نمایندگی رسمی یخچال ازگل


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: سوختن موتور یخچال چیست؟
  پاسخ: عوامل متعددی میتواند باعث سوختن موتور یا همان کمپرسور یخچال شود. نوسانات برقی ، خرابی برد الکترونیکی ، خرابی ترموستات ، کثیف بودن کندانسور ، خرابی فن کندانسور ، فاصله کم یخچال از اطراف و پشت ، کیپی لوله موئی ، نشتی در سیکل گاز و ... جزو عواملی هستند که میتوانند باعث شوند کمپرسور یخچال دچار آسیب گردد.
 2. سوال: دلیل وجود بوی بد درون یخچال چیست؟
  پاسخ: بوی بد یخچال ممکن است بر اثر باقی ماندن طولانی مدت مواد خوراکی درون یخچال باشد. برای پیشگیری از تولید بوی بود در یخچال حتما مواد خوراکی را درون ظرف های در بسته نگه دارید و یخچال را به صورت مرتب هر ده روز یکبار تمیز کنید و موادی که تاریخ انقضای آنها رو به اتمام است از یخچال خارج کنید.
 3. سوال: آیا جابجایی یخچال وقتی دستگاه روشن است خطرناک است؟
  پاسخ: بهتر است در هنگام جابجایی یخچال دستگاه را از برق بکشید.
 4. سوال: آیا یخچال و فریزر موتور های جداگانه دارند؟
  پاسخ: تقریبا در تمام یخچال ها از یک کمپرسور استفاده شده است که وظیفه آن تولید سرما در قسمت فریزر و در قسمت یخچال میباشد. در اکثر یخچال ها سرمای قسمت یخچال از طریق داکت هوا از فریزر تامین میشود. در موارد خیلی کمی در یخچال ها از دو کمپرسور جدا از هم استفاده شده است.
 5. سوال: آیا میشود یخچال ساید بای ساید را به دستگاه تصفیه آب وصل نمود؟
  پاسخ: در صورتی که فشار دستگاه تصفیه آب کم نباشد اتصال یخچال به تصفیه آب ایرادی ندارد اما اگر فشار آب کم باشد میتواند باعث ایجاد خرابی در شیربرقی یخچال شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00350.html
1399/7/13 10:24:31

ردپای جهش خیره‌کننده قیمت‌های لوازم خانگی در بازار

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، نگاهی گذرا بر قیمت ضروری‌ترین کالاهای اساسی خانگی از سال ۱۳۹۶ تا به امروز ردپای

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، نگاهی گذرا بر قیمت ضروری‌ترین کالاهای اساسی خانگی از سال ۱۳۹۶ تا - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - به امروز ردپای جهش خیره‌کننده قیمت‌های لوازم خانگی را در این بازار به‌خوبی آشکار می‌کند.

چشم‌های نگران این روزها نگاه خود را روی بازار ارز و سرمایه قفل کرده‌اند. سیر صعودی قیمت ارز و روند نزولی شاخص بورس چنان همه را مبهوت خود ساخته که کسی توجه چندانی به دیگر بازارهای متاثر از بحران اقتصادی و قیمت‌های لوازم خانگی ندارد. شاید به این دلیل که اولویت کنونی بسیاری از مردم، یافتن راهکاری برای جلوگیری از بی‌ارزش شدن سرمایه - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - اندکی است که در اختیار دارند. در چنین شرایطی خرید لوازم خانگی، خرید پوشاک یا فرش یا مبلمان اولویت خود را در میان مصرف‌کنندگان از دست می‌دهند.

بازار لوازم خانگی مشابه دیگر بازارهای کشور تحت‌تأثیر تحریم‌های اقتصادی، نوسانات شدید قیمت ارز، همه‌گیری کرونا، محدود شدن واردات کالا و قطعات، کاهش توان - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - خرید مردم و بحران اقتصادی قرار گرفته است و به گفته فروشندگان، به ورطه رکود افتاده است. اما همزمان و با وجود اینکه رکود بازار - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - و نبود خریدار کالاهای خانگی در هفته‌های اخیر منجر به کاهش ۱۰ تا ۱۳ درصدی قیمت‌های - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - لوازم خانگی شده‌، اما قیمت اقلام موجود در این بازار نسبت به سال‌های گذشته جهشی چند برابری داشته است.

اکبر پازوکی، رئیس اتحادیه لوازم خانگی روز هشتم شهریور ۹۹ نوسان قیمت در بازار لوازم خانگی تحت‌تأثیر مشکلات موجود در تامین ارز و مواداولیه را بدیهی اعلام کرد. او با ابراز نگرانی از رکود بیشتر بازاری که از قبل با کاهش تقاضا مواجه شده در ایام محرم، اعلام کرد هیچ‌کس نمی‌تواند وضعیت فردای بازار لوازم خانگی را پیش‌بینی - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - کند. نگاهی گذرا بر قیمت ضروری‌ترین کالاهای اساسی خانگی از سال ۱۳۹۶ تا به امروز ردپای جهش خیره‌کننده قیمت‌ها را در این بازار به‌خوبی آشکار می‌کند. این جهش قیمت تنها شامل برندهای خارجی و رایجی مانند ال‌جی و سامسونگ که تا پیش از افزایش قیمت‌ها و حتی پس از آن - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - در میان خریداران محبوبیت بالایی داشتند نیست و برندهای ایرانی هم جهش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده‌اند. کمبود قطعات و تامین‌نشدن ارز، تورم و دیرکرد در افزایش دستمزدها در واحدهای تولیدی همگی بر افزایش بیش از ۴۰درصدی قیمت برندهای مختلف لوازم خانگی - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - تأثیرگذار بوده است.

برای دنبال کردن ردپای افزایش قیمت‎ها، نوسان و افزایش بهای تعدادی از لوازم خانگی الکترونیکی - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - که از اقلام ضروری مورد نیاز هر خانه و خانواده‌ است را در طول ۴ سال گذشته دنبال کرده‌ایم. نمونه‌های انتخاب شده از ۲ برند پرطرفدار ال‌جی و سامسونگ و برند ایرانی اسنوا انتخاب شده‌اند. قیمت‌ کالاها میانگین بوده و ممکن - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - است متناسب با - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - نوع فروشگاه، خدمات پس - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - از فروش و امکانات در زمان خود با ۱۰تا ۱۵ درصد اختلاف برآورد شده باشند اما به‌خوبی می‌توانند سیر تکامل جهش قیمت‌ها را به نمایش بگذارند. به‌دلیل ناموجود - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - بودن بعضی مدل‌ها در بازار سعی شده تا حد امکان مدل‌های شبیه به هم انتخاب شوند.

مقایسه ارقام حدودی ثبت شده در وب‌سایت‌های فروش کالاهای خانگی نشان می‌دهد برند ایرانی اسنوا از سال ۹۶ - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - تا به امروز جهش قیمت ۶ تا ۱۲برابری را تجربه کرده است. بالاترین نرخ جهش به محصولات گروه سرمایشی، یخچال و فریزر تعلق دارد که تقریبا ۹ برابر گران‌تر - نمایندگی رسمی یخچال ازگل - شده است. کم‌ترین تغییر جهش نیز به محصولات صوتی و تصویری، تلویزیون ال‌ای‌دی تعلق دارد که تقریبا ۳ برابر افزایش یافته است. در بخش برندهای خارجی اما با جهش بیشتری مواجه می‌شویم./روزنامه همشهری

انتهای پیام/
اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone