوط می شود که به طور کلی ماشین ظرفشویی ها از جهت ظرفیت یا Capacity  به سه دسته کامپکت (compact)، اسلیم لاین (slimline) و فول سایز (full size) تقسیم بندی می شود که به ترتیب 4 تا6، 8 تا  10 و در نهایت 12 تا  15مکان ظرف دارند.

خواندن مطلب ذیل را از دست ندهید:

بهترین ظرفشویی بوش در بازار ایران و جهان+مشخصات
کشوی کارد و چنگال یا Cutlery drawer

برخی از ماشین ظرفشویی ها مجهز به کشوی کشوی کارد و چنگال یا Cutlery drawer هستند که به منظور افزایش فضا و قراردادن کارد و چنگال کاربرد داشته و در - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - بالای سبد قرار می گیرد.

قفل - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - کودک - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - یا Child-safety lock

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

اکثر ماشین ظرفشویی های موجود در بازار مجهز به قفل کودک یا Child-safety lock هستند که با فعال کردن آن کودک دیگر نمی تواند ماشین ظرفشویی را روشن کند ویا تنظیمان آن را تغییر دهد.

سبدهای قابل تنظیم - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - یا Adjustable baskets

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

هدف از طراحی سبدهای قابل تنظیم یا - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - Adjustable baskets ایجاد فضای بیشتر به منظور قرار دادن ظروف بزرگ تر نظیر قابلمه یا ماهیتابه است که - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - امکان جابه جایی آن به بالا و پایین وجود دارد.

نماد ایمنی ماشین ظرفشویی یا - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - Dishwasher safe symbol

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

نماد ایمنی ماشین ظرفشویی یا Dishwasher safe symbol بر روی ظروف وجود دارد و در واقع مجوز شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی است.  این نماد معمولا بر روی - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - ظرف یا جعبه وجود دارد اما اگر نگران آسیب دیدن  ظروف خود هستید بهتر است با دست شسته شود و یا در قفسه بالایی گذاشته شود.

سهولت استفاده یا Ease of use

سهولت استفاده یا Ease of use یکی دیگر از نماد هایی است که برخی از افراد با آن مواجه - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - شده اند، این نماد براساس بررسی های انجام شده و هر بار شستشوی ظرف و قرار دادن و برداشتن ظروف و البته تنظیمات و کلید های به محصول داده می - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - شود.

صفحه کلید و تنظیمات

صفحه کلید و تنظیمات مجموعه ای از کلیدها، نشانگر و یا صفحه نمایش است که معمولا در بالای درب قرار می گیرند و برای اجرای تنظیمات مختلف و به عبارت دیگر کنترل ماشین ظرفشویی کاربرد داد.

ماشین ظرفشویی توکار یا ماشین ظرفشویی Built-in

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

ماشین ظرفشویی های توکار یا Built-in به دلیل اشغال  فضای کمتر و همچنین هارمونی با کابینت های آشپزخانه مورد توجه قرار می گیرند. ماشین ظرفشویی توکار یکپارچه بوده و البته در برخی از نسخه ها، پنل کنترل و کلید دیده می شود و کاملا یکپارچه نیست.

ماشین ظرفشویی های کامپکت و یا ماشین ظرفشویی رومیزی table-top

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

 ماشین ظرفشویی های کامپکت یا رومیزی - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - معمولا چهار تا شش - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - نفره هستند و بر روی کانتر قرار می گیرند. خرید ماشین ظرفشویی های کامپکت به خانواده های کم جمعیت توصیه می شود. علاوه براین، این نوع در دو مدل کشویی یکپارچه و رومیزی روانه بازار می شوند و - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - برای قرار گرفتن در آشپزخانه های کوچک و یا - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - ادارات ایده آل هستند.

ماشین ظرفشویی مجزا یا Freestanding

ماشین ظرفشویی مجزا یا Freestanding به وفورد در بازار یافت می شوند و استقبال از آن ها بیشتر از سایر مدل ها در بازار است.

ماشین ظرفشویی فول سایز

ماشین ظرفشویی فول سایز یکی دیگر از انواع ماشین ظرفشویی - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - موجود در بازار است که از سایر مدل ها بزرگ تر بوده و برای خانواده های پرجمعیت کاربرد دارد.

ابزار های ضد آب ریزی یا اصطلاح Anti-flood devices ماشین ظرفشویی

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

Anti-flood devices یکی از اصطلاحات ماشین ظرفشویی - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - است که بارها در مورد آن سوال شده است. ماشین ظرفشویی های مجهز به شناور  بوده و  - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - از قابلیت تشخیص آب در کف دستگاه برخوردار هستند و در واقع در هنگام بروز مشکل وارد عمل شده و از پر شدن آب در ماشین - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - ظرفشویی جلوگیری می کنند.

اصطلاح استارت - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - تاخیری و یا Delay start

Delay start یا استارت تاخیری بسیار کاربردی بوده و امکان کار کردن ماشین ظرفشویی را با تاخیر فراهم می کند. - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - با فعال کردن این برنامه کار ماشین ظرفشویی می تواند تا - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - چند ساعت دیرتر - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - انجام شود و تنها کافیست که کلید را فعال کرده و بعد از مشخص کردن زمان مورد نظر درب ماشین ظرفشویی را ببندید. این برنامه در اکثر مدل ها نظیر ماشین ظرفشویی ال جی وجود - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - دارد.

بیشتر بدانید:

مشخصات ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD88NS

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI10M
خشک کن یا dying ماشین ظرفشویی

یکی از قابلیت های که هنگام خرید برای مشتریان حائز اهمیت است، نشان خشک کن یا dying ماشین ظرفشویی بوده و معمولا - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - در آزمایش های ماشین ظرفشویی بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

برنامه Eco یا شستشوی اقتصادی

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

برنامه Eco یا شستشوی اقتصادی در اکثر ماشین ظرفشویی های موجود در بازار است و همواره در لیست اصطلاحات ماشین ظرفشویی قرار دارد. با انتخاب این - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - برنامه در مصرف برق و آب صرفه جویی شده و در مقابل زمان شستشوی بالا می رود. - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - این برنامه شامل دور پیش شستشو، یک دور شستشو اصلی، دو دور آبکشی و خشک کن می شود.

قفسه های تاشو ماشین ظرفشویی یا Flexible racks

قفسه های تاشوی ماشین ظرفشویی در قسمت بالای دستگاه قرار می گیرند و به منظور ایجاد فضای بیشتر برای قراردادن ظروف بزرگ استفاده می شود.

برچسب انرژی ماشین ظرفشویی - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - یاEnergy-efficiency labels

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

برچسب انرژی ماشین ظرفشویی یا Energy-efficiency labels به انرژی مصرف شده ماشین ظرفشویی مرتبط است که براساس بررسی های انجام شده از A+++ تا D  تقسیم بندی می شوند. با استفاده از این برچسب انرژی می توان بازده لوازم خانگی را اندازه گیری کرد.

برچسب انرژی  A+++ بیشترین بازده انرژی خواهد داشت. حرف A در برچسب انرژی ماشین ظرفشویی با زمینه ی سبز پررنگ نمایش داده می شود و  حاکی از کمترین مصرف انرژی و بیشترین کارایی وسیله است.

اصطلاح Half load ماشین ظرفشویی یا شستشو با نیمی از ظرفیت

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

اصطلاح Half load ماشین ظرفشویی به معنای شستشو ظرف کمتر است که افراد با انتخاب این کلید می توانند ظرف خود را در سبد بالا و یا پایین قرار داده و تنها ماشین ظرفشویی یکی از سبد ها را شستشو دهد.

انتخاب کلید Half load ماشین ظرفشویی در کاهش مصرف انرژی بسیار موثر است و در صورت فعال - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - نکردن آن، دستگاه هر دو سبد را می شورد.

قابلیت UV در ماشین ظرفشویی

برخی از ماشین ظرفشویی مانند نسخه های ال جی از قابلیت UV بهره می برند که به کمک آن می - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - توان باکتر های ظروف را از بین برد. بعد از عملیات خشک شدن ظروف، لامپ UV ماشین ظرفشویی فعالیت خود را در جهت ضدعفونی و از بین بردن باکتری ها آغاز می کند.

توجه داشته - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - باشید که پیش از بستن درب ماشین ظرفشویی حتما کلید UV را فعال کنید و به محض باز کردن درب پس از پایان کار، لامپ - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - خاموش می شود.

برنامه تکمیلی اسپری یا SPRAY ماشین ظرفشویی

کار اصلی SPRAY ماشین ظرفشویی تنظیم میزان فشار و تزریق آبفشان ها است که به سه دسته کم، زیاد و متوسط تغییر می کند. برخی از مدل ها مجهز به سری های اسپری بزرگ هستند که - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - برای شستشوی ظروف بسیار کثیف کاربرد دارند.

شستشوی قدرتمند ماشین ظرفشویی یا کلید POWER

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

شستشوی قدرتمند ماشین ظرفشویی یا  کلید POWER برای تمیز کردن ظروف بسیار کثیف فعال می شود که شامل یک دور پیش شستشو و یک دور شستشوی اصلی همراه با بخار - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - و سه دور آبکشی و خشک کن می شود و دما با انتخاب این برنامه بالاتر است.

 اصطلاح منطق فازی - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - یا fuzzy logic ماشین ظرفشویی

فناوری fuzzy logic ماشین ظرفشویی مجهز به سنسور وزن و انتخاب برنامه و زمان بر اساس مقدار ظرف است که با توجه حجم - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - ظرف - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - شرایط شستشو نظیر دما و وزن را به صورت خودکار انتخاب می کند.

شستشوی سنسوری یا  sensor wash ماشین ظرفشویی

sensor wash ماشین ظرفشویی نام دیگر فناوری - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - fuzzy logic  است و همان طور که گفته شد، شستشوی ظروف براساس سنسورها صورت می گیرد و مصرف انرژی - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - و آب کاهش می یابد.

قرص های ماشین ظرفشویی

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

کارایی قرص های ماشین ظرفشویی بسیار بالا بوده و به‌طورکلی تنها نقطه‌ضعف اشاره شده از سوی کاربران - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - قیمت نسبتا بالای این قرص است.

کنترل‌ های ماشین‌های ظرفشویی پنهان یا Hidden dishwasher controls

کنترل‌ های ماشین‌های ظرفشویی پنهان در نسخه های یکپارچه قرار - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - دارد که با بسته شدن درب کلید ها مخفی شده و در نتیجه هارمونی بیشتری با کابینت های پیدا می کند.

Water efficiency ماشین ظرفشویی یا بازده مصرف آب

دانستن Water efficiency ماشین ظرفشویی در هنگام خرید بسیار اهمیت دارد - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - زیرا برخی از مدل ها در هر بار شستشو آب زیادی مصرف می کنند و با اطلاع از آن خرید را برای - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - مشتریان آسان تر می کند.

مکان ظرف یا place setting ماشین ظرفشویی

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

مکان ظرف یا place setting ماشین - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - ظرفشویی مربوط به گنجایش ماشین ظرفشویی می شود که در مدل وسایز های مختلف متفاوت است و در واقع شامل محل قرار گیری انواع ظروف، قاشق و چنگال می شود.

برنامه Care در ماشین ظرفشویی

برنامه Care - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - در ماشین ظرفشویی به منظور شستشوی ظروف حساس و کریستال کاربرد دارد و با فعال کردن آن، - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - بخار حین شستشو اصلی اسپری می‌شود.

برنامه شستشو Auto  یا خودکار ماشین ظرفشویی

برنامه شستشو - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - Auto  یا خودکار ماشین ظرفشویی طبق چرب بودن ظروف، زمان و دمای آب برای شستشو مشخص می‌شود - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - و امکان دارد این عملکرد در ظرفشویی چند دقیقه زمان ببرد. این برنامه کمی زمان بر بوده و با استفاده از سنسورهای موجود - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - چربی - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - ظروف مشخص می شود و باید توجه داشت که - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - عملکرد اسپری در این برنامه فعال نمی شود و در پایان - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - خنک سازی یا همان cool dry وارد عمل می شود.

آموزش استفاده از ماشین ظرفشویی

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

آموزش استفاده از ماشین ظرفشویی همانند دانستن اصطلاحات ماشین ظرفشویی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در سریع کردن امور شستشو و همچنین ماندگاری بالای دستگاه شما نیز تاثیر گذار است.

آموزش استفاده از ماشین ظرفشویی شامل مراحلی است که در ادامه تلاش شده تا به معرفی آن ها پرداخته شود و این مراحل - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - شامل آماده کردن ظروف و قرار دادن آن ها در دستگاه می شود.

مراحل آموزش استفاده از ماشین ظرفشویی
 1.  پیش از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی حتما تمامی - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - مواد غذایی باقی مانده را پاک کرده و در صورتی که قصد دارید قابلمه یا ماهیتابه را در داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید، توصیه می شود که در ابتدا آن - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - ها را خیس کرده تا لکه های سخت جدا شود.
 2.  دومین مرحله آموزش استفاده از ماشین ظرفشویی مربوط به نوع ظروف می شود. زیرا امکان آسیب برخی از ظروف حساس نظیر چوبی با قرار گرفتن در ماشین ظرفشویی وجود دارد و به همین دلیل حتما به نماد ایمنی ظروف دقت کنید. از قرار دادن ظروف آلومینیومی و یا نقره در داخل ماشین ظرفشویی خودداری کنید.
 3. ظروف را طوری در ظرفشویی قرار دهید که سمپاش ها را مسدود نکنید.
 4. حتما از مواد - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - شوینده مناسب ماشین ظرفشویی استفاده کنید که به صورت ژل، پودر و یا قرص - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - در بازار موجود است.کافی است یک قرص شوینده یا یک دوز پودر را داخل مخزن - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - قرار دهید و درب آن را محکم ببندید.
 5. چرخه مناسب شستشو براساس - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - کثیفی ظرف انتخاب کرده و معمولا ماشین ظرفشویی ها دارای شستشوی سبک، شستشوی طبیعی و شستشوی سنگین هستند.
 6. نوع خشک کردن - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - را انتخاب کنید.

سوالات رایج مخاطبان پیرامون اصطلاحات ماشین ظرفشویی

 • علامت ستاره در ماشین ظرفشویی

با توجه بررسی های انجام - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - شده، علامت ستاره در ماشین ظرفشویی از جمله سوالات رایج و اصطلاحات سرچ شده - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - در گوگل است که قصد داریم در این بخش توضیحاتی در خصوص آن ارائه دهیم.

علامت ستاره در ماشین ظرفشویی در واقع نمایان گر محل ریختن مایع جلا دهنده است که بر روی درب ماشین ظرفشویی قرار داشته و به محض - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - تمام شدن هشدار می دهید. از فواید مایع جلادهنده می توان به براق شدن ظروف و خشک شدن سریع آن ها اشاره کرد.

 • استفاده از ماشین ظرفشویی بوش - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - سری 6

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

استفاده از ماشین ظرفشویی بوش سری 6 نیز در لیست مشکلات رایج پیرامون آموزش اصطلاحات ماشین ظرفشویی قرار دارد که شامل تنظیمات و کاربرد کلیدهای آن می شود.

توصیه می شود پیش از استفاده از ماشین ظرفشویی بوش سری 6 حتما دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید. در بالا به معرفی بخشی از کلید های مدل های بوش پرداخته شد. به عنوان مثال ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مجهز به دکمه Auto بوده که به صورت خودکار میزان کثیفی ظروف را اندازه گیری می کند و براساس آن دما و زمان را تعیین می کند.

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

از دیگر کلید های این ماشین ظرفشویی بوش می توان به کلید 1h اشاره کرد که برای شستشوی ظروف و گلدان های کثیف مناسب بوده که دمای آن 65 درجه بوده و یک ساعت زمان شستشو نیز در نظر گرفته شده است. برای اطلاعات بیشتر به مطلب بالا مراجعه کنید.

 • عملکرد دکمه های ماشین ظرفشویی ال جی

خدمات فریزر فریجیدر کاشانک

یکی دیگر از چالش های رایج کاربران و مشتریان نحوه عملکرد دکمه های ماشین ظرفشویی ال جی است که خواندن دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی ال جی برای آشنایی با کلیدهای الزامی بوده - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - و به برخی از اصطلاحات آن در بالا اشاره شد.

عملکرد دکمه های ماشین ظرفشویی ال جی چندان سخت نبوده و تنها نیاز به کمی مطالعه است. به عنوان مثال برای تخلیه آب ماشین ظرفشویی ابتدا باید - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - دستگاه را روشن کرده و سپس یک کلید دلخواه مانند Quick را فشار داده و - خدمات فریزر فریجیدر کاشانک - یک دقیقه اول شروع به کار دستگاه، آب ماشین ظرفشویی تخلیه می شود.

انتهای پیام/

 

- خدمات فریزر فریجیدر کاشانک -
اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone