خدمات یخچال کرال شیخ بهایی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: چقدر زمان میبرد تا باکس یخساز پر شود؟
  پاسخ: وقتی دستگاه را به برق بزنید حدودا 12 ساعت طول میکشد تا دمای فریزر به 20- درجه برسد و بعد از 12 ساعت عملیات ساخت یخ شروع شده و معمولا 48 تا 72 ساعت طول میکشد تا مخزن یخساز کاملا پر بشود. البته فشار آب و حجم مواد غذایی داخل فریزر و باز و بسته شدن درب در طول روز نیز میتواند بر سرعت یخسازی موثر باشد.
 2. سوال: آیا باز گذاشتن درب یخچال به موتور یخچال آسیب میزند؟
  پاسخ: باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی باعث خارج شدن سرمای موجود در کابین یخچال شده و به تبع آن موتور یخچال باید برای مدت بیشتری کارکند تا سرمای از دست رفته را تامین نماید. باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی مثلا یک شبانه روز میتواند باعث آسیب رساندن به کمپرسور یخچال بشود.
 3. سوال: آیا تعمیرات در محل انجام میشود یا دستگاه به کارگاه حمل می شود؟
  پاسخ: در اکثر موارد تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد اما در صورت خرابی قطعاتی همچون برد الکترونیکی ، فقط قطعه دارای ایراد جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
 4. سوال: دلیل خرابی شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: رسوب زیاد آب ، تعویض دیرتر از موعد فیلتر تصفیه آب یخچال ، فشار خیلی زیاد آب ، فشار خیلی کم آب و یا نوسانات برقی و خرابی برد الکترونیکی یا نشتی آب از شلنگ ها و فیلتر ممکن است باعث خرابی شیربرقی یخچال شود.
 5. سوال: یخساز یخچال چند ساعت یکبار یخ خالی میکند؟
  پاسخ: در صورتی که دمای فریزر مناسب بوده و سرما به اندازه کافی به قالب های یخ برسد هر 4 ساعت یکبار موتور یخساز یکبار چرخش داشته و بین 6 تا 10 عدد قالب یخ را داخل محفظه یخ خالی میکند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00637.html
1399/4/18 14:50:26

درج قیمت محصولات به عرضه کنندگان لوازم خانگی ابلاغ شود

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، رئیس سازمان صمت البرز با اشاره به طرح ویژه نظارت و بازرسی در حوزه لوازم

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، رئیس سازمان صمت البرز با اشاره به طرح ویژه نظارت و بازرسی در حوزه لوازم - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - خانگی اظهار داشت: اتاق های اصناف مکلف اند موضوع الزام رعایت قیمت‌های ثبت شده در سامانه 124 توام با درج قیمت و شناسه کالا روی محصولات را به تمامی عرضه کنندگان لوازم خانگی ابلاغ و تاکید کنند.

رامین ربیعی - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - در جمع خبرنگاران پیرامون نظارت بر بازار لوازم خانگی و درج قیمت ها توسط عرضه کنندگان لوازم خانگی تصریح کرد: بازرسی سازمان صمت و اتاق های اصناف مکلف است ضمن رصد و پایش مستمر بازار محصولات لوازم خانگی، نسبت به کنترل و نظارت ویژه بر زنجیره تولید تا مصرف نظارت کرده و هرگونه تخلف را در کوتاه ترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار دهند. همچنین سازمان صمت البرز ضمن هماهنگی با سازمان - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - حمایت، تعزیرات حکومتی و سایر مراجع قضایی، پرونده های متشکله را در موعد مقرر مورد رسیدگی قرار - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - خواهد داد.

ربیعی - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - افزود: با توجه - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - به دستورالعمل‌های ارسالی از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، تمام واحدهای تولید و عرضه در زمینه تولید لوازم خانگی مخصوصا کالاهای پرمصرف شامل یخچال، فریزر، لباسشویی، - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - اجاق گاز و … باید اقدام به درج شناسه بر روی کالا نموده و از عرضه کالای بدون شناسه خودداری نمایند؛ همچنین رعایت درصد سود قانونی، فروش کالا با فاکتور رسمی و ارائه گارانتی برای تمامی کالاهای خصوصا در بخش لوازم خانگی اجباری و - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - الزامی - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - است.

خدمات یخچال کرال شیخ بهایی

وی توضیح داد: در استان البرز با توجه به حضور - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - چند برند مطرح لوازم خانگی رصد این تولیدات از درب کارخانه تا انبار - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - و فروشگاهها صورت می گیرد و در صورت افزایش قیمت لوازم خانگی - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - بیش از نرخ مصوب، متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

رئیس - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - سازمان صمت البرز ادامه داد: واحدهای صنفی ذیربط از جمله نمایندگی های رسمی فروش ملزم به نصب برچسب قیمت مصرف کننده مطابق با قیمتهای اعلامی در سامانه www.124.ir هستند و با هرگونه تخلفی همچون گرانفروشی، احتکار، - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - امتناع از عرضه و … به شدت برخورد خواهد شد.

ربیعی درباره کم و کیف طرح ویژه نظارت و بازرسی در - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - حوزه لوازم خانگی اظهار داشت: در این طرح، اتاق های اصناف نیز مکلفند ضمن هماهنگی با بازرسی صمت استان البرز با اعمال نظارت جدی و مؤثر بر واحدهای عرضه کننده - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - صنفی، موضوع الزام رعایت قیمتهای ثبت شده در سامانه 124 توام با درج قیمت و شناسه کالا روی محصولات را به تمامی فروشندگان و عرضه کنندگان لوازم خانگی ابلاغ نموده و رصد و پایش در این زمینه را در اولویت نظارت های خود قرار - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - دهد.

خدمات یخچال کرال شیخ بهایی

وی با اشاره به نظارت بیش از پیش بر روی عمده فروشان و بنکداران لوازم خانگی تاکید کرد: طرح تشدید بازرسی و برخورد با تخلفات گرانفروشی علی‌الخصوص در بخش نمایندگی ها و عاملین توزیع کل، بنکداران و عمده فروشان لوازم خانگی به شدت در حال پیگیری است و بنکداران و فروشگاههای لوازم خانگی، ملزم به ثبت موجودی خود در سامانه جامع انبارها هستند و در صورت - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - هرگونه اهمال و کم کاری باید عواقب آن را نیز پذیرا باشند.

بنا به گفته این مقام مسئول واحدهای تولیدی لوازم خانگی که کالاهایی با قیمت مناسب تر و کیفیت بالاتر به بازار - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - عرضه نمایند در دریافت مواد اولیه تولید در اولویت خواهند بود.

دبیر ستاد تنظیم بازار استان - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - البرز در ادامه بیان داشت: حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد مجوز افزایش قیمت کالاهای تولیدی لوازم خانگی توسط سازمان حمایت نسبت به بهمن ماه سال ۹۷ - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - صادر شده و بازرسین ما با هرگونه افزایش قیمت خارج از ضوابط و مجوز صادر شده برخورد جدی خواهند داشت.

به گزارش ایلنا، ربیعی از شهروندان خواست به دور از خریدهای هیجانی قبل از خرید لوازم خانگی به سایت www.124.ir مراجعه نمایند و در ادامه تاکید کرد:  عرضه کالا با قیمت‌های بالاتر از قیمت ثبت شده در سامانه مذکور تخلف محسوب می‌شود. در این سامانه قیمت‌ها به تفکیک برند درج شده و برای توزیع‌کنندگان خرد و عمده قابل استناد است.

شهروندان می توانند هرگونه تخلف در زمینه لوازم خانگی همچون عدم صدور فاکتور، عدم - خدمات یخچال کرال شیخ بهایی - درج قیمت و شناسه کالا، احتکار، گرانفروشی و… را از طریق تلفن «124» گزارش کنند.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone