نمایندگی فریزر بوش نیاوران


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: در صورت خرابی مجدد دستگاه باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟
  پاسخ: در صورتی که خرابی مجدد دستگاه شما در بازه ضمانت سه ماهه تعمیرات قبلی باشد و خرابی ایجاد شده مجددا در همان قسمتی باشد که قبلا تعمیرات انجام شده ، از شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.
 2. سوال: دلیل جمع شدن آب زیر کشو جامیوه ای یخچال چیست؟
  پاسخ: دلیل جمع شدن آب در زیر کشوی یخچال عموما گرفتگی لوله درین میباشد که به دلیل ورود نان خشک یا سبزی و یا کثیفی و گرد و خاک از کندانسور دچار گرفتگی میگردد و یخ زدگی قسمت کف اواپراتور باعث لبریز شدن آب ناشی از دیفراست اواپراتور به زیر کشو ها میشود. در مواردی نیز ممکن است سوختن المنت یا سنسور دیفراست باعث بروز این مشکل در یخچال شود.
 3. سوال: چرا نباید بعد از جابجایی یخچال را بلافاصله به برق بزنیم؟
  پاسخ: در هنگام جابجایی و حمل و نقل و در صورت کج شدن یخچال روغن موجود در کمپرسور وارد لوله های گاز شده و میتواند باعث مسدود شدن مسیر گردش گاز شود ، بنابراین باید چند ساعت صبر کنید تا روغن مجددا به درون کمپرسور برگردد.
 4. سوال: آیا میشود یخچال ساید بای ساید را به دستگاه تصفیه آب وصل نمود؟
  پاسخ: در صورتی که فشار دستگاه تصفیه آب کم نباشد اتصال یخچال به تصفیه آب ایرادی ندارد اما اگر فشار آب کم باشد میتواند باعث ایجاد خرابی در شیربرقی یخچال شود.
 5. سوال: بوی بد یخچال را چگونه از بین ببریم؟
  پاسخ: در صورتی که یخچال شما بوی بدی گرفته است ، بهترین راه حل این است که تمام مواد غذایی داخل یخچال را خارج نموده و پس از تمیز کردن داخل یخچال ، فضای داخلی دستگاه را با استفاده از محلول جوش شیرین و وانیل حل شده در آب تمیز نمایید. سپس چند قطعه ذغال کبابی را داخل فویل آلومینیوم قرار داده و در درون طبقات یخچال بگذارید. پس از چند روز شاهد از بین رفتن بوی بد داخل یخچال خواهید بود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00648.html
1399/4/15 17:02:56

حکم دادگاه آلمان به نفع ال‌ جی تمام شد

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، در پرونده مالکیت معنوی علیه بکو و گروندیگ، دادگاه آلمان به نفع ال جی حکم

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، در پرونده - نمایندگی فریزر بوش نیاوران - مالکیت معنوی علیه بکو - نمایندگی فریزر بوش نیاوران - و گروندیگ، دادگاه آلمان به نفع ال جی حکم صادر کرد.

رای دادگاه آلمان به نفع ال جی صادر شد و شرکت ‌های لوازم ‌خانگی ترک بکو و گروندیگ در خصوص نقض حق مالکیت معنوی - نمایندگی فریزر بوش نیاوران - ال‌ جی مقصر شناخته شدند. این دعوای حقوقی بر استفاده غیر قانونی و  بدون مجوز از فناوری یخ ‌ساز درون درب - نمایندگی فریزر بوش نیاوران - فریزر ال‌ جی متمرکز بود.

ال ‌جی اکنون به دنبال حکم ممنوعیت فروش یخچال‌ های آرچلیک ( Arçelik A.Ş ) ترکیه است - نمایندگی فریزر بوش نیاوران - که این پتنت را نقض کرده ‌اند و توسط شرکت‌ های بکو و گروندیگ وارد و فروخته می‌ شوند. فناوری یخ ‌ساز داخل درب فریزر نخستین بار برای استفاده در یخچال‌ های ساید بای ساید ال ‌جی توسعه یافت و بخشی از گنجینه ۴۰۰ تایی پتنت - نمایندگی فریزر بوش نیاوران - ‌های مرتبط با فناوری یخ ‌ساز درون درب فریزر ال ‌جی به شمار می رود.

جیون سائنگ گیو ، معاون اجرایی مرکز مالکیت معنوی ال‌ جی، می ‌گوید: «ال ‌جی الکترونیکس بسیار - نمایندگی فریزر بوش نیاوران - خرسند است که دادگاه تصمیم گرفته شرکت‌ های ترکیه ‌ای بدون جبران خسارت، دیگر اجازه استفاده از فناوری توسعه ‌یافته توسط مهندسان ال‌ جی که طی هزاران ساعت تلاش به ثمر رسیده اند را نخواهند داشت. به نمایندگی - نمایندگی فریزر بوش نیاوران - از مبتکران و مخترعان سراسر جهان، ال‌ جی همچنان قاطعانه به مبارزه با سرقت مالکیت معنوی توسط شرکت ‌هایی که گمان می‌ برند قادر هستند بدون دردسر از دست رنج دیگران بهره ببرند ادامه خواهد داد.»

شرکت های لوازم ‌خانگی ترک بکو و گروندیگ در خصوص نقض حق مالکیت معنوی ال‌ جی مقصر شناخته شدند و دادگاه منطقه یک مونیخ آلمان به نفع شرکت ال جی الکترونیکس صادر شد. دعوای آن ها بر سر این بود - نمایندگی فریزر بوش نیاوران - که فناوری یخ ساز درون درب فریزر ال جی بدون مجور و غیر قانونی مورد استفاده قرار می گرفت.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone