سرویسکار یخچال سوهانک


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: دلیل جمع شدن آب زیر کشو جامیوه ای یخچال چیست؟
  پاسخ: دلیل جمع شدن آب در زیر کشوی یخچال عموما گرفتگی لوله درین میباشد که به دلیل ورود نان خشک یا سبزی و یا کثیفی و گرد و خاک از کندانسور دچار گرفتگی میگردد و یخ زدگی قسمت کف اواپراتور باعث لبریز شدن آب ناشی از دیفراست اواپراتور به زیر کشو ها میشود. در مواردی نیز ممکن است سوختن المنت یا سنسور دیفراست باعث بروز این مشکل در یخچال شود.
 2. سوال: صدای جیر جیر از پشت یخچال مربوط به چیست؟
  پاسخ: معمولا صدای جیر جیر از پشت یخچال مربوط به خرابی فن کندانسور میباشد که علت آن خرابی بوش فن و کارکرد نامناسب فن یخچال میگردد. در صورت شنیدن صدایی مشابه حتما در صدد بررسی فن کندانسور و رفع ایراد در اولین فرصت باشید. زیرا از کار افتادن فن کندانسور تبعات زیادی داشته و باعث آسیب به کمپرسور یخچال میگردد.
 3. سوال: آیا باز کردن طولانی مدت درب یخچال باعث از بین رفتن گاز یخچال میشود؟
  پاسخ: خیر، گاز یخچال در درون لوله ها و موتور یخچال جریان داشته و به محیط بیرونی ارتباطی ندارد و باز ماندن درب یخچال مشکلی در قسمت گاز یخچال ایجاد نمیکند.
 4. سوال: در صورتی که از تعمیرات ارائه شده راضی نباشیم چه اتفاقی رخ میدهد؟
  پاسخ: دارا بودن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواه بر رضایت مشتریان از خدمات ماست ؛ اما در صورتی که شما از خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران ما راضی نباشید در اسرع فرصت به مشکل شما رسیدگی میگردد و در صورت عدم رضایت امکان استرداد وجه پرداختی به شما وجود دارد.
 5. سوال: دلیل روشن نشدن یخچال چیست؟
  پاسخ: ابتدا باید برق ورودی یخچال و محافظ برق را بررسی نمایید و در صورتی که در این قسمت ها مشکلی وجود نداشت ممکن است خرابی برد الکترونیکی یا خرابی سنسور یخچال از علت های روشن نشدن یخچال باشند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00054.html
1399/10/2 16:38:12

آخرین جزئیات برگزاری بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی + ویدیو

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، زمان زیادی تا آغاز بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی تهران باقی نمانده و روز گذشته 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، زمان زیادی تا آغاز - سرویسکار یخچال سوهانک - بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی تهران باقی نمانده و روز گذشته  عباس هاشمی دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در جمع خبرنگاران حاضر شد و توضیحاتی در خصوص آخرین جزئیات برگزاری بیستمین نمایشگاه - سرویسکار یخچال سوهانک - لوازم خانگی ارائه داد که در این بخش ویدیو مربوط به - سرویسکار یخچال سوهانک - اظهارات وی منتشر شده است.

- سرویسکار یخچال سوهانک -

بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی - سرویسکار یخچال سوهانک - تهران از روز جمعه تا دوشنبه (5 الی 8 دی ماه سال 99) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار می کند که عباس هاشمی، دبیرکل انجمن صنایع لوازم - سرویسکار یخچال سوهانک - خانگی ایران در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین جزئیات برگزاری بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی توضیح داد و در خصوص برگزاری این رویداد با توجه به شیوع کرونا و محدودیت های اعمال شده عنوان کرد: نمایشگاه امسال علیرغم محدودیت های اعمال شده از - سرویسکار یخچال سوهانک - عنوان بزرگ ترین نمایشگاه برگزار شده در ایران برخوردار است که با توجه به ‌مذاکراتی‌ که با شرکت نمایشگاهی انجام شده است، تمامی پروتکل های بهداشتی نظیر استفاده از تونل های ضدعفونی کننده رعایت خواهد شد و تدابیر لازم به منظور برگزاری این رویداد اندیشیده شده است.

در همین رابطه بیشتر بخوانید:

حضور پر رنگ قطعه سازها در بیستمین نمایشگاه - سرویسکار یخچال سوهانک - لوازم خانگی تهران

دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در ادامه افزود: شرکت های خارجی و - سرویسکار یخچال سوهانک - شهرستانی برخلاف سال های گذشته به دلیل ممنوعیت رفت و آمد و تردد در نمایشگاه لوازم خانگی - سرویسکار یخچال سوهانک - امسال حضور دارند اما امسال بر توسعه بخش قطعه سازی به منظور ارتقا کیفیت قطعات و محصولات خانگی تاکید شده و تمرکز ویژه بر روی این بخش داریم و امیدواریم که با فراهم کردن بستر همکاری - سرویسکار یخچال سوهانک - بین قطعه سازی و تولیدکننده هدف عمق بخشیدن به ساخت داخل و بومی سازی قطعات تحقق یابد.

در صفحه بیستمین نمایشگاه لوازم - سرویسکار یخچال سوهانک - خانگی تهران می توانید از جدیدترین اخبار مربوط به برندهای شرکت کننده، محصولات تازه وارد شرکت های حاضر در این رویداد و آخرین جزئیات - سرویسکار یخچال سوهانک - برگزاری بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی خانگی با خبر شوید.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone