خدمات یخچال در منزل رسالت


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: تفاوت ترمودیسک و سنسور دیفراست در چیست؟
  پاسخ: سنسور دیفراست یک مقاومت الکتریکی میباشد که به صورت کاملا الکترونیکی عمل میکند اما ترمودیسک یک ترموستات حساس به تغییرات دمایی بوده و به صورت مکانیکال و صفر و یکی عمل نموده و مانند یک کلید فرمان قطع و وصل المنت را اعلام میکند.
 2. سوال: فاصله استاندارد یخچال از طرفین باید چقدر باشد؟
  پاسخ: یخچال باید از پشت با دیوار حداقل 10 سانتی متر فاصله داشته باشد و از طرفین بهتر است 5 سانتی متر فاصله داشته باشد.
 3. سوال: تعمیراتی که برای دستگاه من انجام میشود ضمانت هم دارد؟
  پاسخ: بله، تمام خدمات ارائه شده از سوی همکاران ما دارای 90 روز گارانتی میباشد.
 4. سوال: بابت تعمیر یخچال چه هزینه ای دریافت می شود؟
  پاسخ: دستگاه باید در ابتدا توسط تکنسین متخصص بررسی شده و پس از آن هزینه تعمیر یخچال به شما اعلام میگردد.
 5. سوال: آیا گاز یخچال خطرناک است؟
  پاسخ: در یخچال ها از گازهای مختلفی استفاده میشود گاز R12 و R134 که از خانواده گاز فرئون میباشند گاز اشتعالزایی نیستند و فاقد خطر جانی میباشند اما در حجم بالا میتواند به محیط زیست و لایه اوزون آسیب برساند. اما گاز R600 از خانواده گاز بوتان بوده و اشتعالزا میباشد و باید در گاز گیری یخچال نکات ایمنی را رعایت نمود. این گاز برای محیط زیست خطر کمتری دارد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00533.html
1399/5/15 9:40:04

افزایش مراجعات برای تعمیر لوازم خانگی در پی رشد قیمت ها

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: رشد قیمت‌ها سبب شد تا در بازار شاهد افزایش حدود

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا - خدمات یخچال در منزل رسالت - ایران»، رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: رشد قیمت‌ها سبب شد تا در بازار شاهد - خدمات یخچال در منزل رسالت - افزایش حدود ۹۰ درصدی مراجعات افراد برای - خدمات یخچال در منزل رسالت - تعمیر لوازم خانگی به - خدمات یخچال در منزل رسالت - جای تعویض باشیم.

افزایش قیمت لوازم خانگی منجر به کاهش قدرت خرید مردم شده است و در واقع تعمیر لوازم خانگی جایگزین خرید و تعویض آن شده است.

بررسی بازار لوازم خانگی گویای آن است که با بالا رفتن نرخ ارز در - خدمات یخچال در منزل رسالت - ماه‌های گذشته، شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی با تایید سازمان حمایت از مصرف - خدمات یخچال در منزل رسالت - کنندگان و تولیدکنندگان، افزایش ۲۰ درصدی قیمت تلویزیون و حداکثر ۲۵ درصدی برای سایر لوازم خانگی نسبت به بهمن‌ماه پارسال مجوز افزایش قیمت برای محصولات خود را یافتند.

بروز - خدمات یخچال در منزل رسالت - رشد قیمت‌ها، درحالی که قدرت خرید خانواده‌ها متناسب با آن - خدمات یخچال در منزل رسالت - افزایش نداشت، به چالشی اساسی در بازار و تقاضا برای این محصولات بدل شده است، بطوری که دبیر انجمن صنفی توزیع‌کنندگان لوازم‌خانگی تهران گفت:‌ - خدمات یخچال در منزل رسالت - با وضعیت به وجود آمده، کالا در بازار موجود است، اما خریدار نیست.

«اکبر پازوکی»‌ توضیح داد: افزایش قیمت لوازم‌خانگی از یک طرف و افت قدرت خرید مردم از سوی دیگر، موجب شد تا رکود در بازار را شاهد باشیم.

خدمات یخچال در منزل رسالت

وی خاطرنشان‌کرد: ‌اکنون به‌جز افرادی که برای تهیه جهیزیه نوعروسان به بازار مراجعه می‌کنند، در عمل خریداری در بازار وجود - خدمات یخچال در منزل رسالت - ندارد.

این مقام تاکیدکرد:‌ چنانچه بخواهیم - خدمات یخچال در منزل رسالت - به بازار، مردم و کارخانه‌ها کمک شود، باید نقدینگی مورد نیاز شرکت‌ها را در اختیارشان قرار داد؛ به این ترتیب با افزایش تولید، هزینه‌های سربارشان کاهش یافته و قادر به کاهش قیمت‌ها خواهند بود.

پازوکی یادآورشد:‌ امروز کارخانه‌های زیادی وجود دارند - خدمات یخچال در منزل رسالت - که با یک شیفت کاری فعالیت می‌کنند و - خدمات یخچال در منزل رسالت - با تزریق نقدینگی مورد نیاز و تامین ارز برای تهیه مواد اولیه، قادر به افزایش تولید خواهند شد.

وی گفت: تولیدکنندگان داخلی در چند سال گذشته توانستند بین ۳۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش تولید داشته باشند، - خدمات یخچال در منزل رسالت - اما هنوز به حد اشباع بازار نرسیده که در این صورت می‌توان به صادرات نیز مبادرت ورزید.

دبیر انجمن صنفی توزیع‌کنندگان لوازم‌خانگی تهران در عین حال، مخالف اعطای وام و تسهیلات خرید کالا به مشتریان برای خرید لوازم خانگی است.

وی تاکید کرد: می‌توان به جای چنین طرح‌هایی، باید نقدینگی را در اختیار - خدمات یخچال در منزل رسالت - تولیدکننده قرار - خدمات یخچال در منزل رسالت - داد تا بتواند به افزایش تولید و کاهش قیمت تمام شده، اقدام کند.

به گزارش ایرنا، مطابق آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت در سه ماهه نخست امسال شرکت‌های داخلی ۲۱۰ هزار و ۲۰۰ دستگاه تلویزیون - خدمات یخچال در منزل رسالت - تولید کردند که در مقایسه - خدمات یخچال در منزل رسالت - با مدت مشابه پارسال رشد ۴۹.۴ درصدی داشته است. همچنین تولید یخچال و فریزر با رشد ۷.۹ درصدی به ۳۲۸ هزار و ۵۰۰ دستگاه و ماشین لباسشویی با رشد ۱۱۵.۱ درصدی به ۲۰۷ هزار و ۴۰۰ دستگاه رسید.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone