نمایندگی یخچال اقدسیه


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: تعمیرکار چقدر بعد از ثبت سفارش مراجعه میکند؟
  پاسخ: حداکثر 60 دقیقه بعد از ثبت درخواست شما تکنسین با شما تماس میگیرد و زمان مراجعه را با شما هماهنگ میکند.
 2. سوال: علت یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: تنظیم نبودن دمای یخچال ، چیدمان ناصحیح مواد غذایی ، خرابی سنسور محیطی یخچال ، خرابی برد ، خرابی دمپر انتقال هوا میتوانند باعث یخ زدن مواد غذایی در یخچال شوند.
 3. سوال: علت سوختن شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: رسوب بیش از اندازه آب ، تعویض دیر هنگام فیلتر تصفیه آب یخچال ، فشار بیش از حد آب ، فشار خیلی کم آب و یا نوسانات برقی و خرابی برد الکترونیکی یا نشتی آب از شلنگ ها میتواند باعث آسیب به شیربرقی یخچال گردد.
 4. سوال: آیا باید بعد از جابجایی عمودی یخچال باید یخچال را چند ساعت خاموش کنیم؟
  پاسخ: خیر، در صورت عقب یا جلو کشیدن یخچال و کج نکردن دستگاه نیازی به خاموش کردن دستگاه به مدت طولانی نیست.
 5. سوال: چقدر زمان میبرد تا دستگاه من تعمیر گردد؟
  پاسخ: پس از مراجعه و بررسی اولیه دستگاه شما توسط تکنسین متخصص ، زمان مورد نیاز برای تعمیر دستگاه به شما اعلام میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00050.html
1399/10/3 13:49:58

نحوه قیمت گذاری محصولات لوازم خانگی چگونه است؟ + ویدیو

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، انجمن صنایع لوازم خانگی در روز دوشنبه نشستی را با تمرکز بر  بیستمین نمایشگاه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی - نمایندگی یخچال اقدسیه - ایران « الو تعمیر به نقل از ال کا ایران»، انجمن صنایع لوازم خانگی در - نمایندگی یخچال اقدسیه - روز دوشنبه نشستی را با تمرکز بر  بیستمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران برگزار کرد و  عباس هاشمی  دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی در حاشیه این نشست توضیحاتی در خصوص نحوه قیمت گذاری - نمایندگی یخچال اقدسیه - محصولات لوازم خانگی ارائه داد.

عباس هاشمی در خصوص - نمایندگی یخچال اقدسیه - نحوه قیمت گذاری محصولات لوازم خانگی گفت: واحدهای تولیدی برای قیمت گذاری محصولات جدید خود از طریق انجمن صنایع لوازم - نمایندگی یخچال اقدسیه - خانگی اقدام می کنند که پس از بررسی های لازم به سازمان حمایت منعکس می شود و با توجه به این که محصولات جدید هستند و سابقه قیمتی در این رابطه وجود ندارد. انجمن صنایع لوازم خانگی نقش یک منبع را ایفا کرده و اطلاعات مورد نظر را در اختیار سازمان حمایت قرار می دهد.

وی در پاسخ به این که آیا فرایند این ساز و کار قیمت گذاری طولانی است، عنوان کرد: نحوه قیمت گذاری محصولات لوازم خانگی - نمایندگی یخچال اقدسیه - با کمک این فرآیند سریع تر خواهد شد زیرا با توجه تعداد کارشناسان محدود در سازمان حمایت،  اظهار نظر و کارشناسی انجمن در واقع به کمک سازمان حمایت آمده در نهایت منجر به سریع تر شدن این مسیر شده است.

بیشتر بخوانید:

آخرین جزئیات برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی تهران + - نمایندگی یخچال اقدسیه - ویدیو

وی در پایان این نشست در خصوص افزایش قیمت لوازم خانگی و با اشاره به این که طی یک ماه گذشته در خواستی مبنی بر افزایش قیمت ها نداشتیم، افزود: توافق و مذاکراتی در این مورد میان سازمان - نمایندگی یخچال اقدسیه - حمایت و انجمن صنایع لوازم خانگی ایران انجام شده است که قرار است واحدهای تولیدی برای تعیین قیمت محصولات جدید خود مستندات را ارائه کنند.

برای اطلاع از جزئیات و همچنین توضیحات کامل دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی از روند قیمت گذاری لوازم خانگی در بازار از سوی شرکت های تولیدی پیشنهاد می شود که ویدیو - نمایندگی یخچال اقدسیه - منتشر شده در این صفحه را مشاهده کنید.

انتهای پیام/

 

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone