سرویسکار فریزر صفادشت


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: قیمت موتور یخچال چقدر است؟
  پاسخ: قیمت موتور یخچال با توجه به نوع و ابعاد یخچال متفاوت بوده و قدرت موتور بر حسب پارامتر اسب بخار دسته بندی میشود. مهم ترین خصوصیت موتورحجم جابجایی و توان موتور میباشد که با توجه به مارک موتور و نوع سیم پیچ قیمت های متفاوتی دارد.
 2. سوال: چه ضمانتی بابت حفظ حریم شخصی من وجود دارد؟
  پاسخ: تمامی کارشناسان ما دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی بوده و دوره های ارتباطی برخورد با مشتری را گذرانده اند.
 3. سوال: فریزر خنک نمیکند اشکال از چیست؟
  پاسخ: خنک نکردن فریزر به عوامل متعددی از جمله کمپرسور ، گاز ، فن و قطعات دیفراست ارتباط دارد که نیازمند بررسی توسط کارشناسان متخصص را دارد.
 4. سوال: تفاوت یخچال نوفراست با یخچال های قدیمی چیست؟
  پاسخ: در یخچال های قدیمی بعد از مدتی کارکرد در اواپراتور یخچال شاهد انباشته شدن حجم زیادی برفک بودیم و به تبع آن سرمای یخچال کاهش پیدا میکرد و برای حل این مشکل باید یخچال را برای مدتی از برق کشیده و اقدام به برفک زدایی مینمودیم. در یخچال های نوفراست عمل برفک زدایی به صورت مداوم و چندین بار در طول شبانه روز انجام شده و از انباشته شدن برفک جلوگیری مینماید. در این سیستم از المنت ، ترموفیوز و سنسور دیفراست اضافه شده که یک مجموعه هماهنگ با برد دستگاه هستند و برفک زدایی را به صورت اتوماتیک انجام میدهند.
 5. سوال: چقدر زمان میبرد تا دستگاه من تعمیر گردد؟
  پاسخ: بعد از مراجعه کارشناس و بررسی ایراد دستگاه ، زمان تعمیر و تحویل دستگاه به شما اعلام میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00048.html
1399/10/3 16:18:12

تورم مانع کاهش قیمت تولیدات لوازم خانگی است

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، رئیس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: با وجود افت قیمت ارز، تورم مانع

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، رئیس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: با وجود افت قیمت ارز، تورم مانع کاهش قیمت تولیدات لوازم خانگی است.

اکبر پازوکی درباره - سرویسکار فریزر صفادشت - وضعیت بازار لوازم خانگی و همچنین کاهش قیمت تولیدات لوازم خانگی، گفت: مردم قدرت خرید ندارند و - سرویسکار فریزر صفادشت - به همین دلیل بازار لوازم خانگی راکد است.

رئیس اتحادیه فروشندگان و تولید کنندگان لوازم خانگی، افزود: کالا به وفور در بازار موجود است اما قیمت تمام شده بالا است و  این قیمت ها نیز ناشی از قیمت بالای مواد اولیه تولید است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا علیرغم کاهش نرخ ارز و ثبات قیمت ارز در یک ماه اخیر قیمت - سرویسکار فریزر صفادشت - لوازم خانگی کاهش نیافته است، گفت: وزیر صمت در پاسخ به چنین سوالی در مورد قیمت خودرو چند روز پیش - سرویسکار فریزر صفادشت - گفت که علیرغم کاهش نرخ ارز ما دچار تورم هستیم. بنابراین با توجه به تورم موجود نمی توان انتظار داشت با کاهش قیمت ارز در مقطعی قیمت تولیدات داخلی نیز بلافاصله کاهش یابد.

پازوکی گفت: 70 درصد از مواد اولیه تولید لوازم خانگی داخلی و 30 درصد - سرویسکار فریزر صفادشت - وارداتی است و لذا وقتی 70 درصد قیمت مواد اولیه تولید داخلی بر اثر - سرویسکار فریزر صفادشت - تورم با قیمت - سرویسکار فریزر صفادشت - بالاتر به دست - سرویسکار فریزر صفادشت - تولید کننده می رسد نمی توان انتظار داشت که یک شبه نیز قیمت محصولات تولیدی کاهش یابد اما به هر - سرویسکار فریزر صفادشت - حال کاهش قیمت ارز بر 30 درصد مواد اولیه وارداتی تاثیرگذار است.

به گزارش فارس، رئیس اتحادیه فروشندگان و تولید کنندگان لوازم خانگی افزود: با توجه - سرویسکار فریزر صفادشت - به بازار راکد و کسادی حاکم بر بازار امیدواریم دولت در سال آینده در مورد میزان اخذ مالیات از شرایط - سرویسکار فریزر صفادشت - مالی و اقتصادی اصناف را در نظر بگیرد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone